LG Electronics

Praca w firmie LG Electronics: opinie o firmie LG Electronics (25)

Znaleziono 25 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2,731)

Praca na magazynie

Robiłem przez podfirmę i trafiłem do magazynu do pomocy przy przyjmowaniu dostaw i do sprzątania. Nie miałem durzo pracy, bo dostawa przyjeżdżała raz dziennie i nie była duża, a robiło się w kilka osób. Tylko zarobki były mizerne jak na tamte czasy.

Plusy

Mało pracy

Elektromechanik, technik UR

Dla osób o pilnej potrzebie pracy i kasy. Na etacie technika już z niewielkim doświadczeniem można wołać 6 brutto, jak się dobrze targujesz to 6200 - 6400. Jak przywalisz 6-7 razy nadgodziny w miesiącu po 12h, to weźmiesz na rękę 9 tys, dla potrzebujących to dobry temat. Licealiści, którzy o czujnikach wiedzą tyle, że się świecą na różne kolory, przekaźnik i stycznik dla nich to to samo a smar jest smar mają stawki po 5,5-6 tys więc każdy, kto chce być technikiem UR powinien już wiedzieć, jak negocjować. Minusem praca w ubiorze ochronnym tzw smock, albo w innych obszarach w swoim ubraniu, bo widziałem techników chodzących jedynie w spodniach roboczych, koszulki i buty mają swoje, bo firma ma problem z dystrybucją odzieży. Niektórzy technicy chodzą w obuwiu sportowym, wygląda to mało profesjonalnie, ale taka firma. Ciekawie też wygląda układ palarnia. Kto po fajki z przełożonym ten ma lżej,.robotę za niego robią inni. Liderzy to klika, wojują między sobą, ale de facto mają większe mniemanie o sobie niż niejeden celebryta. Także liderzy produkcyjni. Jeśli zależy na kasie i nie ma nic lepszego, to polecam.

Plusy

Wypłata do 4-5 dnia miesiąca. Można dotyrać nadgodzinami.

Minusy

Z parkingu 15 minut z buta..

Brak szacunku dla drugiego czlowieka

Nie polecam . Wręcz przeciwnie 4o nie jest praca dla normalnych ludzi tylko dla robotów

Pésimo

Muy mal trabajo, no te atienden bien, y te obligan a quedarte a tiempo extra

Technik

Dobra atmosfera, praca niezbyt cieżka, ogólnie wporzadku

Bardzo przeciętnie

koreanski styl pracy.bardzo słabo i daleko. Najlepiej bym nie oceniała. ale lepiej uważać.

Lg electronics

Miła atmosfera, praca łatwa i przyjemna, bezpłatny transport

Plusy

Dwie przerwy

Minusy

Narzucane nadgodziny

Promotor Lg

Beznadziejna firma jeżeli chodzi o współpracę zwłaszcza z marchami. Można mieć wrażenie że jeden bystry pracownik wciągnął do firmy swoich znajomych którzy byli miejscowymi głupkami i zrobił to tylko dlatego żeby na wsi nie siedzieli pod sklepem z alpagą w ręce ... No kur...tylko widły w ręce im dać. Wiadomo niestety że w przypadku buractwa trochę władzy zaczyna mówiąc kolokwialnie walić na dekiel.... i głowy marcherdiserów które myślą są nieskalane nie radzą sobie z tym kompletne. Oczywiście jak najbardziej ogarniaja hierarchie i wiedzą że dupcia szefa jest najsłodsza ale Was jako ludzi traktują jak plew i zło konieczne. Niestety przyjezdne biurwy które kariery robią tylko przez łóżko mają podobny sposób myślenia, zwłaszcza jedna gwiazda która twierdzi że ubiera sie elegancko przy stylu ubioru przydrożnej tirówki. W konkluzji finansowo w miarę ok natomiast jeżeli chodzi o współpracę między ludźmi to takich gównozjadów sprzedających się na wzajem nie widziałem w żadnej firmie, więc atmosfera wymagania i ich wieczne "ale" powodują to że wszyscy uciekają z tej firmy z wyjątkiem ludzi którzy wolą uczestniczyć w tej grupowej hierarchii i robią doborze marcherdiserom jednocześnie dając sobie srac na głowę. Nie warto psuć swoich nerwów i olać ich omijając szerokim łukiem.

Plusy

Kasa

Minusy

Cala reszta program na telefonie atmosfera beznadziejni ludzie

mozliwosc zdobycia bogatego doswiadczenia

możliwość rozwoju szkolenia bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenia, kolonie, dopłaty do karnetow sportowych, bonusy) umiejętność pracy w stresie akceptacja innej kultury pracy

Plusy

dopłaty do posiłków

Minusy

nadgodziny

nie byłam zadowolona z pracy w tej firmie

Ja pracowałam w okresie kiedy firma powstała cały czas byliśmy zmuszani do pracy po 10 godz.

Dobre miejsce na tzw. zrobienie stażu w poważnej firmie

Niestety mieszkałem ok. 50 km od Mławy, a zarobki miałem 2000 zł brutto czyli niecałe 1500 zł netto. Po odliczeniu kosztów paliwa, zostało niewiele. Musiałem szukać innej pracy. Wróciłem do prowadzenia własnej firmy.

media markt

Mili, przyjaźni współpracownicy, niezaleznie od tego, do jakiej firmy należą. Brak gwarancji stałego zatrudnienia, niedotrzymywanie danego słowa(opinia na podstawie wlasnych doswiadczeń). Warunki pracy - bardzo dobre. Pozwalające na (niewielki, lecz jednak) rozwój osobisty. Przeznaczona ludziom lubiącym kontakt z ludźmi.

Very good company , nice work

The first day at my job , the most important goal was to determine what I can perform . The first thing was to know all contributors . It was a very cool, fun , people smiling and friendly. As it turned out later, with each of them combine my professional relationship with each of these people cooperate at different levels of the profession.

Plusy

Vacation abroad

Minusy

great funding

Atmosfera dobra, zarządzanie gorzej

Ocena 3,5 na 5. Ogólnie warunki dobre, back office również, natomiast osoby zarządzające- zbyt mała jurysdykcja

Plusy

DOBRY SOCJAL

Minusy

PROCEDURY, BRAK SPÓJNEJ POLITYKI FIRMY

Ludzie tworzą firmę - w LG ludzie to podstawa

tydzień pracy stabilny, opisany, z pracą wg SoP. Awanse na zasadzie: zginął król - niech żyje król. Podstawa to ludzie, a lepszych do współpracy nie można odnaleźć takich jak w LG.

Plusy

Stabilność zatrudnienia, zarobki, zdefiniowany system wymagań i zależności

Minusy

podporządkowanie headquarter

Ekipa wspolpracownikow jest w porządku dogaduje sie z nimi i współpracuje

Praca w LG sama w sobie zła nie jest zajmuje sie rozładunkiem i zaladunkiem towarów z kontenera. Głownymi problemami tej firmy to sa niekompetentne osoby na wysokich stanowiskach i brak odpowiedniej organizacji

Plusy

Jedna zmiana

Minusy

Niskie zarobki, godzina jazdy do pracy.

Firma dobra dla młodych ludzo zdobywających doświadczenie

Zbyt zaburzona równowaga pomiedzy kulturami pracodawcy i pracownikó oraz równowagi życia prywatnego i pracy.

Plusy

bardzo dobry pakiet socjalny, możliwosci awansu

Minusy

praca w ciągłym stresie

Praca dla absolwentów w celu zdobycia doświadczenia

2 - małe zarobki, zła atmosfera pracy( współpracownicy) nhsdnvjgd jfcsnbkjf

Plusy

praca do 16:00 i wolne weekendy

Minusy

Świetne miejsce do zdobycia dużej wiedzy i umiejętności

Możliwość nauczenia się tworzenia raportów na wysokim poziomie. Zdobycie dużej wiedzy i umiejętności. Dobra atmosfera pracy.

Plusy

Multisport, Karta Medyczna

Minusy

Koreański styl zarządzania

Praca dobra na początek

Dużo obowązków na jednego pracownika, Sporo szkoleń, Darmowa nauka języka, Mało czasu na wykonanie zadania.

Plusy

Pakiety socjalne, tj. doplata do obiadów....

Minusy

dobra firma na początek kariery

Młoda kadra - uczucie przedłużenia studiów. Niskie wynagrodzenie skutecznie zniechęca do pozostania w firmie.

Plusy

możliwość rozwoju

Minusy

przymus do nadgodzin

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w LG Electronics. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• LG Electronics