LG Chem Wrocław Energy

Opinie pracowników firmy LG Chem Wrocław Energy

Wyświetlono wszystkie opinie (2)
Jacek
Jeśli jesteś pracowity, sumiennie wykonujesz obowiązki i traktujesz pracę poważnie, to LG Chem Wrocław Energy jest dobrym miejscem. Firma bardzo szybko się rozwija (przyrost pracowników) i dobrze ich traktuje oferując szereg benefitów. Pracuję jako Shift Leader Produkcji i bywa ciężko, ale z warunków zatrudnienia jestem zadowolony.
Plusy
Umowa o pracę, Opieka medyczna, atomsfera.
Minusy
System czterobrygadowy
Koszmarna atmosfera pracy
Dzień pracy - 12 h dziennie z sobotami, niedzielami i świętami
Kadra koreańska - 70 % nie mówi po angielsku, prowadzą kilkugodzinne spotkania po koreańsku (w mowie i piśmie) nie zwracając uwagi na to że nikt z kadry polskiej tego nie rozumie. Ignorują pomysły kadry polskiej. Są aroganccy wobec operatorów (zarówno Polaków jak i Ukraińców). Bardzo często maskując w ten sposób swoją niekompetencję.

Bezpieczeństwo jest tylko na papierze i w górnolotnych hasłach (cztery wypadki śmiertelne bez najmniejszego oficjalnego komentarza i planu poprawy), urządzenia produkcyjne kilka lat pracują bez odpowiedniej dokumentacji i uruchomionych podstawowych zabezpieczeń.

Non stop wprowadzane zmiany. Inżynieria tonie w raportach służących tylko do cotygodniowej oceny i eliminacji tych, których raporty nie spodobają się zarządowi.

Plusy - w tej atmosferze ludzie potrafią się zżyć i jest kilku Koreańczyków na poziomie, których warto spotkać.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w LG Chem Wrocław Energy. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
Opinie o firmie LG Chem Wrocław Energy wg stanowisk