Opinia pracownika firmy Lewiatan

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lewiatan

Effective and fun workplace
Seller (były pracownik) –  śląskie17 czerwca 2018
My job was to break the goods into a store check date of products I worked on the fiscal cashier. At work was a good atmosphere. I could know a lot of new people. I have learned to talk to clients and help them
Plusy
Flexible working hours
Minusy
Long hours

Inne opinie pracowników firmy Lewiatan

Ciężka praca za marne pieniądze
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Giżycko, warmińsko-mazurskie2 grudnia 2019
Pracuję od prawie roku, zarobki fatalne,wymagania ogromne. Zarządzanie placówką nastawione wyłącznie na zysk pracodawcy i premię dla kierownictwa. Mandaty dla kierownika za prowadzenie sklepu.
Pracownicy zmuszeni do zapłaty za te mandaty mimo że są imiennie wypisane na kierownika. Zastraszanie zwolnieniem. Mimo wszystko fajni współpracownicy. Praca słaba.
Praca Lewiatan
Kasjer sprzedawca (były pracownik) –  Mikołajki, warmińsko-mazurskie10 października 2019
Zarobki bardzo słabe .Dla Tak rozwijającej się firmy to powinno być wstyd płacić pracownikom najniższą krajową. Na 25 lecie Lewiatana ,nawet centa nie dożucili ,nie wspominając o jakimś balu dla pracowników. Ogólna żenada.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lewiatan. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,5