Leroy Merlin
Zobacz wszystkie opinie o firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin

Opinia pracownika firmy Leroy Merlin

Wołomin

Pgf4ydygwtdwrfjorehhexvgdfgeff4rggdhryyffydgrghjrfg2ryureshhhhfweryjhderhjjeeyjkhr5

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Leroy Merlin Karkonoska Wrocław

Aplikowałam na stanowisko projektanta, ponieważ firma prowadziła rekrutację na ww. stanowisko. Najpierw była rozmowa telefoniczna, później spotkanie na miejscu i rozmowa z przyszłym przełożonym. Byłam zainteresowana tą ofertą, ponieważ jestem Architektem Wnętrz ze sporym doświadczeniem. Pierwszą niepokojącą rzeczą, był fakt, że na koniec rozmowy kwalifikacyjnej, przeprowadzonej we wrześniu 2022, poinformowano mnie, że stanowisko projektanta będzie wolne dopiero od stycznia. Dlatego przyszła przełożona zaproponowała mi pracę na dziale ze względu na to, żebym wcześniej już zaczęła staż na projektanta i zapoznała się z asortymentem, który trzeba póxniej w projektach wciskać. Przez trzy miesiace byłam przerzucana z działu sanitarnego, na glazurę, następnie na kuchnie, gdzie niczego tak naprawdę na dobre nie mogłam się nauczyć porządnie, a przy tym co miesiąc zaczynałam całkowicie nowy temat. O tym, ze nie przejdę na stanowisko projektanta, jak było umówione (z tego co wiem umowa ustna też obowiązuje) dowiedziałam się ostatniego dnia trwania umowy na sam koniec. Gdzie w jednej sekundzie znalazłam się bez pracy. Nawet nie zostałam powiadomiona choćby tydzień przed końcem umowy, żebym miała czas na szukanie innej pracy. Uczciwość i odpowiedzialność to obce słowo w tej firmie. Kierownictwo to jedna wielka klika znajomków. Jeśli chodzi natomiast o działy na sklepie, to super ludzie, bardzo pomocni i sympatyczni. Atmosfera naprawdę fajna sprzyjająca pracy, bo aż chce się tam przychodzić. Niestety góra traktuje ludzi, jak śmieci. I gdyby nawet zapłacili mi teraz miliony, to nigdy bym -

Minusy

Niskie zarobki, Brak szacunku do pracownika i do człowieka, Kierownictwo i zarządzający, po znajomości zatrudnieni

Leroy Merlin Port Łódź

Atmosfera słaba, pracownicy którzy dłużej pracuje uważają że nie muszą nic robić, nowi pracownicy pracują w weekendy, starzy pracownicy żadziel pracują w weekendy lub wogóle..nie polecam

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, słaba atmosfera

Nie polecam.

Jedyne co tam znajdziecie to mobbing.. Słabo płacą, a wymagania bardzo duże.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu