Ocena pracownika firmy Leroy Merlin

Zobacz wszystkie oceny firmy Leroy Merlin

miejsce pracy, które gwarantuje stałą umowę, niewysokie zarobki, dobrą atmosferę, pakiet socjalny
Koordynator (obecny pracownik) –  Szczecin, zachodniopomorskie22 czerwca 2018
Leroy Merlin to miejsce gdzie panuje dobra atmosfera.
Plusy
ruchomy grafik
Minusy
praca w weekendy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 1Zgłoś

Inne oceny pracowników firmy Leroy Merlin

Not bad
Customer service assistant (były pracownik) –  dolnośląskie10 lipca 2018
Culture between customer assistants was terrible. Minimal salary in Poland. We were a new Leroy Merlin shop and we did not recieve any salary bonuses.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Szczecin
Doradca Klienta (były pracownik) –  Szczecin, zachodniopomorskie20 maja 2018
Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.
Plusy
umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną
Minusy
niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 12NieZgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,1
Na podstawie 1 964 ocen