Leroy Merlin
Zobacz wszystkie opinie o firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin

Opinia pracownika firmy Leroy Merlin

Omijać szerokim łukiem ten bałagan

Tragedia uwaga obiecują złote góry,traktują jak niewolnika,dyrektorka tylko lata macha grubymi łapami i się wydziera,każda stawka inne w zależności od tego ile wazeliny posiadasz,stres,poniżenie,hamstwo, krzyki,dogadywanie,robienie z ludzi wariata ,szczucie jednego na drugiego to metody pracy dyrektorki o czym sie sama przekonalam,uwaga każdy kto odchodzi wszędzie indziej dostaje lepsze pieniądze i spokój pracy.

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Gorzów Wlkp

Pani Dyrektor to poprostu osoba która na każdym kroku udowadnia że ona jest najwazniejsza, do niej należy zawsze ostatnie zdanie. NIE MA KONSTRUKTYWNEJ ROZMOWY TYLKO POKAZUJE SWOJE OGROMNE NERWY I WYżyWA SIE NA KIEROWNIKACH.Zarzadza czasem pracy Kierownika a następnie mam pretensje że czego nie zrobisz, nie liczy się z tym co kierownik planuje zrobić.Osoba nieuregulowana emocjonalnie.To co robi kierownik nie ma żadnego znaczenia,zrobi z Kierownika Wariata.Wymienila już 95%kadry kierowniczej,nikt PANI DYREKTOR nie pasuje.W jednym czasie wymaga aby być na zebraniu i w tym samym czasie wysłuchać klienta awanturującego się, intrygantka,podstępna,złośliwa, cały czas notuje w telefonie co źle zrobił kierownik po to aby w wypowiedzenie to użyć, nie pomaga tylko ocenia,brak wiedzy handlowej.To osoba RZADZACA nie Zarządzająca.Zarządza czasem Kierownika a potem ma pretensje że czegoś ważne tematy nie są wykonane. Nie liczy się z człowiekiem twierdzi że ona pracuje cały dzień to i pozostali kierownicy mają tak pracować,nie liczy się to że wszyscy mamy rodziny.Pracujemy po 12,14,15 godzin i nie płaci za nadgodziny kierownikom.Wykorzystala wszystkich kierownikow do otwarcia sklepu a potem zaczęła zwalniać pomimo że każdy prosił o wsparcie twierdziła że to nie ten czas że jest Covid i żadnego wsparcia nie otrzyma Kierownik itp.Słyszeliśmy tylko teksty ,,ja bym się bała na twoim miejscu iść do domu skoro masz jeszcze dużo do zrobienia,,albo zostaniesz w pracy tak długo aż nie zrobisz to o co cię prosiłam,,pomimo że już mieliśmy za sobą 12 godzin pracy.Jeden wielki terror.Do kierowników zwraca -

Plusy

Minusy

Atmostera jaka tworzy Pani Dyrektor-Terror

Nie polecam.

Jedyne co tam znajdziecie to mobbing.. Słabo płacą, a wymagania bardzo duże.

Gorzów Wielkopolski - nie polecam

Sama firma ok, ale jak wiadomo firmę tworzą ludzie. Niestety Gorzów trafił na najgorsza osobę zarządzająca. Pani Dyrektor nie mająca praktycznie żadnej wiedzy handlowej i produktowej, dodatkowo mająca duże problemy zdrowotne natury psychicznej. Kobiecie życie prywatne nie wyszło to uznała, że nikt kto z nią pracuje nie potrzebuje własnej rodziny. Praca po nawet 12-15h dziennie i to jeszcze słyszysz pretensje jak wychodzisz, że przecież masz jeszcze dużo pracy. Zero szacunku do pracownika, obrażanie, przeklinanie to na porządku dziennym, również przy klientach. Zajeżdżanie psychiczne pracowników to jej hobby. Teksty, ze tylko ona pracuje a reszta się obija, bądź na waszym miejscu nie wychodziłaby z pracy są codziennością. Ludzie przed przyjściem do pracy biora leki na uspokojenie, żeby jakoś przeżyć ten dzień. Omdlenia pracowników zdążały się kilkukrotnie, ludzie są zmęczeni, zdołowani. Atmosfera fatalna, totalne bagno. Brak jakiejkolwiek merytorycznej rozmowy, liczy się jedynie zdanie Pani K, która oczywiście nawet nie ma pojęcia o czym mówi. Zleca zadanie, po czasie przychodzi sprawdzić i każe zmienić bo zapomniała już, ze rano kazała zrobić coś w dany sposób. Grafik zmieniany 5 razy w tygodniu, wieczne wydłużanie czasu pracy, na odpowiedz, ze ludzie przecież mają rodziny, małe dzieci, które nie mogą zostać same odpowiedz Pani Dyrektor jest taka, ze jak ktoś chce pracować to znajdzie sposób, żeby zostać. Nie liczy się z tym, ze pracownicy maja życie prywatne. Wydzwanianie, wypisywanie w godzinach wieczornych i nocnych to jakaś porażka, cały czas musisz być pod telefonem, nawet -

Plusy

Minusy

Mobbing, wyzysk, nadgodziny

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Leroy Merlin z

• Leroy Merlin
  • Omijać szerokim łukiem ten bałagan