Leroy Merlin

Opinie o firmie Leroy Merlin, temat Płaca i benefity

3.8Płaca i benefity

Znaleziono 35 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4,120)

Praca w Leroy

Niestety nie polecam pracy w Leroy Merlin. Praca pod ciągłą presją, dział kas to w ogóle tragedia. Kokrdynatorki siedzą i popijają kawkę, gdzie normalnie powinny wspierać kasy. Wyżywanie się na pracownikach ze strony góry, ciągłe pretensje, że za mało, że za wolno. Podwyżki otrzymują tylko ulubieńcy, mobbing jest na porządku dziennym. Urlop czy wolny dzień=kilkanaście telefonów dziennie

Plusy

Umowa o pracę

Minusy

Atmosfera, zarobki, kadra zarządzająca, praca w ciągłym stresie

Gorzów Wielkopolski - nie polecam

Sama firma ok, ale jak wiadomo firmę tworzą ludzie. Niestety Gorzów trafił na najgorsza osobę zarządzająca. Pani Dyrektor nie mająca praktycznie żadnej wiedzy handlowej i produktowej, dodatkowo mająca duże problemy zdrowotne natury psychicznej. Kobiecie życie prywatne nie wyszło to uznała, że nikt kto z nią pracuje nie potrzebuje własnej rodziny. Praca po nawet 12-15h dziennie i to jeszcze słyszysz pretensje jak wychodzisz, że przecież masz jeszcze dużo pracy. Zero szacunku do pracownika, obrażanie, przeklinanie to na porządku dziennym, również przy klientach. Zajeżdżanie psychiczne pracowników to jej hobby. Teksty, ze tylko ona pracuje a reszta się obija, bądź na waszym miejscu nie wychodziłaby z pracy są codziennością. Ludzie przed przyjściem do pracy biora leki na uspokojenie, żeby jakoś przeżyć ten dzień. Omdlenia pracowników zdążały się kilkukrotnie, ludzie są zmęczeni, zdołowani. Atmosfera fatalna, totalne bagno. Brak jakiejkolwiek merytorycznej rozmowy, liczy się jedynie zdanie Pani K, która oczywiście nawet nie ma pojęcia o czym mówi. Zleca zadanie, po czasie przychodzi sprawdzić i każe zmienić bo zapomniała już, ze rano kazała zrobić coś w dany sposób. Grafik zmieniany 5 razy w tygodniu, wieczne wydłużanie czasu pracy, na odpowiedz, ze ludzie przecież mają rodziny, małe dzieci, które nie mogą zostać same odpowiedz Pani Dyrektor jest taka, ze jak ktoś chce pracować to znajdzie sposób, żeby zostać. Nie liczy się z tym, ze pracownicy maja życie prywatne. Wydzwanianie, wypisywanie w godzinach wieczornych i nocnych to jakaś porażka, cały czas musisz być pod telefonem, nawet -

Plusy

Minusy

Mobbing, wyzysk, nadgodziny

Gorzów Wlkp

Pani Dyrektor to poprostu osoba która na każdym kroku udowadnia że ona jest najwazniejsza, do niej należy zawsze ostatnie zdanie. NIE MA KONSTRUKTYWNEJ ROZMOWY TYLKO POKAZUJE SWOJE OGROMNE NERWY I WYżyWA SIE NA KIEROWNIKACH.Zarzadza czasem pracy Kierownika a następnie mam pretensje że czego nie zrobisz, nie liczy się z tym co kierownik planuje zrobić.Osoba nieuregulowana emocjonalnie.To co robi kierownik nie ma żadnego znaczenia,zrobi z Kierownika Wariata.Wymienila już 95%kadry kierowniczej,nikt PANI DYREKTOR nie pasuje.W jednym czasie wymaga aby być na zebraniu i w tym samym czasie wysłuchać klienta awanturującego się, intrygantka,podstępna,złośliwa, cały czas notuje w telefonie co źle zrobił kierownik po to aby w wypowiedzenie to użyć, nie pomaga tylko ocenia,brak wiedzy handlowej.To osoba RZADZACA nie Zarządzająca.Zarządza czasem Kierownika a potem ma pretensje że czegoś ważne tematy nie są wykonane. Nie liczy się z człowiekiem twierdzi że ona pracuje cały dzień to i pozostali kierownicy mają tak pracować,nie liczy się to że wszyscy mamy rodziny.Pracujemy po 12,14,15 godzin i nie płaci za nadgodziny kierownikom.Wykorzystala wszystkich kierownikow do otwarcia sklepu a potem zaczęła zwalniać pomimo że każdy prosił o wsparcie twierdziła że to nie ten czas że jest Covid i żadnego wsparcia nie otrzyma Kierownik itp.Słyszeliśmy tylko teksty ,,ja bym się bała na twoim miejscu iść do domu skoro masz jeszcze dużo do zrobienia,,albo zostaniesz w pracy tak długo aż nie zrobisz to o co cię prosiłam,,pomimo że już mieliśmy za sobą 12 godzin pracy.Jeden wielki terror.Do kierowników zwraca -

Plusy

Minusy

Atmostera jaka tworzy Pani Dyrektor-Terror

nie polecam

Nie polecam . począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej aż po ostatnie dni cały czas kłamali !! Przykłady: 1- Grafik ( czas pracy) Porażka...Grafik zmieniający sie kilka/ kilkanaście razy w ciągu tygodnia. 2- obowiazki/ niezgodne z tym co jest w umowie. 3-Premie ? no bez komentarza 4- podwyżka ? Zapomnij/ była mowa na rozmowie że po 7 miesiącach podwyżka a jej nie ma i mowią że nikt nie mowił o podwyżkach. 5- socjal ? jaki socjal ?! brak !! ładnie mowili o tym na szkoleniach i na rozmowie o prace 6- jeżeli jesteś osobą co lubi wchdzić Pani/ Panu kierownik to masz tam dobrze. 7- koordynatorzy ? co nie ktorym to sie w głowie poprzewracało, myslą że są kierownikami

Plusy

Fajni ludzie jeżeli sie umiesz dogadac z innymi

Minusy

kłamstwo, brak podwyżek, obiecywanie gruszek na wierzbie, zakłamanie i jeszcze Raz Zakłamanie

Kasjer

Nie polecam pracy na stanowisku kasjer. Pieniądze nie adekwatne do ilości informacji, które trzeba posiadać. Załoga nie przeszkolona odpowiednio a pretensje z każdej strony. Grafik potrafi się zmienić z dnia na dzień. Nie można nic planować. I wszystko za takie marne pieniądze. A dyrekcja nie widzi problemu. Jeszcze trochę i nie będzie komu siedzieć na kasach.

Plusy

Fajni ludzie na niższych szczeblach

Minusy

Gorzów wlkp. - Nie polecam!!!!

Nie polecam pracy w Leroy Merlin w Gorzowie Wlkp. Wiem co piszę bo przekonałam się na własnej skórze w jak patologiczny sposób działa ta firma. Cóż - ryba psuje się od głowy, a tą głową w tym przypadku jest dyrekcja. Mobbing jest w tej korporacji na porządku dziennym. Praca od rana do wieczora, również w weekendy. Dają smartfona (kiepskiego zresztą) po to żebyś był ciągle uwiązany - jak nie telefony, to pisanie wieczorami i weekendami na czatach pracowniczych. Słabe wynagrodzenie. Wymagania z kosmosu. Najgorsza praca w Gorzowie. Z całego serca nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi. Jeśli macie JAKĄKOLWIEK PRACĘ w Gorzowie to nie rezygnujcie z niej na rzecz tej firmy!

Plusy

Minusy

mobbing, mobbing, mobbing, wymagania na najprostsze stanowiska z kosmosu, brak poszanowania życia prywatnego pracownika, brak możliwości wypowiedzenia własnego zdania, mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing...

Ślepa uliczka

Ciężka praca za małe pieniądze. Wieczne problemy z obsadą więc Ci, którzy pracują mają tym więcej obowiązków. Jeśli masz swoje zdanie to lepiej sobie odpuść. Trzeba robić co każą, żadne dyskusje nie mają sensu. Przerzucanie pracowników między działami jak jakieś przedmioty. Awanse raczej niemożliwe. Zależą od tego kto z kim je obiady, kto jest czyją rodziną albo znajomym. Podwyżki raz w roku minimalne. Lepiej się zwolnić i zatrudnić na nowo. Centrala firmy uprawia względem sklepów sabotaż. Ciągłe nietrafione projekty różnych menagerów realizowane bez liczenia kosztów i przewidywania efektów. Ogólnie jeśli nie musisz to nie ładuj się w to.

Plusy

Luźna atmosfera

Minusy

Małe pieniądze, brak awansów, totalne oderwanie kadry kierowniczej od rzeczywistości.

Praca tam dla mnie była torturą

Pracowałam tam tylko 3 miesiące, ponieważ więcej nie dałam radę. Na kasie nie było tak tragicznie, jednak ludzie z kierownictwa tego działu byli okropni. Na początku myślałam, że będą pomagać dopóki się nie nauczę papierologii, ale było tylko marudzenie, ogromna niechęć i wyśmiewanie się jak prosiłam o pomoc, więc przestałam to robić, ale jak potem było coś źle to było piekło. Przy klientach podchodziła do mnie wielmożna pani kierownik i krzyczała przy wszystkich. Raz padło nawet słowo debil i starsza pani, klientka stanęła w mojej obronie. Ankiety o których nawet nie wiedziałam bo byłam drugi/trzeci dzień w pracy. Za to też dostałam opierdziel i powiedziano mi, że mam minus 1 punk ?!? nawet nie wiedziałam o co chodzi. Wieczne naśmiewanie się ze mnie ze strony kierownictwa bo jestem dość nieśmiałą i niezbyt wygadaną osobą, więc nie pyskowałam. Dostałam prześmiewczą ksywę " najulubieńszej pracownicy, albo i nie". O tym, że przez zabranianie wychodzenia do toalety dostałam poważnych problemów z pęcherzem też wspomnę. "Kolejka jest duża, wytrzymasz". Dostałam ostrego zapalenia pęcherza i byłam na zwolnieniu parę dni. Po powrocie do pracy usłyszałam od kolegi z pracy, że stwierdzili, że jestem do odstrzału, bo biorę zwolnienia. Jak chciałeś wziąć dzień wolny to nie można było bo grafik ustalony i nic nie można zmieniać. Źle wypłacali pieniądze, a jak już się wykłuciłeś o swoje to czekałeś prawie dwa miesiące na wyrównanie. Trzeba było naprawdę mocno całować im dupy,żeby tam przeżyć, albo mieć naprawdę wywalone na ich zagrywki. Nie polecam pracy w LM

Praca i opinia

Jak przeczytalem ogloszenie to mi przeszlo i te pensje za taka pensje zaplace rachunki troche na jedzenie i co dalej ? Znow do pracy w lykedy .nie chce byc niewolnikiem. Francuzi do domu kto te stawki wymislil chyba po to by miec wiecznie niewolnikow

Pracownik jak pies

Pracowałam w tej firmie dobre parę lat, nie wiem skąd tyle dobrych o niej opinii na tej stronie. Praca na dziale relacji z klientami wiąże się z bardzo słabymi zarobkami oraz wygórowanymi oczekiwaniami od kierownictwa, robisz za 3 osoby zarabiasz mniej niż osoba która przychodzi pierwszy dzień do pracy i nie posiada żadnego doświadczenia. Grafik jest zmieniamy na bieżąco, ciągłe telefony i błagania kierownictwa abyś przyszła do pracy bo pracować ktoś musi a kiedy przychodzimy do rozmowy o podwyżkę jesteś już nic nie warta. Mobbing jest tu na porządku dziennym bo albo grzecznie się przytakuje dla kierownictwa albo będą na ciebie krzywo patrzyli, zrobią wszystko abyś z tej pracy sama odeszła i to najlepiej za porozumieniem stron. Bardzo często bywały sytuacje których to oburzony klient wyżywa się na pracowniku po czym przychodzi kierownik, bezczelnie mu przytakuje i jeszcze przeprasza za pracownika. Jedyną zaletą w tej pracy był pakiet socjalny, ubezpieczenie, Multisport, bilety do kina czy wyjścia działowe. Ale czy warto dać się za to poniżać ?

Plusy

Pakiet socjalny.

Minusy

Niskie zarobki, zmieniający się grafik, mobbing, brak klimatyzacji.

Leroy Merlin - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Miejsce pracy w którym nie ważna jest wiedza, kompetencje, doświadczenie, inteligencja, profesjonalizm aby osiągnąć awans.Ważne

Najważniejsze w tej pracy jest to abyś wiedział komu się podlizać,komu donieść,na kogo się poskarżyć, nie mieć własnego zdania.Przytakiwać przełożonym.Głupio się uśmiechać a podwyżkę i awans masz jak w banku.Broń Boże nie pokazuj, że samodzielnie potrafisz myśleć, masz coś do powiedzenia, masz wiedzę, inteligencję...bo złamiesz sobie karierę.

Plusy

Parę mądrych ludzi.Nie na górze.

Minusy

Góra i słabiutkie zarobki.

Sredio

Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4-5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :( Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :( I samo to ze każdy nowy będzie miał o wiele więcej od ciebie choć zdobyłeś doświadczenie i już wszystko wiesz będzie cie dobijać.

Plusy

Stała praca

Minusy

brak podwyzek

Całkiem dobrze

Duży pakiet socjalny ale niski poziom zarobków. Na pracę tymczasową polecam

Dobra atmosfera.

Wszyscy byli sobie pomocni. Jak byłam nowa każdy sobie pomagał.

Plusy

Wysokie zarobki.

Minusy

Krótkie przerwy.

Not bad

Culture between customer assistants was terrible. Minimal salary in Poland. We were a new Leroy Merlin shop and we did not recieve any salary bonuses.

miejsce pracy, które gwarantuje stałą umowę, niewysokie zarobki, dobrą atmosferę, pakiet socjalny

Leroy Merlin to miejsce gdzie panuje dobra atmosfera.

Plusy

ruchomy grafik

Minusy

praca w weekendy

Szczecin

Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.

Plusy

umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną

Minusy

niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji

Job in network

Using people to maximum .Paid overtime but not enough of stuff,expectation to big.Problem with work force.People working long night hours as well..Not really good place because environment.

Plusy

n/a

Minusy

sometimes bonus..sometimes

Leroy Merlin

Leroy Merlin jest firmą solidną, ma stabilną pozycje w Polsce, zatrudnia tysiące zadowolonych pracowników. Sklep budowlany obsługuje rocznie tysiące klientów.

Plusy

Premie kwartalne

Minusy

Praca w weekendy

dobry pakiet socjalny, dobra atmosfera

Dobra atmosfera, pakiet socjalny, możliwości awansu

Warszawa ostrobramska

Mobbing, coraz więcej obowiązków za te same pieniądze, firma ma za nic starych pracowników z wielką wiedzą, wymagają od nich nie realnych rzeczy przy czym ciężko o podwyżkę, z czego nowy pracownik dostaje znacznie większą stawkę od starego (po co inwestować w wiedzę oraz doświadczenie skoro można zainwestować w nową osobę bez wiedzy oraz doświadczenia, program rozwojowy to jedna wielka bujda, brzmi fajnie ale rzeczywistość jest inna. oprócz tego że umowa na stałe to nic więcej dobrego tu nie znajdziecie. Kadra kierownicza to kpina z całej ekipy jest może 2 kierowników nadających się do tego, reszta to przepełnione ambicją głąby, które same nic nie potrafią, a jedyne co to rozkazują i przypisują sobie czyjeś zasługi i projekty. Tyle na temat LM Polska

Plusy

umowa na stałe

Minusy

niskie zarobki, mobbing, robienie z pracownika szmaty przed klientem, zła kadra kierownicza

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Leroy Merlin