Leroy Merlin

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Leroy Merlin

Znaleziono 13 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4,185)

Kasjer

Kadra mogłaby być bardziej sympatycznejsza niej rywalizacji między sobą.

Kasjer

Nie polecam pracy na stanowisku kasjer. Pieniądze nie adekwatne do ilości informacji, które trzeba posiadać. Załoga nie przeszkolona odpowiednio a pretensje z każdej strony. Grafik potrafi się zmienić z dnia na dzień. Nie można nic planować. I wszystko za takie marne pieniądze. A dyrekcja nie widzi problemu. Jeszcze trochę i nie będzie komu siedzieć na kasach.

Plusy

Fajni ludzie na niższych szczeblach

Praca w Leroy

Niestety nie polecam pracy w Leroy Merlin. Praca pod ciągłą presją, dział kas to w ogóle tragedia. Kokrdynatorki siedzą i popijają kawkę, gdzie normalnie powinny wspierać kasy. Wyżywanie się na pracownikach ze strony góry, ciągłe pretensje, że za mało, że za wolno. Podwyżki otrzymują tylko ulubieńcy, mobbing jest na porządku dziennym. Urlop czy wolny dzień=kilkanaście telefonów dziennie

Plusy

Umowa o pracę

Minusy

Atmosfera, zarobki, kadra zarządzająca, praca w ciągłym stresie

Sredio

Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4-5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :( Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :( I samo to ze każdy nowy będzie miał o wiele więcej od ciebie choć zdobyłeś doświadczenie i już wszystko wiesz będzie cie dobijać.

Plusy

Stała praca

Minusy

brak podwyzek

Dobra atmosfera.

Wszyscy byli sobie pomocni. Jak byłam nowa każdy sobie pomagał.

Plusy

Wysokie zarobki.

Minusy

Krótkie przerwy.

Kasy

Super ludzie dobre godz pracy praca bez stresu polecam

bardzo dobra

Swietna atmosferadobre zarobki przełozeni ok jedyny minus to dojazd

Plusy

bony paczki na swieta

Minusy

daleki dojazd

Wyłącznie dla "łapaczy okazji"

Rozwój tylko dla rozpychających się łokciami. Przeciętni nie mają szans na rózwój. Kadra patrzy tylko na siebie. Nikt więcej się nie liczy. Współpracownice- jedna drugą utopiłaby w łyżce wody. Najtrudniejsza część mojej pracy to po prostu ludzie. Najprzyjemniejsza część mojej pracy? Inwentaryzacja w nocy w innym sklepie. W końcu nie słyszałam szczekaczy.

Plusy

długie przerwy

Minusy

niskie zarobki, 7/8 etatu

Zwolniona za ciążę.

Niby łatwo awansować, ale pracują tam sami łapacze okazji. Nie przyjemnie się pracuje.

Leroy Merlin

Praca w systemie grafikowym co jest trudne ,ponieważ praca do późnych godzin wieczornych oraz w niedzielę,co nie sprzyja życiu rodzinnemu.

Plusy

Organizowane spotkania poza pracą dla pracowników, pełny socjal.

Minusy

Pózne godziny pracy.

dobry pakiet socjalny ale brak bezpieczeństwa pracy i niskie zarobki

niskie zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy,możliwość utraty pracy z godziny na godzinę mimo umowy na czas nieokreślony.Dużym plusem jest super fajna atmosfera między pracownikami, chęć pomocy każdemu koledze czy koleżance

Plusy

posiłki nie dla wszystkich

Minusy

niskie zarobki brak bezpieczeństwa pracy

Lekceważący stosunek do pracownika

Praca jaką lubię, kontakt z ludźmi. Wspaniali, kulturalni, sympatyczni i chętni do pomocy koledzy i asystenci kierownika. Apodyktyczna, antypatyczna i nieprzychylna osobom z problemami zdrowotnymi kierowniczka i taka sama personalna. Płaca lepsza niż w supermarketach spożywczych i również fizycznie lżejsza praca na linii kas.Trudności z dopasowaniem grafiku pracy do potrzeb w życiu prywatnym nawet sporadycznie, zakaz zamiany z kolegami, w zimie temperatura ok. 10 stopni C i przeciągi. Brak jakichkolwiek względów oraz inicjatywy w celu przystosowania stanowiska pracy dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Wymagana praca na dwóch stanowiskach z całodziennym staniem bez uwzględnienia ograniczeń zdrowotnych.

Plusy

abonament w prywatnej klinice, coroczny pakiet akcji.

Minusy

ignorowanie prywatnego życia pracowników i niekorzystnych warunków pracy w zimie.

W miejscu pracy panuje przyjazna atmosfera,zarobki są satysfakcjonujace

Ja wspominam pracę w Leroy Merlin jak najbardziej pozytywnie,kolezanki i koledzy w miejscu pracy byli naprawdę wporządku,pomocni,do kadry zarzadzającej nie mam najmniejszych zastrzeżeń,żałuję niestety że musiałam przerwać pracę w Leroy Merlin,ale zmusiła mnie do tego przeprowadzka na drugi koniec Polski..jeżeli ktoś sumiennie wykonuje powierzone obowiązki i jest uczciwy wobec pracodawcy to napewno nie pożałuje podjęcia pracy w tej firmie..miejsce pracy jak najbardziej godne polecenia!!!!

Plusy

obiady dla pracowników sklepu tańsze o 50%, i bardzo smaczne:))

Minusy

nie zauważyłam żadnych minusów

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Leroy Merlin