Leroy Merlin

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Leroy Merlin

Wyróżniona opinia
Wybrane przez Leroy Merlin jako reprezentatywna opinia
Tworzenie polityki handlowej. Odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne m.in: obrót, marża, zapas, AVS, straty Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Rekrutacja pracowników oraz ich szkolenie Monitoring konkurencji na podległym terenie Osiągniecia i sukcesy I Miejsce w Polsce pod względem wartości koszyka II Miejsce w Polsce pod względem wysokości obrotów Kilkukrotnie podwyższany rekord działu pod względem obrotów
Plusy
atmosfera
Minusy
Niestety nie polecam pracy w Leroy Merlin. Praca pod ciągłą presją, dział kas to w ogóle tragedia. Kokrdynatorki siedzą i popijają kawkę, gdzie normalnie powinny wspierać kasy. Wyżywanie się na pracownikach ze strony góry, ciągłe pretensje, że za mało, że za wolno. Podwyżki otrzymują tylko ulubieńcy, mobbing jest na porządku dziennym. Urlop czy wolny dzień=kilkanaście telefonów dziennie
Plusy
Umowa o pracę
Minusy
Atmosfera, zarobki, kadra zarządzająca, praca w ciągłym stresie
Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4-5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :( Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :( I samo to ze każdy nowy będzie miał o wiele więcej od ciebie choć zdobyłeś doświadczenie i już wszystko wiesz będzie cie dobijać.
Plusy
Stała praca
Minusy
brak podwyzek
Wszyscy byli sobie pomocni. Jak byłam nowa każdy sobie pomagał.
Plusy
Wysokie zarobki.
Minusy
Krótkie przerwy.
Super ludzie dobre godz pracy praca bez stresu polecam
Swietna atmosferadobre zarobki przełozeni ok jedyny minus to dojazd
Plusy
bony paczki na swieta
Minusy
daleki dojazd
Rozwój tylko dla rozpychających się łokciami. Przeciętni nie mają szans na rózwój. Kadra patrzy tylko na siebie. Nikt więcej się nie liczy. Współpracownice- jedna drugą utopiłaby w łyżce wody. Najtrudniejsza część mojej pracy to po prostu ludzie. Najprzyjemniejsza część mojej pracy? Inwentaryzacja w nocy w innym sklepie. W końcu nie słyszałam szczekaczy.
Plusy
długie przerwy
Minusy
niskie zarobki, 7/8 etatu
Niby łatwo awansować, ale pracują tam sami łapacze okazji. Nie przyjemnie się pracuje.
Minusy
Praca w systemie grafikowym co jest trudne ,ponieważ praca do późnych godzin wieczornych oraz w niedzielę,co nie sprzyja życiu rodzinnemu.
Plusy
Organizowane spotkania poza pracą dla pracowników, pełny socjal.
Minusy
Pózne godziny pracy.
niskie zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy,możliwość utraty pracy z godziny na godzinę mimo umowy na czas nieokreślony.Dużym plusem jest super fajna atmosfera między pracownikami, chęć pomocy każdemu koledze czy koleżance
Plusy
posiłki nie dla wszystkich
Minusy
niskie zarobki brak bezpieczeństwa pracy
Praca jaką lubię, kontakt z ludźmi. Wspaniali, kulturalni, sympatyczni i chętni do pomocy koledzy i asystenci kierownika. Apodyktyczna, antypatyczna i nieprzychylna osobom z problemami zdrowotnymi kierowniczka i taka sama personalna. Płaca lepsza niż w supermarketach spożywczych i również fizycznie lżejsza praca na linii kas.Trudności z dopasowaniem grafiku pracy do potrzeb w życiu prywatnym nawet sporadycznie, zakaz zamiany z kolegami, w zimie temperatura ok. 10 stopni C i przeciągi. Brak jakichkolwiek względów oraz inicjatywy w celu przystosowania stanowiska pracy dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Wymagana praca na dwóch stanowiskach z całodziennym staniem bez uwzględnienia ograniczeń zdrowotnych.
Plusy
abonament w prywatnej klinice, coroczny pakiet akcji.
Minusy
ignorowanie prywatnego życia pracowników i niekorzystnych warunków pracy w zimie.
Ja wspominam pracę w Leroy Merlin jak najbardziej pozytywnie,kolezanki i koledzy w miejscu pracy byli naprawdę wporządku,pomocni,do kadry zarzadzającej nie mam najmniejszych zastrzeżeń,żałuję niestety że musiałam przerwać pracę w Leroy Merlin,ale zmusiła mnie do tego przeprowadzka na drugi koniec Polski..jeżeli ktoś sumiennie wykonuje powierzone obowiązki i jest uczciwy wobec pracodawcy to napewno nie pożałuje podjęcia pracy w tej firmie..miejsce pracy jak najbardziej godne polecenia!!!!
Plusy
obiady dla pracowników sklepu tańsze o 50%, i bardzo smaczne:))
Minusy
nie zauważyłam żadnych minusów
  1. Sprzedawca/kasjer (m/k)