Leroy Merlin

Opinie o firmie Leroy Merlin, temat Płaca i benefity: stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)

3.8Płaca i benefity

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4,132)

Całkiem dobrze

Duży pakiet socjalny ale niski poziom zarobków. Na pracę tymczasową polecam

nie polecam

Nie polecam . począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej aż po ostatnie dni cały czas kłamali !! Przykłady: 1- Grafik ( czas pracy) Porażka...Grafik zmieniający sie kilka/ kilkanaście razy w ciągu tygodnia. 2- obowiazki/ niezgodne z tym co jest w umowie. 3-Premie ? no bez komentarza 4- podwyżka ? Zapomnij/ była mowa na rozmowie że po 7 miesiącach podwyżka a jej nie ma i mowią że nikt nie mowił o podwyżkach. 5- socjal ? jaki socjal ?! brak !! ładnie mowili o tym na szkoleniach i na rozmowie o prace 6- jeżeli jesteś osobą co lubi wchdzić Pani/ Panu kierownik to masz tam dobrze. 7- koordynatorzy ? co nie ktorym to sie w głowie poprzewracało, myslą że są kierownikami

Plusy

Fajni ludzie jeżeli sie umiesz dogadac z innymi

Minusy

kłamstwo, brak podwyżek, obiecywanie gruszek na wierzbie, zakłamanie i jeszcze Raz Zakłamanie

Miejsce pracy w którym nie ważna jest wiedza, kompetencje, doświadczenie, inteligencja, profesjonalizm aby osiągnąć awans.Ważne

Najważniejsze w tej pracy jest to abyś wiedział komu się podlizać,komu donieść,na kogo się poskarżyć, nie mieć własnego zdania.Przytakiwać przełożonym.Głupio się uśmiechać a podwyżkę i awans masz jak w banku.Broń Boże nie pokazuj, że samodzielnie potrafisz myśleć, masz coś do powiedzenia, masz wiedzę, inteligencję...bo złamiesz sobie karierę.

Plusy

Parę mądrych ludzi.Nie na górze.

Minusy

Góra i słabiutkie zarobki.

Szczecin

Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.

Plusy

umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną

Minusy

niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji

Leroy Merlin

Leroy Merlin jest firmą solidną, ma stabilną pozycje w Polsce, zatrudnia tysiące zadowolonych pracowników. Sklep budowlany obsługuje rocznie tysiące klientów.

Plusy

Premie kwartalne

Minusy

Praca w weekendy

dobry pakiet socjalny, dobra atmosfera

Dobra atmosfera, pakiet socjalny, możliwości awansu

Brak mozliwosci rozwoju i awansu niskie zarobki i brak jasnej informacji zwrotnej mobbing ze strony KZL

Swietne miejsce pracy pod warunkiem zmiany czesci kadry zazadzajacej Kraków Bonarka

Plusy

Świetni wspolpracownicy

Minusy

Mobbing ze strony Kierownika zasobow ludzkich

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0