Leroy Merlin

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie Leroy Merlin

Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)12 opinii
Obowiazki
Ogólnie pracodawca solidny, jednak trzeba przygotować się na papierologie i przejmowanie obowiązków od koordynatorów i kierowników, dużo obiecują jednak jeśli ktoś chce isc na rozwój musi byc pupilkiem kierowników
Pracowałem tylko 8 miesięcy
Uwaga na Roberta R. Kierownika w LM Jabłonna. Nieprzywidywalny w zachowaniu. LM ma zwyczaj zatrudniać ludzi i zwalniać ich jak już są niepotrzebni.
Uwaga mobbing!
Mobbing jest w tym sklepie na porządku dziennym. Zgłaszanie do dyrekcji niestosownego zachowania kierownictwa nie ma sensu, wszystko jest zamiatane pod dywan. Nie wolno narzekać, jest to karane. Nowi pracownicy dostają wyższe stawki niż pracownicy ze stażem i po wielu szkoleniach. Nie ma możliwości rozwoju.
Miejsce pracy w którym nie ważna jest wiedza, kompetencje, doświadczenie, inteligencja, profesjonalizm aby osiągnąć awans.Ważne
Najważniejsze w tej pracy jest to abyś wiedział komu się podlizać,komu donieść,na kogo się poskarżyć, nie mieć własnego zdania.Przytakiwać przełożonym.Głupio się uśmiechać a podwyżkę i awans masz jak w banku.Broń Boże nie pokazuj, że samodzielnie potrafisz myśleć, masz coś do powiedzenia, masz wiedzę, inteligencję...bo złamiesz sobie karierę.
Plusy
Parę mądrych ludzi.Nie na górze.
Minusy
Góra i słabiutkie zarobki.
Całkiem dobrze
Duży pakiet socjalny ale niski poziom zarobków. Na pracę tymczasową polecam
Szczecin
Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.
Plusy
umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną
Minusy
niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji
Leroy Merlin
Leroy Merlin jest firmą solidną, ma stabilną pozycje w Polsce, zatrudnia tysiące zadowolonych pracowników. Sklep budowlany obsługuje rocznie tysiące klientów.
Plusy
Premie kwartalne
Minusy
Praca w weekendy
Dział Farb I lakierów
Dobra atmosfera pracy. Sympatyczni ludzie. Elastyczny grafik
dobry pakiet socjalny, dobra atmosfera
Dobra atmosfera, pakiet socjalny, możliwości awansu
Brak mozliwosci rozwoju i awansu niskie zarobki i brak jasnej informacji zwrotnej mobbing ze strony KZL
Swietne miejsce pracy pod warunkiem zmiany czesci kadry zazadzajacej Kraków Bonarka
Plusy
Świetni wspolpracownicy
Minusy
Mobbing ze strony Kierownika zasobow ludzkich
Leroy Merlin Wrocław
Nie przedłużyli mi umowy, kiedy dziewczyna była tuż przed porodem. Nie liczą się z człowiekiem, stosują szeroko zakrojony mobbing.
miła współpraca
Moim zdaniem to miejsce pracy z ludźmi w miłej atmosferze.
Pracę w firmie oceniam dobrze.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
4,1
3,7