Leroy Merlin

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie Leroy Merlin

Znaleziono 16 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4,185)

łódź doradca klienta

Praca jest super. Można wyrazić iż doradca klienta ma duże pole manewru dotyczące sprzedaży produktów w dziale. W pracy można wykazać się własną wiedzą i umiejętnościami względem klienta po przez dobrze dopasowaną sprzedaż produktów.

Plusy

nie ma darmowych posiłków

nie polecam

Nie polecam . począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej aż po ostatnie dni cały czas kłamali !! Przykłady:1- Grafik ( czas pracy) Porażka...Grafik zmieniający sie kilka/ kilkanaście razy w ciągu tygodnia.2- obowiazki/ niezgodne z tym co jest w umowie. 3-Premie ? no bez komentarza4- podwyżka ? Zapomnij/ była mowa na rozmowie że po 7 miesiącach podwyżka a jej nie ma i mowią że nikt nie mowił o podwyżkach.5- socjal ? jaki socjal ?! brak !! ładnie mowili o tym na szkoleniach i na rozmowie o prace 6- jeżeli jesteś osobą co lubi wchdzić Pani/ Panu kierownik to masz tam dobrze.7- koordynatorzy ? co nie ktorym to sie w głowie poprzewracało, myslą że są kierownikami

Plusy

Fajni ludzie jeżeli sie umiesz dogadac z innymi

Minusy

kłamstwo, brak podwyżek, obiecywanie gruszek na wierzbie, zakłamanie i jeszcze Raz Zakłamanie

LM Gdansk Oliwa

Nie polecam. slaba pensja, brak szacunku dla pracowników, do tego mobbing. Firma zarabia krocie a podwyzki dali znacznie ponizej realnego poziomu inflacji. za chwile beda zatrudniac lewusow i ukraincow bo z niewolnika nie ma dobrego pracownika co odbije im sie na obrotach. tak jak bylo w praktikerze. Ja mam propozycje lepszej pracy i odchodze.

Plusy

stala praca

Minusy

zarobki, mobing, brak szacunku dla pracownika

Doradca klienta

Znajomości dla awansu ludzi bez wiedzy i umiejętnośc. nierówne traktowanie pracowników.

Plusy

Kultura współpracowników

Minusy

Stres

Pracowałem tylko 8 miesięcy

Uwaga na Roberta R. Kierownika w LM Jabłonna. Nieprzywidywalny w zachowaniu. LM ma zwyczaj zatrudniać ludzi i zwalniać ich jak już są niepotrzebni.

Obowiazki

Ogólnie pracodawca solidny, jednak trzeba przygotować się na papierologie i przejmowanie obowiązków od koordynatorów i kierowników, dużo obiecują jednak jeśli ktoś chce isc na rozwój musi byc pupilkiem kierowników

Uwaga mobbing!

Mobbing jest w tym sklepie na porządku dziennym. Zgłaszanie do dyrekcji niestosownego zachowania kierownictwa nie ma sensu, wszystko jest zamiatane pod dywan. Nie wolno narzekać, jest to karane. Nowi pracownicy dostają wyższe stawki niż pracownicy ze stażem i po wielu szkoleniach. Nie ma możliwości rozwoju.

Miejsce pracy w którym nie ważna jest wiedza, kompetencje, doświadczenie, inteligencja, profesjonalizm aby osiągnąć awans.Ważne

Najważniejsze w tej pracy jest to abyś wiedział komu się podlizać,komu donieść,na kogo się poskarżyć, nie mieć własnego zdania.Przytakiwać przełożonym.Głupio się uśmiechać a podwyżkę i awans masz jak w banku.Broń Boże nie pokazuj, że samodzielnie potrafisz myśleć, masz coś do powiedzenia, masz wiedzę, inteligencję...bo złamiesz sobie karierę.

Plusy

Parę mądrych ludzi.Nie na górze.

Minusy

Góra i słabiutkie zarobki.

Całkiem dobrze

Duży pakiet socjalny ale niski poziom zarobków. Na pracę tymczasową polecam

Szczecin

Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.

Plusy

umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną

Minusy

niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji

Leroy Merlin

Leroy Merlin jest firmą solidną, ma stabilną pozycje w Polsce, zatrudnia tysiące zadowolonych pracowników. Sklep budowlany obsługuje rocznie tysiące klientów.

Plusy

Premie kwartalne

Minusy

Praca w weekendy

Dział Farb I lakierów

Dobra atmosfera pracy. Sympatyczni ludzie. Elastyczny grafik

dobry pakiet socjalny, dobra atmosfera

Dobra atmosfera, pakiet socjalny, możliwości awansu

Brak mozliwosci rozwoju i awansu niskie zarobki i brak jasnej informacji zwrotnej mobbing ze strony KZL

Swietne miejsce pracy pod warunkiem zmiany czesci kadry zazadzajacej Kraków Bonarka

Plusy

Świetni wspolpracownicy

Minusy

Mobbing ze strony Kierownika zasobow ludzkich

Leroy Merlin Wrocław

Nie przedłużyli mi umowy, kiedy dziewczyna była tuż przed porodem. Nie liczą się z człowiekiem, stosują szeroko zakrojony mobbing.

miła współpraca

Moim zdaniem to miejsce pracy z ludźmi w miłej atmosferze. Pracę w firmie oceniam dobrze.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Leroy Merlin
  • Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)