Leroy Merlin

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. logistyki (m/k) w firmie Leroy Merlin

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4,185)

Rotacja pracowników

W firmie występuje duża rotacja pracowników, zwłaszcza w dużych miastach.

Praca i opinia

Jak przeczytalem ogloszenie to mi przeszlo i te pensje za taka pensje zaplace rachunki troche na jedzenie i co dalej ? Znow do pracy w lykedy .nie chce byc niewolnikiem. Francuzi do domu kto te stawki wymislil chyba po to by miec wiecznie niewolnikow

Warszawa ostrobramska

Mobbing, coraz więcej obowiązków za te same pieniądze, firma ma za nic starych pracowników z wielką wiedzą, wymagają od nich nie realnych rzeczy przy czym ciężko o podwyżkę, z czego nowy pracownik dostaje znacznie większą stawkę od starego (po co inwestować w wiedzę oraz doświadczenie skoro można zainwestować w nową osobę bez wiedzy oraz doświadczenia, program rozwojowy to jedna wielka bujda, brzmi fajnie ale rzeczywistość jest inna. oprócz tego że umowa na stałe to nic więcej dobrego tu nie znajdziecie. Kadra kierownicza to kpina z całej ekipy jest może 2 kierowników nadających się do tego, reszta to przepełnione ambicją głąby, które same nic nie potrafią, a jedyne co to rozkazują i przypisują sobie czyjeś zasługi i projekty. Tyle na temat LM Polska

Plusy

umowa na stałe

Minusy

niskie zarobki, mobbing, robienie z pracownika szmaty przed klientem, zła kadra kierownicza

Dobra atomsfera pracy

Typowy dzień, to zajmowanie się wszystkim naraz. Słaba możliwość rozwoju. Kadr zarządzająca w porządku. Super ludzie z którymi pracuje. Brak. Satysfakcja.

Plusy

Atmosfera

Minusy

Zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Leroy Merlin
  • Specjalista ds. logistyki (m/k)