Leroy Merlin

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. logistyki (m/k) w firmie Leroy Merlin

Specjalista ds. logistyki (m/k)7 opinii

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4721)

Bielany Wrocławskie

Pensja na czas , spoko ekipa na logistyce , pensja nie adekwatna do wykonywania zadań czy bądź też funkcji

Bardzo dobra praca

Praca jest bardzi w porzadku. Mili ludzie, ciekawa i luzna atmosfera.

dział Ogród

Dobra współpraca i wsparcie w załodze na tym dziale ...

Plusy

Darmowa kawa z automatu tylko przez 5 dni w miesiacu

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Praca i opinia

Jak przeczytalem ogloszenie to mi przeszlo i te pensje za taka pensje zaplace rachunki troche na jedzenie i co dalej ? Znow do pracy w lykedy .nie chce byc niewolnikiem. Francuzi do domu kto te stawki wymislil chyba po to by miec wiecznie niewolnikow

Rotacja pracowników

W firmie występuje duża rotacja pracowników, zwłaszcza w dużych miastach.

Warszawa ostrobramska

Mobbing, coraz więcej obowiązków za te same pieniądze, firma ma za nic starych pracowników z wielką wiedzą, wymagają od nich nie realnych rzeczy przy czym ciężko o podwyżkę, z czego nowy pracownik dostaje znacznie większą stawkę od starego (po co inwestować w wiedzę oraz doświadczenie skoro można zainwestować w nową osobę bez wiedzy oraz doświadczenia, program rozwojowy to jedna wielka bujda, brzmi fajnie ale rzeczywistość jest inna. oprócz tego że umowa na stałe to nic więcej dobrego tu nie znajdziecie. Kadra kierownicza to kpina z całej ekipy jest może 2 kierowników nadających się do tego, reszta to przepełnione ambicją głąby, które same nic nie potrafią, a jedyne co to rozkazują i przypisują sobie czyjeś zasługi i projekty. Tyle na temat LM Polska

Plusy

umowa na stałe

Minusy

niskie zarobki, mobbing, robienie z pracownika szmaty przed klientem, zła kadra kierownicza

Dobra atomsfera pracy

Typowy dzień, to zajmowanie się wszystkim naraz. Słaba możliwość rozwoju. Kadr zarządzająca w porządku. Super ludzie z którymi pracuje. Brak. Satysfakcja.

Plusy

Atmosfera

Minusy

Zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Leroy Merlin z

• Leroy Merlin
  • Specjalista ds. logistyki (m/k)