Leroy Merlin

Opinie dot. stanowiska Kierownik działu sprzedaży (m/k) w firmie Leroy Merlin

Wyróżniona opinia
Wybrane przez Leroy Merlin jako reprezentatywna opinia
Tworzenie polityki handlowej. Odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne m.in: obrót, marża, zapas, AVS, straty Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Rekrutacja pracowników oraz ich szkolenie Monitoring konkurencji na podległym terenie Osiągniecia i sukcesy I Miejsce w Polsce pod względem wartości koszyka II Miejsce w Polsce pod względem wysokości obrotów Kilkukrotnie podwyższany rekord działu pod względem obrotów
Plusy
atmosfera
Minusy
- szybko mija czas - możliwość rozwoju o ile ma się kogoś kto Cię promuje - bez zarzutów - super - trudni klienci - częste imprezy integracyjne
Plusy
pakiet socjalny, dobra atmosfera
Minusy
praca w weekendy
Podsumowanie mojego miejsca pracy - klient dla którego zrobimy wszystko aby zakupy jakich dokonuje w naszym sklepie były pasją i spełnianiem swoich marzeń.
Plusy
bogaty socjal: bony na święta, program Benefit, wyjazdy integracyjne, udziały w zyskach
Minusy
praca w niedzielę i święta
Rozpoczęcie pracy, godzina 6 Rozłożenie towaru zwiezionego dzień wcześniej wieczorem kontrola braków, wydruk listy,delegacja zadań dla ekipy,sprawdzenie maila,rozwiązywanie codziennych spraw związanych z klientem i pracą działu. Możliwość rozwoju jest duża, pod warunkiem własnego zaangażowania i ciężkiej pracy pracownicy są zaangażowani lecz często mało zmotywowani najtrudniejszą częścią tej pracy jest brak informacji zwrotnej, co ogranicza dalsze działania pod względem braku wiedzy i wytycznych najprzyjemniejsze jest jednak miłe słowo klienta i docenienie z jego strony wiedzy i profesjonalizmu
Plusy
Fundusz socjalny
Minusy
Brak motywacji ze strony kadry zarządzającej, niskie zarobki
  1. Kierownik działu sprzedaży (m/k)