Leroy Merlin

Opinie pracowników firmy Leroy Merlin - Warszawa, mazowieckie

Warszawa, mazowieckie11 opinii
dobra atmosfera
Tworzenie polityki handlowej.
Odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne m.in: obrót, marża, zapas, AVS, straty

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

Rekrutacja pracowników oraz ich szkolenie

Monitoring konkurencji na podległym terenie

Osiągniecia i sukcesy

I Miejsce w Polsce pod względem wartości koszyka

II Miejsce w Polsce pod względem wysokości obrotów

Kilkukrotnie podwyższany rekord działu pod względem obrotów
Plusy
atmosfera
Sredio
Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4-5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :( Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :(
I samo to ze każdy nowy będzie miał o wiele więcej od ciebie choć zdobyłeś doświadczenie i już wszystko wiesz będzie cie dobijać.
Plusy
Stała praca
Minusy
brak podwyzek
Warszawa ostrobramska
Mobbing, coraz więcej obowiązków za te same pieniądze, firma ma za nic starych pracowników z wielką wiedzą, wymagają od nich nie realnych rzeczy przy czym ciężko o podwyżkę, z czego nowy pracownik dostaje znacznie większą stawkę od starego (po co inwestować w wiedzę oraz doświadczenie skoro można zainwestować w nową osobę bez wiedzy oraz doświadczenia, program rozwojowy to jedna wielka bujda, brzmi fajnie ale rzeczywistość jest inna. oprócz tego że umowa na stałe to nic więcej dobrego tu nie znajdziecie. Kadra kierownicza to kpina z całej ekipy jest może 2 kierowników nadających się do tego, reszta to przepełnione ambicją głąby, które same nic nie potrafią, a jedyne co to rozkazują i przypisują sobie czyjeś zasługi i projekty.

Tyle na temat LM Polska
Plusy
umowa na stałe
Minusy
niskie zarobki, mobbing, robienie z pracownika szmaty przed klientem, zła kadra kierownicza
fork lift driver
nice job which I never forget, very enjoyed to be there, very good memmories, kind people and managemenet; reach many skills which ~I can use at the moment
Productive workplace
I was responsible for customer service at the checkout counter. I learned to use cash register and to be responsible for a large amount of money. My management and co-workers were really helpful and kind. The hardest part of the job was when there was a lot of customers and a busy day. I enjoyed using the cash register the most.
LEROY MERLIN
Pracodawca dba o swoich pracowników. Możliwość samodzielnej decyzji, planowania, oraz rozwoju. Dobra współpraca z kierownikiem działu. Bardzo miła atmosfera panująca wśród współpracowników.
Niestety praca również w weekendy :(
Plusy
Pakiet socjalny
Minusy
Praca w weekend
dobry pakiet socjalny ale brak bezpieczeństwa pracy i niskie zarobki
niskie zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy,możliwość utraty pracy z godziny na godzinę mimo umowy na czas nieokreślony.Dużym plusem jest super fajna atmosfera między pracownikami, chęć pomocy każdemu koledze czy koleżance
Plusy
posiłki nie dla wszystkich
Minusy
niskie zarobki brak bezpieczeństwa pracy
miła współpraca
Moim zdaniem to miejsce pracy z ludźmi w miłej atmosferze.
Pracę w firmie oceniam dobrze.
godt arbeidsplass

Jeg har lært:

opererte gaffeltrucker.

ansvar
Lekceważący stosunek do pracownika
Praca jaką lubię, kontakt z ludźmi. Wspaniali, kulturalni, sympatyczni i chętni do pomocy koledzy i asystenci kierownika. Apodyktyczna, antypatyczna i nieprzychylna osobom z problemami zdrowotnymi kierowniczka i taka sama personalna. Płaca lepsza niż w supermarketach spożywczych i również fizycznie lżejsza praca na linii kas.Trudności z dopasowaniem grafiku pracy do potrzeb w życiu prywatnym nawet sporadycznie, zakaz zamiany z kolegami, w zimie temperatura ok. 10 stopni C i przeciągi. Brak jakichkolwiek względów oraz inicjatywy w celu przystosowania stanowiska pracy dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Wymagana praca na dwóch stanowiskach z całodziennym staniem bez uwzględnienia ograniczeń zdrowotnych.
Plusy
abonament w prywatnej klinice, coroczny pakiet akcji.
Minusy
ignorowanie prywatnego życia pracowników i niekorzystnych warunków pracy w zimie.
W miejscu pracy panuje przyjazna atmosfera,zarobki są satysfakcjonujace
Ja wspominam pracę w Leroy Merlin jak najbardziej pozytywnie,kolezanki i koledzy w miejscu pracy byli naprawdę wporządku,pomocni,do kadry zarzadzającej nie mam najmniejszych zastrzeżeń,żałuję niestety że musiałam przerwać pracę w Leroy Merlin,ale zmusiła mnie do tego przeprowadzka na drugi koniec Polski..jeżeli ktoś sumiennie wykonuje powierzone obowiązki i jest uczciwy wobec pracodawcy to napewno nie pożałuje podjęcia pracy w tej firmie..miejsce pracy jak najbardziej godne polecenia!!!!
Plusy
obiady dla pracowników sklepu tańsze o 50%, i bardzo smaczne:))
Minusy
nie zauważyłam żadnych minusów
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
4,1
3,7