Leroy Merlin

Opinie pracowników firmy Leroy Merlin - Szczecin, zachodniopomorskie

Szczecin, zachodniopomorskie4 opinie
miejsce pracy, które gwarantuje stałą umowę, niewysokie zarobki, dobrą atmosferę, pakiet socjalny
Leroy Merlin to miejsce gdzie panuje dobra atmosfera.
Plusy
ruchomy grafik
Minusy
praca w weekendy
Praca i opinia
Jak przeczytalem ogloszenie to mi przeszlo i te pensje za taka pensje zaplace rachunki troche na jedzenie i co dalej ? Znow do pracy w lykedy .nie chce byc niewolnikiem. Francuzi do domu kto te stawki wymislil chyba po to by miec wiecznie niewolnikow
Szczecin
Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.
Plusy
umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną
Minusy
niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji
Miejsce pracy gdzie panuje fajna atmosfera
Firma przyjazna pracownikom, rozwija pracowników i motywuje poprzez konkursy różnego rodzaju.Polecam
Plusy
Pakiet socjalny
Minusy
Brak podwyżek pensji
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
4,1
3,7