Leroy Merlin

Opinie pracowników firmy Leroy Merlin - Białystok, podlaskie

Białystok, podlaskie3 opinie
Kasy
Super ludzie dobre godz pracy praca bez stresu polecam
Praca tam dla mnie była torturą
Pracowałam tam tylko 3 miesiące, ponieważ więcej nie dałam radę. Na kasie nie było tak tragicznie, jednak ludzie z kierownictwa tego działu byli okropni. Na początku myślałam, że będą pomagać dopóki się nie nauczę papierologii, ale było tylko marudzenie, ogromna niechęć i wyśmiewanie się jak prosiłam o pomoc, więc przestałam to robić, ale jak potem było coś źle to było piekło. Przy klientach podchodziła do mnie wielmożna pani kierownik i krzyczała przy wszystkich. Raz padło nawet słowo debil i starsza pani, klientka stanęła w mojej obronie. Ankiety o których nawet nie wiedziałam bo byłam drugi/trzeci dzień w pracy. Za to też dostałam opierdziel i powiedziano mi, że mam minus 1 punk ?!? nawet nie wiedziałam o co chodzi. Wieczne naśmiewanie się ze mnie ze strony kierownictwa bo jestem dość nieśmiałą i niezbyt wygadaną osobą, więc nie pyskowałam. Dostałam prześmiewczą ksywę " najulubieńszej pracownicy, albo i nie". O tym, że przez zabranianie wychodzenia do toalety dostałam poważnych problemów z pęcherzem też wspomnę. "Kolejka jest duża, wytrzymasz". Dostałam ostrego zapalenia pęcherza i byłam na zwolnieniu parę dni. Po powrocie do pracy usłyszałam od kolegi z pracy, że stwierdzili, że jestem do odstrzału, bo biorę zwolnienia. Jak chciałeś wziąć dzień wolny to nie można było bo grafik ustalony i nic nie można zmieniać. Źle wypłacali pieniądze, a jak już się wykłuciłeś o swoje to czekałeś prawie dwa miesiące na wyrównanie. Trzeba było naprawdę mocno całować im dupy,żeby tam przeżyć, albo mieć naprawdę wywalone na ich zagrywki. Nie polecam pracy w LM
Pracownik jak pies
Pracowałam w tej firmie dobre parę lat, nie wiem skąd tyle dobrych o niej opinii na tej stronie. Praca na dziale relacji z klientami wiąże się z bardzo słabymi zarobkami oraz wygórowanymi oczekiwaniami od kierownictwa, robisz za 3 osoby zarabiasz mniej niż osoba która przychodzi pierwszy dzień do pracy i nie posiada żadnego doświadczenia. Grafik jest zmieniamy na bieżąco, ciągłe telefony i błagania kierownictwa abyś przyszła do pracy bo pracować ktoś musi a kiedy przychodzimy do rozmowy o podwyżkę jesteś już nic nie warta. Mobbing jest tu na porządku dziennym bo albo grzecznie się przytakuje dla kierownictwa albo będą na ciebie krzywo patrzyli, zrobią wszystko abyś z tej pracy sama odeszła i to najlepiej za porozumieniem stron. Bardzo często bywały sytuacje których to oburzony klient wyżywa się na pracowniku po czym przychodzi kierownik, bezczelnie mu przytakuje i jeszcze przeprasza za pracownika. Jedyną zaletą w tej pracy był pakiet socjalny, ubezpieczenie, Multisport, bilety do kina czy wyjścia działowe. Ale czy warto dać się za to poniżać ?
Plusy
Pakiet socjalny.
Minusy
Niskie zarobki, zmieniający się grafik, mobbing, brak klimatyzacji.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
4,1
3,7