Leroy Merlin

Opinia pracownika firmy Leroy Merlin

Dział Farb I lakierów

Dobra atmosfera pracy. Sympatyczni ludzie. Elastyczny grafik

nie polecam

Nie polecam . począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej aż po ostatnie dni cały czas kłamali !! Przykłady:1- Grafik ( czas pracy) Porażka...Grafik zmieniający sie kilka/ kilkanaście razy w ciągu tygodnia.2- obowiazki/ niezgodne z tym co jest w umowie. 3-Premie ? no bez komentarza4- podwyżka ? Zapomnij/ była mowa na rozmowie że po 7 miesiącach podwyżka a jej nie ma i mowią że nikt nie mowił o podwyżkach.5- socjal ? jaki socjal ?! brak !! ładnie mowili o tym na szkoleniach i na rozmowie o prace 6- jeżeli jesteś osobą co lubi wchdzić Pani/ Panu kierownik to masz tam dobrze.7- koordynatorzy ? co nie ktorym to sie w głowie poprzewracało, myslą że są kierownikami

Plusy

Fajni ludzie jeżeli sie umiesz dogadac z innymi

Minusy

kłamstwo, brak podwyżek, obiecywanie gruszek na wierzbie, zakłamanie i jeszcze Raz Zakłamanie

LM Gdansk Oliwa

Nie polecam. slaba pensja, brak szacunku dla pracowników, do tego mobbing. Firma zarabia krocie a podwyzki dali znacznie ponizej realnego poziomu inflacji. za chwile beda zatrudniac lewusow i ukraincow bo z niewolnika nie ma dobrego pracownika co odbije im sie na obrotach. tak jak bylo w praktikerze. Ja mam propozycje lepszej pracy i odchodze.

Plusy

stala praca

Minusy

zarobki, mobing, brak szacunku dla pracownika

łódź doradca klienta

Praca jest super. Można wyrazić iż doradca klienta ma duże pole manewru dotyczące sprzedaży produktów w dziale. W pracy można wykazać się własną wiedzą i umiejętnościami względem klienta po przez dobrze dopasowaną sprzedaż produktów.

Plusy

nie ma darmowych posiłków

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Leroy Merlin