Leroy Merlin
Zobacz wszystkie opinie o firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin

Opinia pracownika firmy Leroy Merlin

dobry pakiet socjalny ale brak bezpieczeństwa pracy i niskie zarobki

niskie zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy,możliwość utraty pracy z godziny na godzinę mimo umowy na czas nieokreślony.Dużym plusem jest super fajna atmosfera między pracownikami, chęć pomocy każdemu koledze czy koleżance

Plusy

posiłki nie dla wszystkich

Minusy

niskie zarobki brak bezpieczeństwa pracy

Kasjer

Nie polecam pracy na stanowisku kasjer. Pieniądze nie adekwatne do ilości informacji, które trzeba posiadać. Załoga nie przeszkolona odpowiednio a pretensje z każdej strony. Grafik potrafi się zmienić z dnia na dzień. Nie można nic planować. I wszystko za takie marne pieniądze. A dyrekcja nie widzi problemu. Jeszcze trochę i nie będzie komu siedzieć na kasach.

Plusy

Fajni ludzie na niższych szczeblach

Kasjer

Kadra mogłaby być bardziej sympatycznejsza niej rywalizacji między sobą.

Minusy

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Sredio

Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4-5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :( Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :( I samo to ze każdy nowy będzie miał o wiele więcej od ciebie choć zdobyłeś doświadczenie i już wszystko wiesz będzie cie dobijać.

Plusy

Stała praca

Minusy

brak podwyzek

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Leroy Merlin
  • dobry pakiet socjalny ale brak bezpieczeństwa pracy i niskie zarobki