Leroy Merlin
Zobacz wszystkie opinie o firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin

Opinia pracownika firmy Leroy Merlin

Swietne miejsce pracy pod warunkiem zmiany czesci kadry zazadzajacej Kraków Bonarka

Plusy

Świetni wspolpracownicy

Minusy

Mobbing ze strony Kierownika zasobow ludzkich

nie polecam

Nie polecam . począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej aż po ostatnie dni cały czas kłamali !! Przykłady:1- Grafik ( czas pracy) Porażka...Grafik zmieniający sie kilka/ kilkanaście razy w ciągu tygodnia.2- obowiazki/ niezgodne z tym co jest w umowie. 3-Premie ? no bez komentarza4- podwyżka ? Zapomnij/ była mowa na rozmowie że po 7 miesiącach podwyżka a jej nie ma i mowią że nikt nie mowił o podwyżkach.5- socjal ? jaki socjal ?! brak !! ładnie mowili o tym na szkoleniach i na rozmowie o prace 6- jeżeli jesteś osobą co lubi wchdzić Pani/ Panu kierownik to masz tam dobrze.7- koordynatorzy ? co nie ktorym to sie w głowie poprzewracało, myslą że są kierownikami

Plusy

Fajni ludzie jeżeli sie umiesz dogadac z innymi

Minusy

kłamstwo, brak podwyżek, obiecywanie gruszek na wierzbie, zakłamanie i jeszcze Raz Zakłamanie

LM Gdansk Oliwa

Nie polecam. slaba pensja, brak szacunku dla pracowników, do tego mobbing. Firma zarabia krocie a podwyzki dali znacznie ponizej realnego poziomu inflacji. za chwile beda zatrudniac lewusow i ukraincow bo z niewolnika nie ma dobrego pracownika co odbije im sie na obrotach. tak jak bylo w praktikerze. Ja mam propozycje lepszej pracy i odchodze.

Plusy

stala praca

Minusy

zarobki, mobing, brak szacunku dla pracownika

Dobra atmosfera.

Wszyscy byli sobie pomocni. Jak byłam nowa każdy sobie pomagał.

Plusy

Wysokie zarobki.

Minusy

Krótkie przerwy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Leroy Merlin
  • Brak mozliwosci rozwoju i awansu niskie zarobki i brak jasnej informacji zwrotnej mobbing ze strony KZL