Opinie pracowników firmy Leroy Merlin

Znaleziono 53 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (2 887)
Uwaga mobbing!
Doradca Klienta (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie30 lipca 2019
Mobbing jest w tym sklepie na porządku dziennym. Zgłaszanie do dyrekcji niestosownego zachowania kierownictwa nie ma sensu, wszystko jest zamiatane pod dywan. Nie wolno narzekać, jest to karane. Nowi pracownicy dostają wyższe stawki niż pracownicy ze stażem i po wielu szkoleniach. Nie ma możliwości rozwoju.
Do mojego dzialu nic nie miałem
Magazynier (były pracownik) –  Rumia, pomorskie30 maja 2019
Budowlany dział jak najbardziej na plus pod wzgledem osob pracujacych. z tego co wiem w innych juz nie bylo tak kolorowo
Pracownik jak pies
Dział Relacji z klientami (były pracownik) –  Białystok, podlaskie7 maja 2019
Pracowałam w tej firmie dobre parę lat, nie wiem skąd tyle dobrych o niej opinii na tej stronie. Praca na dziale relacji z klientami wiąże się z bardzo słabymi zarobkami oraz wygórowanymi oczekiwaniami od kierownictwa, robisz za 3 osoby zarabiasz mniej niż osoba która przychodzi pierwszy dzień do pracy i nie posiada żadnego doświadczenia. Grafik jest zmieniamy na bieżąco, ciągłe telefony i błagania kierownictwa abyś przyszła do pracy bo pracować ktoś musi a kiedy przychodzimy do rozmowy o podwyżkę jesteś już nic nie warta. Mobbing jest tu na porządku dziennym bo albo grzecznie się przytakuje dla kierownictwa albo będą na ciebie krzywo patrzyli, zrobią wszystko abyś z tej pracy sama odeszła i to najlepiej za porozumieniem stron. Bardzo często bywały sytuacje których to oburzony klient wyżywa się na pracowniku po czym przychodzi kierownik, bezczelnie mu przytakuje i jeszcze przeprasza za pracownika. Jedyną zaletą w tej pracy był pakiet socjalny, ubezpieczenie, Multisport, bilety do kina czy wyjścia działowe. Ale czy warto dać się za to poniżać ?
Plusy
Pakiet socjalny.
Minusy
Niskie zarobki, zmieniający się grafik, mobbing, brak klimatyzacji.
Miejsce pracy w którym nie ważna jest wiedza, kompetencje, doświadczenie, inteligencja, profesjonalizm aby osiągnąć awans.Ważne
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  podlaskie3 lutego 2019
Najważniejsze w tej pracy jest to abyś wiedział komu się podlizać,komu donieść,na kogo się poskarżyć, nie mieć własnego zdania.Przytakiwać przełożonym.Głupio się uśmiechać a podwyżkę i awans masz jak w banku.Broń Boże nie pokazuj, że samodzielnie potrafisz myśleć, masz coś do powiedzenia, masz wiedzę, inteligencję...bo złamiesz sobie karierę.
Plusy
Parę mądrych ludzi.Nie na górze.
Minusy
Góra i słabiutkie zarobki.
Sredio
sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa24 stycznia 2019
Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4-5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :( Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :(
I samo to ze każdy nowy będzie miał o wiele więcej od ciebie choć zdobyłeś doświadczenie i już wszystko wiesz będzie cie dobijać.
Plusy
Stała praca
Minusy
brak podwyzek
Całkiem dobrze
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Gdańsk, pomorskie31 sierpnia 2018
Duży pakiet socjalny ale niski poziom zarobków. Na pracę tymczasową polecam
Dobra atmosfera.
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Kraków, małopolskie30 sierpnia 2018
Wszyscy byli sobie pomocni. Jak byłam nowa każdy sobie pomagał.
Plusy
Wysokie zarobki.
Minusy
Krótkie przerwy.
Sup
pracownik produkcji (obecny pracownik) –  Sosnowiec, śląskie29 sierpnia 2018
Suuuuuùuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
Plusy
Wszystkio
Not bad
Customer service assistant (były pracownik) –  dolnośląskie10 lipca 2018
Culture between customer assistants was terrible. Minimal salary in Poland. We were a new Leroy Merlin shop and we did not recieve any salary bonuses.
miejsce pracy, które gwarantuje stałą umowę, niewysokie zarobki, dobrą atmosferę, pakiet socjalny
Koordynator (obecny pracownik) –  Szczecin, zachodniopomorskie22 czerwca 2018
Leroy Merlin to miejsce gdzie panuje dobra atmosfera.
Plusy
ruchomy grafik
Minusy
praca w weekendy
Szczecin
Doradca Klienta (były pracownik) –  Szczecin, zachodniopomorskie20 maja 2018
Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.
Plusy
umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną
Minusy
niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji
Kasy
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Białystok, podlaskie10 maja 2018
Super ludzie dobre godz pracy praca bez stresu polecam
Job in network
Sales Advisor (były pracownik) –  PL3 maja 2018
Using people to maximum .Paid overtime but not enough of stuff,expectation to big.Problem with work force.People working long night hours as well..Not really good place because environment.
Plusy
n/a
Minusy
sometimes bonus..sometimes
nice workplace
Cashier (były pracownik) –  małopolskie26 marca 2018
During work in the store in Poland, I have learned how to work with customers according to the standards set by the company. The company was managed well and I always could talk to my supervisor about any problem. The hardest part of the job was stress during a conversation with the difficult customer but I had some training about this kind of situation so I knew how to keep calm. The enjoyed that job because I could all the time have a contact with people.
Leroy Merlin
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Kraków, Czyżyny13 marca 2018
Leroy Merlin jest firmą solidną, ma stabilną pozycje w Polsce, zatrudnia tysiące zadowolonych pracowników. Sklep budowlany obsługuje rocznie tysiące klientów.
Plusy
Premie kwartalne
Minusy
Praca w weekendy
Dział Farb I lakierów
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Bielsko-Biała, śląskie15 stycznia 2018
Dobra atmosfera pracy. Sympatyczni ludzie. Elastyczny grafik
dobry pakiet socjalny, dobra atmosfera
Doradca Klienta (były pracownik) –  Kraków, małopolskie13 stycznia 2018
Dobra atmosfera, pakiet socjalny, możliwości awansu
Warszawa ostrobramska
Logistyk (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie20 grudnia 2017
Mobbing, coraz więcej obowiązków za te same pieniądze, firma ma za nic starych pracowników z wielką wiedzą, wymagają od nich nie realnych rzeczy przy czym ciężko o podwyżkę, z czego nowy pracownik dostaje znacznie większą stawkę od starego (po co inwestować w wiedzę oraz doświadczenie skoro można zainwestować w nową osobę bez wiedzy oraz doświadczenia, program rozwojowy to jedna wielka bujda, brzmi fajnie ale rzeczywistość jest inna. oprócz tego że umowa na stałe to nic więcej dobrego tu nie znajdziecie. Kadra kierownicza to kpina z całej ekipy jest może 2 kierowników nadających się do tego, reszta to przepełnione ambicją głąby, które same nic nie potrafią, a jedyne co to rozkazują i przypisują sobie czyjeś zasługi i projekty.

Tyle na temat LM Polska
Plusy
umowa na stałe
Minusy
niskie zarobki, mobbing, robienie z pracownika szmaty przed klientem, zła kadra kierownicza
Great people
Customer Service Advisor and Warehouse Logistics (były pracownik) –  Lublin24 listopada 2017
Typical day was customer service, packing clients orders, sending deliveries, stock control, answering hundreds phone calls. Graet team was very motivating.
Labor job
worker (były pracownik) –  Poznań25 lipca 2017
Easy in terms of labor work, but hard in terms of making sure that order is sent on time and with the right goods to the right client, while simultaneously keeping pace with the individual clients's demands and orders.
Plusy
Great community of people
Minusy
Long hours, overtime, low pay rate

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,1