Logo firmy - Leroy Merlin
Leroy Merlin

Opinie pracowników firmy Leroy Merlin

Znaleziono 71 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4076)

Kasjer

Kadra mogłaby być bardziej sympatycznejsza niej rywalizacji między sobą.

nie polecam

Nie polecam . począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej aż po ostatnie dni cały czas kłamali !! Przykłady:1- Grafik ( czas pracy) Porażka...Grafik zmieniający sie kilka/ kilkanaście razy w ciągu tygodnia.2- obowiazki/ niezgodne z tym co jest w umowie. 3-Premie ? no bez komentarza4- podwyżka ? Zapomnij/ była mowa na rozmowie że po 7 miesiącach podwyżka a jej nie ma i mowią że nikt nie mowił o podwyżkach.5- socjal ? jaki socjal ?! brak !! ładnie mowili o tym na szkoleniach i na rozmowie o prace 6- jeżeli jesteś osobą co lubi wchdzić Pani/ Panu kierownik to masz tam dobrze.7- koordynatorzy ? co nie ktorym to sie w głowie poprzewracało, myslą że są kierownikami

Plusy

Fajni ludzie jeżeli sie umiesz dogadac z innymi

Minusy

kłamstwo, brak podwyżek, obiecywanie gruszek na wierzbie, zakłamanie i jeszcze Raz Zakłamanie

LM Gdansk Oliwa

Nie polecam. slaba pensja, brak szacunku dla pracowników, do tego mobbing. Firma zarabia krocie a podwyzki dali znacznie ponizej realnego poziomu inflacji. za chwile beda zatrudniac lewusow i ukraincow bo z niewolnika nie ma dobrego pracownika co odbije im sie na obrotach. tak jak bylo w praktikerze. Ja mam propozycje lepszej pracy i odchodze.

Plusy

stala praca

Minusy

zarobki, mobing, brak szacunku dla pracownika

Kasjer

Nie polecam pracy na stanowisku kasjer. Pieniądze nie adekwatne do ilości informacji, które trzeba posiadać. Załoga nie przeszkolona odpowiednio a pretensje z każdej strony. Grafik potrafi się zmienić z dnia na dzień. Nie można nic planować. I wszystko za takie marne pieniądze. A dyrekcja nie widzi problemu. Jeszcze trochę i nie będzie komu siedzieć na kasach.

Plusy

Fajni ludzie na niższych szczeblach

Lm

Nigdy więcej w tej firmie (wyścig szczurów)

Plusy

nie ma

łódź doradca klienta

Praca jest super. Można wyrazić iż doradca klienta ma duże pole manewru dotyczące sprzedaży produktów w dziale. W pracy można wykazać się własną wiedzą i umiejętnościami względem klienta po przez dobrze dopasowaną sprzedaż produktów.

Plusy

nie ma darmowych posiłków

Minusy

Gorzów wlkp. - Nie polecam!!!!

Nie polecam pracy w Leroy Merlin w Gorzowie Wlkp. Wiem co piszę bo przekonałam się na własnej skórze w jak patologiczny sposób działa ta firma. Cóż - ryba psuje się od głowy, a tą głową w tym przypadku jest dyrekcja. Mobbing jest w tej korporacji na porządku dziennym. Praca od rana do wieczora, również w weekendy. Dają smartfona (kiepskiego zresztą) po to żebyś był ciągle uwiązany - jak nie telefony, to pisanie wieczorami i weekendami na czatach pracowniczych. Słabe wynagrodzenie. Wymagania z kosmosu. Najgorsza praca w Gorzowie. Z całego serca nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi. Jeśli macie JAKĄKOLWIEK PRACĘ w Gorzowie to nie rezygnujcie z niej na rzecz tej firmy!

Plusy

Minusy

mobbing, mobbing, mobbing, wymagania na najprostsze stanowiska z kosmosu, brak poszanowania życia prywatnego pracownika, brak możliwości wypowiedzenia własnego zdania, mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing...

witosa Rzeszów 2

Nie polecam sklepu na Witosa. Prawie już wszyscy poczciwi, zaangażowani i kompetentni doradcy klienta już tam nie pracują. Albo się sami zwolnili albo im nie przedłużono umów. Dyrektor z KrK który tam jest na stołku minął się z powołaniem i najlepiej by wrócił do swojego miasta, ale nie do sklepu tylko na jakąś budowę lać cement. Nie rozumie wielu spraw ani nie chce poznać. Dobra mina do złej gry. Wszystko ładnie pięknie jak tylko przyjeżdża regionalny. Kodeks postępowania etycznego w tej firmie to fikcja i puste słowa.

Minusy

Niezdrowa atmosfera, gadanie za plecami, brak wsparcia i zrozumienia, wyzysk. Karierostwo i wyścig.

Ciężka praca a profitów brak..

Ciągle braki kadrowe powodują przeciążenie obowiązkami na dziale budowalnym wielkości boiska piłkarskiego z tysiącami produktów 2 pracowników którzy nie są w stanie tego wszystkiego ogarnąć, ciągle telefony i pytania a wsparcia od menagerow brak za to mnóstwo pretensji i krytyki. Nie polecam

Plusy

Jest praca

Minusy

Cała reszta

Ślepa uliczka

Ciężka praca za małe pieniądze. Wieczne problemy z obsadą więc Ci, którzy pracują mają tym więcej obowiązków. Jeśli masz swoje zdanie to lepiej sobie odpuść. Trzeba robić co każą, żadne dyskusje nie mają sensu. Przerzucanie pracowników między działami jak jakieś przedmioty. Awanse raczej niemożliwe. Zależą od tego kto z kim je obiady, kto jest czyją rodziną albo znajomym. Podwyżki raz w roku minimalne. Lepiej się zwolnić i zatrudnić na nowo. Centrala firmy uprawia względem sklepów sabotaż. Ciągłe nietrafione projekty różnych menagerów realizowane bez liczenia kosztów i przewidywania efektów. Ogólnie jeśli nie musisz to nie ładuj się w to.

Plusy

Luźna atmosfera

Minusy

Małe pieniądze, brak awansów, totalne oderwanie kadry kierowniczej od rzeczywistości.

Leroy Merlin - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca klienta

Znajomości dla awansu ludzi bez wiedzy i umiejętnośc. nierówne traktowanie pracowników.

Plusy

Kultura współpracowników

Minusy

Stres

Praca w Leroy

Niestety nie polecam pracy w Leroy Merlin. Praca pod ciągłą presją, dział kas to w ogóle tragedia. Kokrdynatorki siedzą i popijają kawkę, gdzie normalnie powinny wspierać kasy. Wyżywanie się na pracownikach ze strony góry, ciągłe pretensje, że za mało, że za wolno. Podwyżki otrzymują tylko ulubieńcy, mobbing jest na porządku dziennym. Urlop czy wolny dzień=kilkanaście telefonów dziennie

Plusy

Umowa o pracę

Minusy

Atmosfera, zarobki, kadra zarządzająca, praca w ciągłym stresie

Polecam

Bardzo fajna praca zespół i czas pracy. Załoga chętna do pomocy kierownictwo po stronie pracownika jeżeli pracownik ma rację i jest zetelny to staną murem.

Praca tam dla mnie była torturą

Pracowałam tam tylko 3 miesiące, ponieważ więcej nie dałam radę. Na kasie nie było tak tragicznie, jednak ludzie z kierownictwa tego działu byli okropni. Na początku myślałam, że będą pomagać dopóki się nie nauczę papierologii, ale było tylko marudzenie, ogromna niechęć i wyśmiewanie się jak prosiłam o pomoc, więc przestałam to robić, ale jak potem było coś źle to było piekło. Przy klientach podchodziła do mnie wielmożna pani kierownik i krzyczała przy wszystkich. Raz padło nawet słowo debil i starsza pani, klientka stanęła w mojej obronie. Ankiety o których nawet nie wiedziałam bo byłam drugi/trzeci dzień w pracy. Za to też dostałam opierdziel i powiedziano mi, że mam minus 1 punk ?!? nawet nie wiedziałam o co chodzi. Wieczne naśmiewanie się ze mnie ze strony kierownictwa bo jestem dość nieśmiałą i niezbyt wygadaną osobą, więc nie pyskowałam. Dostałam prześmiewczą ksywę " najulubieńszej pracownicy, albo i nie". O tym, że przez zabranianie wychodzenia do toalety dostałam poważnych problemów z pęcherzem też wspomnę. "Kolejka jest duża, wytrzymasz". Dostałam ostrego zapalenia pęcherza i byłam na zwolnieniu parę dni. Po powrocie do pracy usłyszałam od kolegi z pracy, że stwierdzili, że jestem do odstrzału, bo biorę zwolnienia. Jak chciałeś wziąć dzień wolny to nie można było bo grafik ustalony i nic nie można zmieniać. Źle wypłacali pieniądze, a jak już się wykłuciłeś o swoje to czekałeś prawie dwa miesiące na wyrównanie. Trzeba było naprawdę mocno całować im dupy,żeby tam przeżyć, albo mieć naprawdę wywalone na ich zagrywki. Nie polecam pracy w LM

Great developing organisation that develop only her own. Life-job balance is incorrect

Pracowałem tylko 8 miesięcy

Uwaga na Roberta R. Kierownika w LM Jabłonna. Nieprzywidywalny w zachowaniu. LM ma zwyczaj zatrudniać ludzi i zwalniać ich jak już są niepotrzebni.

Praca i opinia

Jak przeczytalem ogloszenie to mi przeszlo i te pensje za taka pensje zaplace rachunki troche na jedzenie i co dalej ? Znow do pracy w lykedy .nie chce byc niewolnikiem. Francuzi do domu kto te stawki wymislil chyba po to by miec wiecznie niewolnikow

Obowiazki

Ogólnie pracodawca solidny, jednak trzeba przygotować się na papierologie i przejmowanie obowiązków od koordynatorów i kierowników, dużo obiecują jednak jeśli ktoś chce isc na rozwój musi byc pupilkiem kierowników

Uwaga mobbing!

Mobbing jest w tym sklepie na porządku dziennym. Zgłaszanie do dyrekcji niestosownego zachowania kierownictwa nie ma sensu, wszystko jest zamiatane pod dywan. Nie wolno narzekać, jest to karane. Nowi pracownicy dostają wyższe stawki niż pracownicy ze stażem i po wielu szkoleniach. Nie ma możliwości rozwoju.

Do mojego dzialu nic nie miałem

Budowlany dział jak najbardziej na plus pod wzgledem osob pracujacych. z tego co wiem w innych juz nie bylo tak kolorowo

Pracownik jak pies

Pracowałam w tej firmie dobre parę lat, nie wiem skąd tyle dobrych o niej opinii na tej stronie. Praca na dziale relacji z klientami wiąże się z bardzo słabymi zarobkami oraz wygórowanymi oczekiwaniami od kierownictwa, robisz za 3 osoby zarabiasz mniej niż osoba która przychodzi pierwszy dzień do pracy i nie posiada żadnego doświadczenia. Grafik jest zmieniamy na bieżąco, ciągłe telefony i błagania kierownictwa abyś przyszła do pracy bo pracować ktoś musi a kiedy przychodzimy do rozmowy o podwyżkę jesteś już nic nie warta. Mobbing jest tu na porządku dziennym bo albo grzecznie się przytakuje dla kierownictwa albo będą na ciebie krzywo patrzyli, zrobią wszystko abyś z tej pracy sama odeszła i to najlepiej za porozumieniem stron. Bardzo często bywały sytuacje których to oburzony klient wyżywa się na pracowniku po czym przychodzi kierownik, bezczelnie mu przytakuje i jeszcze przeprasza za pracownika. Jedyną zaletą w tej pracy był pakiet socjalny, ubezpieczenie, Multisport, bilety do kina czy wyjścia działowe. Ale czy warto dać się za to poniżać ?

Plusy

Pakiet socjalny.

Minusy

Niskie zarobki, zmieniający się grafik, mobbing, brak klimatyzacji.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

• Leroy Merlin