Leroy Merlin

Opinie pracowników firmy Leroy Merlin

Obowiazki
Ogólnie pracodawca solidny, jednak trzeba przygotować się na papierologie i przejmowanie obowiązków od koordynatorów i kierowników, dużo obiecują jednak jeśli ktoś chce isc na rozwój musi byc pupilkiem kierowników
Pojebana ekipa co żadzi
Do konca swiata i jeden dzien dluzej podał i reszta smieci nie ludzi tylko gowno pierdolone smiecie w wszystkich firmach na ulicach w telewizji i wszędzie smiecie czarna jebana masa czad jebany wy kurwa też wy smiecie pierdolone i kurwy i wasze jebane rodziny programy jebane zrobione smiecie wy kurwy
Praca tam dla mnie była torturą
Pracowałam tam tylko 3 miesiące, ponieważ więcej nie dałam radę. Na kasie nie było tak tragicznie, jednak ludzie z kierownictwa tego działu byli okropni. Na początku myślałam, że będą pomagać dopóki się nie nauczę papierologii, ale było tylko marudzenie, ogromna niechęć i wyśmiewanie się jak prosiłam o pomoc, więc przestałam to robić, ale jak potem było coś źle to było piekło. Przy klientach podchodziła do mnie wielmożna pani kierownik i krzyczała przy wszystkich. Raz padło nawet słowo debil i starsza pani, klientka stanęła w mojej obronie. Ankiety o których nawet nie wiedziałam bo byłam drugi/trzeci dzień w pracy. Za to też dostałam opierdziel i powiedziano mi, że mam minus 1 punk ?!? nawet nie wiedziałam o co chodzi. Wieczne naśmiewanie się ze mnie ze strony kierownictwa bo jestem dość nieśmiałą i niezbyt wygadaną osobą, więc nie pyskowałam. Dostałam prześmiewczą ksywę " najulubieńszej pracownicy, albo i nie". O tym, że przez zabranianie wychodzenia do toalety dostałam poważnych problemów z pęcherzem też wspomnę. "Kolejka jest duża, wytrzymasz". Dostałam ostrego zapalenia pęcherza i byłam na zwolnieniu parę dni. Po powrocie do pracy usłyszałam od kolegi z pracy, że stwierdzili, że jestem do odstrzału, bo biorę zwolnienia. Jak chciałeś wziąć dzień wolny to nie można było bo grafik ustalony i nic nie można zmieniać. Źle wypłacali pieniądze, a jak już się wykłuciłeś o swoje to czekałeś prawie dwa miesiące na wyrównanie. Trzeba było naprawdę mocno całować im dupy,żeby tam przeżyć, albo mieć naprawdę wywalone na ich zagrywki. Nie polecam pracy w LM
Great developing organisation that develop only her own. Life-job balance is incorrect
Pracowałem tylko 8 miesięcy
Uwaga na Roberta R. Kierownika w LM Jabłonna. Nieprzywidywalny w zachowaniu. LM ma zwyczaj zatrudniać ludzi i zwalniać ich jak już są niepotrzebni.
Praca i opinia
Jak przeczytalem ogloszenie to mi przeszlo i te pensje za taka pensje zaplace rachunki troche na jedzenie i co dalej ? Znow do pracy w lykedy .nie chce byc niewolnikiem. Francuzi do domu kto te stawki wymislil chyba po to by miec wiecznie niewolnikow
Uwaga mobbing!
Mobbing jest w tym sklepie na porządku dziennym. Zgłaszanie do dyrekcji niestosownego zachowania kierownictwa nie ma sensu, wszystko jest zamiatane pod dywan. Nie wolno narzekać, jest to karane. Nowi pracownicy dostają wyższe stawki niż pracownicy ze stażem i po wielu szkoleniach. Nie ma możliwości rozwoju.
Do mojego dzialu nic nie miałem
Budowlany dział jak najbardziej na plus pod wzgledem osob pracujacych. z tego co wiem w innych juz nie bylo tak kolorowo
Pracownik jak pies
Pracowałam w tej firmie dobre parę lat, nie wiem skąd tyle dobrych o niej opinii na tej stronie. Praca na dziale relacji z klientami wiąże się z bardzo słabymi zarobkami oraz wygórowanymi oczekiwaniami od kierownictwa, robisz za 3 osoby zarabiasz mniej niż osoba która przychodzi pierwszy dzień do pracy i nie posiada żadnego doświadczenia. Grafik jest zmieniamy na bieżąco, ciągłe telefony i błagania kierownictwa abyś przyszła do pracy bo pracować ktoś musi a kiedy przychodzimy do rozmowy o podwyżkę jesteś już nic nie warta. Mobbing jest tu na porządku dziennym bo albo grzecznie się przytakuje dla kierownictwa albo będą na ciebie krzywo patrzyli, zrobią wszystko abyś z tej pracy sama odeszła i to najlepiej za porozumieniem stron. Bardzo często bywały sytuacje których to oburzony klient wyżywa się na pracowniku po czym przychodzi kierownik, bezczelnie mu przytakuje i jeszcze przeprasza za pracownika. Jedyną zaletą w tej pracy był pakiet socjalny, ubezpieczenie, Multisport, bilety do kina czy wyjścia działowe. Ale czy warto dać się za to poniżać ?
Plusy
Pakiet socjalny.
Minusy
Niskie zarobki, zmieniający się grafik, mobbing, brak klimatyzacji.
Rotacja pracowników
W firmie występuje duża rotacja pracowników, zwłaszcza w dużych miastach.
Miejsce pracy w którym nie ważna jest wiedza, kompetencje, doświadczenie, inteligencja, profesjonalizm aby osiągnąć awans.Ważne
Najważniejsze w tej pracy jest to abyś wiedział komu się podlizać,komu donieść,na kogo się poskarżyć, nie mieć własnego zdania.Przytakiwać przełożonym.Głupio się uśmiechać a podwyżkę i awans masz jak w banku.Broń Boże nie pokazuj, że samodzielnie potrafisz myśleć, masz coś do powiedzenia, masz wiedzę, inteligencję...bo złamiesz sobie karierę.
Plusy
Parę mądrych ludzi.Nie na górze.
Minusy
Góra i słabiutkie zarobki.
Sredio
Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4-5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :( Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :(
I samo to ze każdy nowy będzie miał o wiele więcej od ciebie choć zdobyłeś doświadczenie i już wszystko wiesz będzie cie dobijać.
Plusy
Stała praca
Minusy
brak podwyzek
Całkiem dobrze
Duży pakiet socjalny ale niski poziom zarobków. Na pracę tymczasową polecam
Dobra atmosfera.
Wszyscy byli sobie pomocni. Jak byłam nowa każdy sobie pomagał.
Plusy
Wysokie zarobki.
Minusy
Krótkie przerwy.
Sup
Suuuuuùuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
Plusy
Wszystkio
Not bad
Culture between customer assistants was terrible. Minimal salary in Poland. We were a new Leroy Merlin shop and we did not recieve any salary bonuses.
miejsce pracy, które gwarantuje stałą umowę, niewysokie zarobki, dobrą atmosferę, pakiet socjalny
Leroy Merlin to miejsce gdzie panuje dobra atmosfera.
Plusy
ruchomy grafik
Minusy
praca w weekendy
Szczecin
Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny (oddaję później po godzinie), a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są wyjazdowe szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.
Plusy
umowa na stałe, wyjazdowe szkolenia produktowe, dzięki tej pracy docenisz każdą inną
Minusy
niskie zarobki (pracownik biedronki ma więcej), niskie premie za wynik, brak elastyczności grafiku, nie szanują twojego prywatnego czasu, słaby pakiet socjalny, nie szanują twojej opinii, brak klimatyzacji na sklepie a zimą ogrzewania, żałosny poziom zachowania kierowników i dyrekcji
Kasy
Super ludzie dobre godz pracy praca bez stresu polecam
Job in network
Using people to maximum .Paid overtime but not enough of stuff,expectation to big.Problem with work force.People working long night hours as well..Not really good place because environment.
Plusy
n/a
Minusy
sometimes bonus..sometimes
nice workplace
During work in the store in Poland, I have learned how to work with customers according to the standards set by the company. The company was managed well and I always could talk to my supervisor about any problem. The hardest part of the job was stress during a conversation with the difficult customer but I had some training about this kind of situation so I knew how to keep calm. The enjoyed that job because I could all the time have a contact with people.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Leroy Merlin. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
4,1
3,7