Lear Corporation

Opinie dot. stanowiska Szwacz/ka w firmie Lear Corporation

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2,707)

Praca dla osób cierpliwych i nie cierpiących na bóle kości i stawów

5 minutowe przerwy co godzinę, a w połowie zmiany 15 minutowa gdzie można sobie wyjść i odpocząć chociaż na chwilę. Można dostać szybko awans gdyż praca nie jest taka ciężka. Większość osób była miła, jednak zdarzały się niemiłe sytuacje podczas pracy. Zmiana nocna była najcięższa, ciężko wytrzymać od 22 do 6 w pozycji stojącej. Jednak plusem było to, że mogliśmy sobie wybrać czy chcemy mieć weekend wolny czy pracować.

Plusy

przerwy co godzinę

Minusy

8 godzin w pozycji stojącej bez możliwości siedzenia przy stanowisku pracy

W miejscu ktorym pracowalam byla mila atmosfera.

Praca poleglala na łaczeniu maszynowo elementow ze skóry z ktorych powataały poszyccia na rozne modele samochodow. Nie bylo mozliwosci rozwoju w tej frmie. Ogólnie kdra zarzadzajacaa byla miła . Moja praca nie byla trudna nie bylo najtrudniejszej czesci , njprzyjemniejszej czesci tez nie bylo jedyniie zakonczenie wykonanego zadania.

Plusy

Darmowe napoje

Minusy

Niskiee zarobki, brak mozliwosci rozwoju.

dobry

mój typowy dzień w pracy to było szycie pokrowców w tzw.nitce.jest tam możliwość zdobycia doświadczenia pracując na różnych stanowiskach.Gdy były jakieś problemy to można było je szybko rozwiązać.

Minusy

zarobki mogły być leprze

dostateczna

pracuje na trzy zmiany szyje osiem godzin dziennie czasem nadgodziny z 15 minutowa przerwą ,jako szwaczka mam możliwosci szycia różnych poszyc i na róznych maszynach ,kadra zarządzająca wymagająca ,ludzie z którymi pracuje są mili i chetni do pomocy,najtrudniejsze są zmiany zn jak przechodzi sie na inną operacje ,trudne początki ,najprzyjemniej jest jak wszystko wychodzi bez problemu

Plusy

miła atmosfera miedzy współpracownikami

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lear Corporation. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

Opinie o firmie Lear Corporation wg lokalizacji