Lear Corporation

Opinie dot. stanowiska Szwacz/ka w firmie Lear Corporation

5 minutowe przerwy co godzinę, a w połowie zmiany 15 minutowa gdzie można sobie wyjść i odpocząć chociaż na chwilę. Można dostać szybko awans gdyż praca nie jest taka ciężka. Większość osób była miła, jednak zdarzały się niemiłe sytuacje podczas pracy. Zmiana nocna była najcięższa, ciężko wytrzymać od 22 do 6 w pozycji stojącej. Jednak plusem było to, że mogliśmy sobie wybrać czy chcemy mieć weekend wolny czy pracować.
Plusy
przerwy co godzinę
Minusy
8 godzin w pozycji stojącej bez możliwości siedzenia przy stanowisku pracy
Praca poleglala na łaczeniu maszynowo elementow ze skóry z ktorych powataały poszyccia na rozne modele samochodow. Nie bylo mozliwosci rozwoju w tej frmie. Ogólnie kdra zarzadzajacaa byla miła . Moja praca nie byla trudna nie bylo najtrudniejszej czesci , njprzyjemniejszej czesci tez nie bylo jedyniie zakonczenie wykonanego zadania.
Plusy
Darmowe napoje
Minusy
Niskiee zarobki, brak mozliwosci rozwoju.
mój typowy dzień w pracy to było szycie pokrowców w tzw.nitce.jest tam możliwość zdobycia doświadczenia pracując na różnych stanowiskach.Gdy były jakieś problemy to można było je szybko rozwiązać.
Minusy
zarobki mogły być leprze
pracuje na trzy zmiany szyje osiem godzin dziennie czasem nadgodziny z 15 minutowa przerwą ,jako szwaczka mam możliwosci szycia różnych poszyc i na róznych maszynach ,kadra zarządzająca wymagająca ,ludzie z którymi pracuje są mili i chetni do pomocy,najtrudniejsze są zmiany zn jak przechodzi sie na inną operacje ,trudne początki ,najprzyjemniej jest jak wszystko wychodzi bez problemu
Plusy
miła atmosfera miedzy współpracownikami