Lear Corporation

Opinie pracowników firmy Lear Corporation - Tychy, śląskie

Znaleziono 10 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2,708)

...

Praca jest trzy zmianowa , pracuje na piankach w zespole pomiędzy kobietami i mezczyznami

Dno

Jak jesteście na zmianie b to uważajcie by nie trafić na valmet bo tam robia chuje

Plusy

Czysto

Minusy

Niskie zarobki, zapierdol

dobra atmosfera, średnie obciążenie fizyczne.

Zależy na jakie stanowisko i na jakim dziale się trafi. W porównaniu do innych firm z branży jest nieżle.

debile

jeszcze nie spotkalem takich z kurwy synow jak tam sa prowokacje ze strony pracownikow...

Plusy

Minusy

100 %

dobra atmosfera

Firma stwarzająca możliwość awansu, praca na zmiany, firmowy dojazd do pracy, mila i pomocna załoga.

Plusy

Miła załoga

Minusy

Mała pensja

Atmosfera

Bardzo miła atmosfera. Darmowy dojazd do pracy. Dobre zarobki .

Plusy

Tanie posiłki

Productive werehouse

IT was my first and I think my Best job. IT was in Poland the Best people and nice job. Very hot but IT not was problem with that team every job can be to do.

Typowa korporacja

Praca na stanowisku specjalisty ds. logistyki wymagająca, stresująca, ale pozytywnie motywująca. Nie ma monotonii i wciąż można zmierzyć z różnymi trudnymi sytuacjami, co wpływa na rozwój i doświadczenie oraz uczy pracy pod presją czasu. Mimo Polityki Firmy, która rzekomo skupia się na człowieku to w rzeczywistości "mało człowieka" w tej pracy. Trzeba zasuwać i nieraz po godzinach. Typowe zjawisko dla korporacji, więc w zasadzie nie do końca należy Traktować to jako minus tylko przyjąć jako realia.

Plusy

rozwój, doświadczenia

Minusy

bardzo anonimowa liczy się efekt pracy a nie kto ją wykonał

dobry

mój typowy dzień w pracy to było szycie pokrowców w tzw.nitce.jest tam możliwość zdobycia doświadczenia pracując na różnych stanowiskach.Gdy były jakieś problemy to można było je szybko rozwiązać.

Minusy

zarobki mogły być leprze

dostateczna

pracuje na trzy zmiany szyje osiem godzin dziennie czasem nadgodziny z 15 minutowa przerwą ,jako szwaczka mam możliwosci szycia różnych poszyc i na róznych maszynach ,kadra zarządzająca wymagająca ,ludzie z którymi pracuje są mili i chetni do pomocy,najtrudniejsze są zmiany zn jak przechodzi sie na inną operacje ,trudne początki ,najprzyjemniej jest jak wszystko wychodzi bez problemu

Plusy

miła atmosfera miedzy współpracownikami

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lear Corporation. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Lear Corporation