Lear Corporation
Zobacz wszystkie opinie o firmie Lear Corporation

Lear Corporation

Opinia pracownika firmy Lear Corporation

Praca dla osób cierpliwych i nie cierpiących na bóle kości i stawów

5 minutowe przerwy co godzinę, a w połowie zmiany 15 minutowa gdzie można sobie wyjść i odpocząć chociaż na chwilę. Można dostać szybko awans gdyż praca nie jest taka ciężka. Większość osób była miła, jednak zdarzały się niemiłe sytuacje podczas pracy. Zmiana nocna była najcięższa, ciężko wytrzymać od 22 do 6 w pozycji stojącej. Jednak plusem było to, że mogliśmy sobie wybrać czy chcemy mieć weekend wolny czy pracować.

Plusy

przerwy co godzinę

Minusy

8 godzin w pozycji stojącej bez możliwości siedzenia przy stanowisku pracy

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

W miejscu ktorym pracowalam byla mila atmosfera.

Praca poleglala na łaczeniu maszynowo elementow ze skóry z ktorych powataały poszyccia na rozne modele samochodow. Nie bylo mozliwosci rozwoju w tej frmie. Ogólnie kdra zarzadzajacaa byla miła . Moja praca nie byla trudna nie bylo najtrudniejszej czesci , njprzyjemniejszej czesci tez nie bylo jedyniie zakonczenie wykonanego zadania.

Plusy

Darmowe napoje

Minusy

Niskiee zarobki, brak mozliwosci rozwoju.

dobry

mój typowy dzień w pracy to było szycie pokrowców w tzw.nitce.jest tam możliwość zdobycia doświadczenia pracując na różnych stanowiskach.Gdy były jakieś problemy to można było je szybko rozwiązać.

Minusy

zarobki mogły być leprze

Super praca

Dobra atmosfera super ludzie Praca była bardzo dobra wiele pomocy że strony diora i innych ludzi :-) :-)

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lear Corporation. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Lear Corporation
  • Praca dla osób cierpliwych i nie cierpiących na bóle kości i stawów