Lear Corporation

Opinie pracowników firmy Lear Corporation

Znaleziono 27 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2866)

Raczej nie ma tak dobrej atmosfery

Przede wszystkim to złe traktowanie ludzi,tak jak byśmy byli robotami a nie ludźmi,

Plusy

Terminowe przelewy na konta za wynagrodzenie

Minusy

Niski zarobek za tak ciężką pracę

Praca w Lear Corporation

Gdyby nie ludzie z którymi pracuję dawno już tą firmę przekreśliła bym ponieważ załoga jest świetna ale kadry i szefostwo nie traktują pracowników jak ludzi tylko jak tanią siłę roboczą. Nie szanują nas a tylko oczekują że operator ma być ustawiaczem, logistykiem i szlak kim jeszcze za marne pieniądze. Lubię tą pracę ale jak tak dalej pójdzie to zakład padnie z braku profesjonalizmu pracowników. Pozdrawiam

Przyjemne miejsce

Bardzo miłe doświadczenie , fabryki bezpiecznie przystosowane do pracy , kierownictwo otwarte na wszystkie problemy, rozmowy .. ogólne przyjazne miejsce pracy

Zła

Bardzo stresująca praca, atmosfera na duży minus. Praca w tej fimie to była kompletna masakra. Nie polecam

Super praca

Dobra atmosfera super ludzie Praca była bardzo dobra wiele pomocy że strony diora i innych ludzi :-) :-)

Dźwiganie, pośpiech, przełożeni nie mają pojęcia o twojej pracy

Dno

Jak jesteście na zmianie b to uważajcie by nie trafić na valmet bo tam robia chuje

Plusy

Czysto

Minusy

Niskie zarobki, zapierdol

...

Praca jest trzy zmianowa , pracuje na piankach w zespole pomiędzy kobietami i mezczyznami

dobre miejsce pracy

polecam -dobra atmosfera i kultura pracy, szacunek dla każdego pracownika

dobra atmosfera, średnie obciążenie fizyczne.

Zależy na jakie stanowisko i na jakim dziale się trafi. W porównaniu do innych firm z branży jest nieżle.

Tragedia

Najgorsze miejsce do pracy a najlepsze żeby stracić zdrowie psychiczne

Plusy

Minusy

Kto ma układy ten nie robi nic

Buen ambiente

Gente estupenda desde encargado hasta trabajadores

debile

jeszcze nie spotkalem takich z kurwy synow jak tam sa prowokacje ze strony pracownikow...

Plusy

Minusy

100 %

good place

Good place for everyone who is not scared about hard work. Very helpful people with excpirience with industrial work. Fully recommended for everyone person.

Praca dla osób cierpliwych i nie cierpiących na bóle kości i stawów

5 minutowe przerwy co godzinę, a w połowie zmiany 15 minutowa gdzie można sobie wyjść i odpocząć chociaż na chwilę. Można dostać szybko awans gdyż praca nie jest taka ciężka. Większość osób była miła, jednak zdarzały się niemiłe sytuacje podczas pracy. Zmiana nocna była najcięższa, ciężko wytrzymać od 22 do 6 w pozycji stojącej. Jednak plusem było to, że mogliśmy sobie wybrać czy chcemy mieć weekend wolny czy pracować.

Plusy

przerwy co godzinę

Minusy

8 godzin w pozycji stojącej bez możliwości siedzenia przy stanowisku pracy

dobra atmosfera

Firma stwarzająca możliwość awansu, praca na zmiany, firmowy dojazd do pracy, mila i pomocna załoga.

Plusy

Miła załoga

Minusy

Mała pensja

Atmosfera

Bardzo miła atmosfera. Darmowy dojazd do pracy. Dobre zarobki .

Plusy

Tanie posiłki

Productive werehouse

IT was my first and I think my Best job. IT was in Poland the Best people and nice job. Very hot but IT not was problem with that team every job can be to do.

Mojego pracodawce na przestrzeni czterech lat mojej pracy oceniam na poniżej oczekiwań.

Pracodawca ma zbyt duże wymagania co do pracowników.

Plusy

Dobre zarobki.

Minusy

Zbyt duża ilość godzin do przepracowania.

Typowa korporacja

Praca na stanowisku specjalisty ds. logistyki wymagająca, stresująca, ale pozytywnie motywująca. Nie ma monotonii i wciąż można zmierzyć z różnymi trudnymi sytuacjami, co wpływa na rozwój i doświadczenie oraz uczy pracy pod presją czasu. Mimo Polityki Firmy, która rzekomo skupia się na człowieku to w rzeczywistości "mało człowieka" w tej pracy. Trzeba zasuwać i nieraz po godzinach. Typowe zjawisko dla korporacji, więc w zasadzie nie do końca należy Traktować to jako minus tylko przyjąć jako realia.

Plusy

rozwój, doświadczenia

Minusy

bardzo anonimowa liczy się efekt pracy a nie kto ją wykonał

warehouse

Supervision of Factory Logistics employees and Warehouse employees Cooperation with internal client - with all departments involved in the production process. Ensuring the flow of materials from the entrance of the warehouse until production of the final product and shipment to the client. New recruitment for the office and warehouse positions. Work time tracking of office and warehouse employees. Yearly / half-yearly stocktaking. Cycle counting.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lear Corporation. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu