Oceny firmy KONSALNET

Wyświetlono wszystkie opinie (31)
praca emerytom
pracownik fizyczny (były pracownik) –  bialystok18 września 2018
Praca w Bielsku Podlaskim w Rossmanie przy obecnej menadzer to porazka!Ta Pani chyba ma cos z pamiecia i raczej nie ma pojecia o swoich obowiazkach i wyprawia tam cyrki nawet z przelewaniem kasy na konto!-Zdecydowanie odradzam- szkoda nerwu!
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Atmosfera fatalna
Liczarz (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie6 czerwca 2018
W tej pracy najważniejsze są koszulki 😐, nie szkodzi że nie ma na czym pracować!
Plusy
Fajne kolezanki
Minusy
Niskie zarobki, wyzysk
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 17Nie 3Zgłoś
Ochrona Tesco Koszalin
Lider Ochrony (obecny pracownik) –  Tesco Koszalin24 maja 2018
Fajny zespół, Menadżer sumienny,słowny, dba o ludzi i błyskawicznie reaguje, jeśli ktoś potrzebuje Jego interwencji. Zarobki eleganckie, zawsze na czas, często nawet wcześniej.
Dobra atmosfera w zespole, fajni ludzie o wysokiej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony i życzę wszystkim, żeby też mieli takie doświadczenia z firmą Konsalnet.
Polecam to miejsce.

P.S. Myślę, że naprawdę dużo zależy od Menadżera Regionalnego i Szefa Ochrony, więc jak dobrze traficie, to jest super.

Pozdrawiam
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 4Nie 13Zgłoś
Może być
pracownik ochrony (były pracownik) –  Nysa, opolskie21 kwietnia 2018
Dobra kultura pracy. Zarobki na gwarantowanym minimalnym poziomie. Duża liczba godzin.Pensja przelewana na czas.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 7Nie 16Zgłoś
ochrona (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie4 kwietnia 2018
Moja ocena jest wysoka, nie mam nic nikomu do zarzucenia.
Plusy
towarzystwo
Minusy
zarobki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 3Nie 11Zgłoś
Oszusty
ochroniarz (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie22 lutego 2018
Witam pracowałem w styczniu 2018 w tej firmie na Dw Centralnym w warszawie i mam kłopot z odebraniem reszty kasy za zlecenie od 20 .02.2018 miało być naliczone wyrównanie i nie mam do dzisiaj.
Jak dzwoniłem do kadr rano 22 02. 2018 to powiedzieli mi że przelew był wysłany dzień wcześniej przez cały dzień sprawdzam konto niema żadnego przelewu czyli oszukali mnie. Powiem tak tylko ta firma to Dno i jeszcze raz dno nie podejmujcie pracy w niej a szczególnie Warszawie na Dw Centralnym.
Plusy
nie
Minusy
oszukują pracowników pod każdym względem.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 21Nie 4Zgłoś
Konsalnet Ostrów Wlkp.
Pracnwnik ochrony (były pracownik) –  Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie21 stycznia 2018
Praca okey,ale sytuacja między pracownikami i menagerem fatalna,pracują tu ludzie którym nic się chyba w życiu nie udało,wredni,psychole,ciągle wściekli,nie do wytrzymania jak jesteś spokojnym człowiekiem.Menager jak "wielki pan" ton rozmowy z nim jak na przesłuchaniu! Oczywiście są i normalni pracownicy .
Plusy
Wypłata na czas.
Minusy
Wszystko z wyjątkiem wypłaty.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 14Nie 1Zgłoś
Dno i wodorosty.
pracownik ochrony (były pracownik) –  Gniezno, H&M .3 stycznia 2018
Wielki Pan Menadżer Stanisław powinien raczej ochraniać imprezy w klubach lub wiejskie festyny, ponieważ jego chamstwo, bezczelność i arogancja nie zna umiaru. Kultura pracy jest odrażająca. Kierownik powinien świecić przykładem, a nie używać wulgarnych zwrotów w stosunku do swoich pracowników przy klientach. Możliwość rozwoju? Kierownik z chęcią odda Ci część swych obowiązków w zamian za pieniądze, które zarobisz na wyższym stanowisku tyle samo.

Pasują idealnie wraz z jeszcze bardziej bezczelną i złoścliwą kierowniczką sklepu Martynką, która nie umożliwiła nawet pracownikom TYLKO pracownikom ochrony kodów do drzwi od zaplecza tzw. socialroom. Myślę, że PIP powinien się tym zainteresować.
Minusy
Złośliwa kadra zarządzająca, śmieciówki. brak dostępu do wody oraz na zaplecze.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 25Nie 4Zgłoś
Najgorsza firma jaka istnieje
pracownik ochrony (obecny pracownik) –  Włocławek, kujawsko-pomorskie23 grudnia 2017
Pakiet socjalny w firmie jest tak swietny ze paczka dla 3 miesiecznego dziecka to kubek zawieszki na choinke i czapka mikolaja rozmiar na grycanki. Nigdycwyplaty sie nie zgadzaja menedzer olewa twoje problemy o wolne trzeba prosic miesiac wczesniej a jak chcesz od reki wolne bo noge zlamales to ci mowi ze trzeba bylo wczesniej dac znac
Plusy
Jedyny plus to +25 w zime w biurze sklepu
Minusy
Wszyzstko
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 25Nie 2Zgłoś
3/10 powód wypłaty co 3miesiące
pracownik ochrony (obecny pracownik) –  Elbląg, warmińsko-mazurskie25 listopada 2017
Firma ok tylko kulka minusów na umowie pisze że 15każdego mieśaca wyplaty aw żeczywistośc co 3mieśące
Plusy
kadra ok
Minusy
wypłaty co 3mieśące
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 17Nie 3Zgłoś
spokojna praca
pracownik ochrony (były pracownik) –  Dąbrowa Górnicza, śląskie7 listopada 2017
praca spokojna i bezstresowa tylko koledzy z pracy jakby nie do konca normalni.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 24Nie 9Zgłoś
Gdyby nie atmosfera, to byłoby dobrze
Kontroler jakości (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie7 listopada 2017
Pracowałam na stanowisku gdzie liczyło się pieniądze. Zarobki jak wszędzie, zmiany nocne i dzienne, niestety kultura przełożonych pozostawia wiele do życzenia. Gdy zbliżał się koniec umowy nikt ani słowem nic nie pisnął, nawet nie usłyszałam żadnego "do widzenia, dziękujemy za współpracę, potrzebowaliśmy Cię tylko na wakacje".
Ryba psuje się od głowy. Jeżeli chodzi o atmosferę,to było to najgorsze miejsce, w którym pracowałam. Brak szacunku od przełożonych, dziwna atmosfera, problem z emocjonalną stabilnością przełożonych.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 29Nie 1Zgłoś
gdansk hallera 140
łajza i pomiatacztzw .ochroniarz (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie28 września 2017
Kompletna chora atmosfera w firmie i ludzie w niej pracujacy.Psyhicznie.Nieodsc ze sa chorzy psychicznie i popier...i to jeszcze z innych takich robia.Doinncyh prcodawcow przosze sie niesluchac pana adamowicza bo to oszust i kretacz.Kombinuje na wszystkei sposoby jak nie placic i robi ludzi w konia.Posamym rujy odrazu wdac ze to kombinator i oszust a wal isciemy jaki to on ni ewpsanialy i super czlowiek.Zyje z oszustwa i robieniu ludzi w koniaObicuje ze zwroci za bilety i doajzdy w koncu za nic niezwraca lub tylko czesc bo dowowca zmiany tak samo chory jao i on robia z ludzi chorych psychicznie gdy sami sa i sie powinni leczy.Robia z ludzi glupich i moja noga w tej firmie juz tam nigdy nie ustanie.Pracownice to kompletne porazka Wiecznie z petem w ryju i zuja sensacja innych pracownikow i ludzi w tej firmie SzKODA GADAC ISTNA ZENADA I ZALOSNA ATMOSFERA W TEJ FIRMIE I LUDZIE W NIEJ PRACUJACY.Kompletna tragedia w niej pracowacSzkoda czasu nerwo i pieniedzy na dojezdzanie w tej firmie i pracowanie w nie jPAN aDAMOWICZ TO PRAWDWY SZUST A ZTA TO NAJPRAWDPODOBNIEJ TO SAMOkARKI BEZ WIEDZY I ROZUMU CO TYLKO PIER...C POTRAFIA INIC NIEROBIC.Walenie w hc.aa to cih chleb powszedni i z tego zyją.Strata nerwo i czasu tam pracowac i z nimi wposlpracowac i niepolecam tej firmy w ogole,uciekac z niej gdzie sie da najdalej i nigdy tam niewracac
Plusy
zadnych plusow same minusy i to wszystkie najgorsze jakie sa
Minusy
wszystkie najgorsze jakie tylko sa mozliwe
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 27Nie 8Zgłoś
w ogole niepolecam i odradzam prace w tej firmie.
pomiatacz,scierwo od wszystkiego i niczego (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie28 września 2017
w ogole niepolecam i odradzam prace w tej firmie.

Pan Adam Adamowicz z Gdanska Z Hallera 140 to istny oszust.W sumie jak i reszta stamtad.Posamym rujy juz na wstepie widac ze to oszust i na litere c .Wiadomo kto Kazdy potrafi sie domyslec.Obiecal za zwroci za bilety i nie zwroci a zwroci to moze tylko za czesc i nie wiadomo czy jeszcze zwroci.?

Ludzie w pracy to chorzy psychicznie ludzie a jeszcze z pracownikow i z innych ludzi robią.Szczegolnie tak jedna pani kasia z Obiektu Zabki kolo pruszcza gdanskiego.Z KOGOS ROBIA CHORYCH PSYCHICZNEI A SAMI SĄ .Kompletna strata czasu i nerwow tam u nich pracowac.Chorzy ludzie Wsumie to rowniez i na glowe.I GADAJA ZE to inni sa/Powinni w tej firmie jak i innych chroniarskich placic za nerwowosc i wytrzymywanie nerowwe z takimi ludzmi a ni podwyzszac place do 33.7 za godzine od nowego roku.RChore co dzieje sie w tm kraju wa szczegolnie w tym sektorze racy i z takimil udzmi.Kompletna strata czau i nerwow tam chodzic i pracowac u nich Wogole nie polecam.Powtorze sie eszcze raz bo az tak ich nienawidze i niechce miec z nimi nic wspolnego.Ze mne jeszcze proboja zrobic Chorego psychicznie gdy sami sa i do tego oszustami.Obiecuje tyle a potem okazuje sie co innego Tak samo ja kw gardzie zGdyni z placu kaszubcskiego.Szkoda gadac .Nie polecam i odradzam na zawsze zapomnieci nierobic i nierpacowac w tej firmie ani takich tym podobnych i pokrewnych.Szkoda czasu i nerwow.Jeszcze cie obraza prawie wyzwa i wciskaj bzdiru jak i mi ze to jeszcze ja ich zeby miec podstawy do adu ze by mnie o cos oskarzac o cos czego w ogole nawet niezrobile.Szkoda
  więcej... gadc poprosy je,,ci ludzie.A pani kasia to numer jeden Caly jakis tam dowodca zmiany.Kobieta chora psychcicznie i niezrownowazona a gada ze jeszcze ja potym jak powiedzialem ze kobiety tez moga wynosci rozne rzeczy z hali i wydarla na nie pizde.Szkoda gadac .Zlo konieczne.Czuje sie jakby byla w domu a nie w pracy w wprowadza swoje wlasne reguly i zajecia niedlugo z aerobiku bedzie wprowadzac na sale.Chora w ogle kobiet ze szkoda gadac.Pan Adamowicz a zarazem powinno byc tak ze pan oszust o zanwsiku adamowicz to sciemniacz oszust i czlowiek ktory sie do nieczego nienadaje nawet doszukania ludzi do roboty a uwaza sie za nieiadomo kogo i co.Szkoda gadac i brak slow.ZENADA I DZIADOSTWO JAK CHOLERA.

nic poza wlasnym czubkiem nosa niewidza a ludzi traktuja jak gowno sami uwazajac sie za niewiadomo ci gzie w gruncie rzeczynikim niesa.Kobiety na tej hali w zabce kolo pruszcza to nastepne jakies nienormalne stworzenia ktore uwaza sie za niewiadomo co i niekarza sie nawet obmacywa przez faceta Tak poryte ludzie i do tego jakies tam smieszne laski ze az szkoda gadac.Przyszla gruba matka abcnia z crka ibedzie mi tam rzadzila gdzie sie do niczego nienadaj obie tylko do wpier...nia i pierdl....,nia glupot.NIemoty poprostu zyciowe i nieudacznicy a uwazaja sie za niewiadomo co.To sa fakty i stwirdzenia jak tam jest i nikogo tu nieobrazam tylko siwterdzam jak tam jest naprawde Szkoda gadac i slo.Poprostu zenada i jedno wielkie gowno w tej firmie i z tym ludzmi typu jakas tam kaska pracowac.Co do jezdza do tej zjebanej jak ch...j hali i swiata po za nai nie widzi.Poprzewracalo je jsi w dup...e i jest kompletnie nienormalna i jeb...a a robi z innych ludzi jebnie...ch.

Jesli ktos lubi byc upokarzany,wkur.iac sie wiecznie na cos i tracic nerwy i czas na ludzi w ogole nienadajacych sie nawet do najprostszch rzeczy polecam ta firme t psycia sobie nia nerwo i stray czasu Tak to nic tam niejest normalnie nawet kadrai ludzie w niej A laski jakies ta msmieszne w niej pracjace to istna tragedia Nawet inteligetne nie sa a uwazaj sie za niewoadomo co bo nosi krotka spodniczke i ma figure jak barbie.Reszta to samo Szkoda gadac Ciagle z petam iw ryju przed bydynkime i szukaj wrazen z nodow i plotkuja o kazdym i o niczym i wala w ch..a jak wszyscy i kazdy wszedzie.nic dodac nic ujac.Tyle

Niepoleaci odradzam omijac szerokim lukiem jak sie da najdalej i nigdy w zyciu tam do nich nieprzychodzic

Juz leie jpracowac w biedronce na kasie nizw firmie konsanet na ochronie.Wiecj si ezarobi iniema takie jchorej atmosfery i ludzi w pracy i moze tam lepiej niz w jakmis konsalecie z hallera 140 w gdansku.
  zwiń
Plusy
poprostu niema zadnych
Minusy
same i tylko i wylacznie takie
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 20Nie 5Zgłoś
Wielkopolska
Prac ochrony (były pracownik) –  Polska10 września 2017
Chora atmosfera, grafik układany pod dowódcę. Menedżer boi się klienta i nigdy nie staje po stronie pracownika. Podział na nowych i stałą ekipę. Grozenie zwolnieniami przy braku pełnego składu. Oczywiście nieudacznicy z grupą inwalidzka choćby nie wiem jak lecieli w kulki to i tak zwolnienie im nie grozi. Grafik wiecznie pozmieniany prywatne życie nie istnieje bo to dziadek dostał zatwardzenia i nie przyjdzie a to inny z chorym kręgosłupem nie może wstać z łóżka. Donosicielstwo, najbardziej donoszą najwięksi nieudacznicy bo to ich jedyna zaletą. Nie polecam. Firma wykorzystuje luki prawne by płuc w twarz pracownikowi gdy tylko jest okazja. Śmieszne szkolenia z jakimiś fujarami po znajomości dla podpisu i dla kasy. Menedżer nad niczym nie panuje ale dla klienta jest w stanie zrobić wszystko upokarzajac pracowników. Przy obecnym rynku pracy mam nadzieję że ta branża zostanie zdzarta i zostaną same kulawe dziadki, co w końcu doprowadzi do tragedii.
Minusy
Atmosfera, zle traktowanie ludzi
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 29Nie 2Zgłoś
Dobra stala praca
Pracownik Ochrony (obecny pracownik) –  Częstochowa, śląskie27 sierpnia 2017
Praca stala plus
Minus male zarobki i praca od poniedzialku do niedzieli
Plusy
Stala praca
Minusy
Male zarobki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 5Nie 12Zgłoś
niepolecam
ochroniarz (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie10 sierpnia 2017
przez jedna debilke kierowniczke kiedys mnie wyjebano bo rzekomo spalem gdy tego nierobile,.teraz dzwoniac do jakiegos palanta i mowiac mu o tym w ogole mi nie wiezy tylko twierdzi ze tak bylo chociaz nawet tego niewidział.ludzi traktuja z gory jak idiotow nawet ich nieznajac i niewiedzac co sie stało.jebie mnie ten chuj co tak myslal i uwazal gorzej niz ta cala smieszna kierowniczka Anna Ceynowy ktora byla w owym cvzasie tam kierowniczką w biedronce we wladyslawowie w 2013 roku dodajze w lipcu i przez ktora mialel teraz problem sie dogadac zeby mnie przyjeli ale chuj im w dupe temu palantowi z pod numeru 695591285 z ktorym gadałem 9,08,2017 totalny jakis zlamas i fiut.nic sie nie stało a odrazu stwierdzil ze sie nienadaje bo kiedys mnie wyjebali przez jakas niedojebana kurwe z biedronki smieszna kierowniczke po zawodowce bo tak chciala i chcieli i teraz sie o to przypierdalają.chore akcje i ludzie tam pracujacy w tej calej biedronce w wewladyslawowie byli.zaluje tylko ze tej kurwy wtedy nieupierdolilem za pomowienia czy cos tam i jej nieoskarzylem bo nie mialem wtedy tyle pieniedzy na prywatny akt oskarzenia.chora i jebnieta kompletnie jakas baba wtedy to byla .I pusta jak beben.niemysli tylko robila wszystko pod wplywem impulsu.totalna jakas kretynka.mowie zaluje tylko ze jej wtedy nieupierdolilem a po tylu latach to sie moge juz pewnie w dupe pocalowac.w kazdym badz razie mam nie nile i nieprzyjemne doswiadczenia z ta firma i pania wielka smieszna wtedy kierowniczko i nie polecam tej firmy zeby w niej pracowac zebyniebyc w niej potraktowanym jak gowno i smiec jak przez firme  więcej... garde w ostatnim czasie.tj 7.08.2017 roku.gdzie chcac pieniadze za swoja uczciwa i dobrze wykonana prace wyzwal mnie jakis chuj od nich od smieci.sam jest smieciem bo robi ludzi w chuja.i omijac radze taka garde z gdyni i konsalneta .nie praca dla normalnych i uczciwych ludzi tylko dla idiotow i kretynow co nie maja co ze soba zrobic i niczym sie nie zajmują.szkoda czasu i nerwow w ogole gadac o konsalnecie i gardziee z gdyni panu jurku ptasinskim,pawle drózdzie i sosnowskim,wlasciecielu.cwaniaki i oszusci.omijac szerokim łukiem i sie z nimi niezadawac.i w ogole juz u nich niepracowac.nigdy w zyciu  zwiń
Plusy
zadne
Minusy
wszystkie jakie sa tylko mozliwe
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 23Nie 5Zgłoś
nie znam
operator monitoringu (były pracownik) –  Kraków, małopolskie7 czerwca 2017
Typowa śmieciówka. Nie ma luki prawnej której firma by nie wykorzystała, aby okpić pracownika. Na składkach ZUS, na funduszu chorobowym, na funduszu pracy. Zawieranie fikcyjnych umów, tak aby minimalizować odprowadzane składki, przesuwanie terminu zapłaty, nie dostarczanie "pasków" wypłat, niekompetencja menadżera ... Fikcyjne szkolenia. Przykładów można wymieniać bez liku. Szczerze odradzam.
Plusy
Minusy
j.w.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 34Nie 4Zgłoś
Super pracodawca
Dyspozytor (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie9 maja 2017
Super się pracowało ludzie zgodni kadra zarządzająca tez jest do wytrzymania
Plusy
Dużo pracy wiec durzę zarobki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 6Nie 36Zgłoś
Chora atmosfera praca dla masochistów
Pracownik ochrony (były pracownik) –  Tczew Flex29 października 2016
Atmosfera chora dziwne układy podział pracowników stała i nowa ekipa.Praca dla osób rozpoczynających pracę i masochistów.Brak stałego grafiku który zmienia się codziennie.Brak przerwy pomiędzy służbami ciągniesz dwunastkę rano dowiadujesz się ,że musisz wziąść kolejną bo kogoś nie ma.Dowódcy układają grafik pod siebie nie informując o zmianach pracowników ,którzy są w tym czasie na urlopie.
Plusy
Do jedynych plusów mozna zaliczyć premię świąteczną.
Minusy
Niskie zarobki podział pracowników lepsi i gorsi od początku.Chore akcje z grafikiem.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 57Nie 12Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KONSALNET. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

Na podstawie 31 ocen

2,5Kultura organizacyjna/atmosfera