KONSALNET

Opinie pracowników firmy KONSALNET

Wyświetlono wszystkie opinie (46)
Ogromny minus za dwie umowy - o pracę i na zlecenie, co w efekcie pozwala na wykorzystanie pracownika po taniości na nadgodzinach - a tych niestety nie brakuje, co wynika z ogromu pracy. Niekiedy bywało, że po zmianie schodzilo się nawet 3-4h później. Nie pomaga w pracy również fakt, że maszyny przeznaczone do użytku nie funkcjonują jak należy i znacząco wydłużają czas pracy. Nie polecam
Plusy
Minusy
j.w.
Kalisz
Firma totalne bagno szefowie to buce powinni doly kopac brak doswiadczenia kultury osobistej ubrani porazka totalna cuchna potem zarosnieci zarobki mizerne oszukuja wykorzystuja praca 6 razy w tygodniu po 12 godzin na nogach duza rotacja biora pieniadze z PREFONU na stopnie niepelnosprawnosci a nie placa ryczaltow nie mowiac juz o ubraniu praca 3 miesiace w swoim garniturze butach koszuli a jak juz dostarczyli po kilku miesiacach garnitur to rekaw od marynarki jeden od drugiego roznica 7 cm marynarka ciasna portki to samo material najgorszej jakosci koszule ciasne liche po 3 ch praniach do wyrzucenia nie placa za pranie wyzysk dwie przerwy po 15 min gdzie ze stopniem umiarkowanym przysluguje dodatkowa przerwa 15 to minutowa ale firma tej przerwy nie toleruje mimo ze jest na to pismo z PREFONU omijajcie ta firme dziadoska szerokim lukiem okradaja ile sie da zeruja caly czas na nas pracownikach duza rotacja w tej firmie wymogi wielkie a w zamian zero nie dawajcie sie kierujcie sprawy do sadu pracy jedno jest pewne kierujac sprawe nikogo nie ma na sprawie z fiemy przedstawiciela bo maja sprawe przegrana na wejsciu sady ida i bronia pracownika bo to co te firmy wyrabiaja w glowie sie nie miesci nie darujcie i nie poddawajcie sie tragedia porazka totalne dno i szambo.
Cała Polska
Pracowałem w terenie, kontakty służbowe na poziomie dobrym
Plusy
Praca w terenie
Minusy
Praca w terenie
Dramat
Firma obrzydliwie traktuje ludzi. Menadżerowie to buce które obiecują złote góry a potem w perfidny sposób pozbywają się ochroniarzy.
Nie dbają o nikogo poza sobą. Najlepiej nawet gdy się jest na łożu śmierci to trzeba iść do pracy bo inaczej skończą na bruku.

OHYDA NIE NIE NIE POLECAM
wyzysk i nadgodziny
Praca mocno poza grafikiem, zmiany miały być po 12 godzin a zazwyczaj trwały 14 - zdarzało się i do 16 godzin. Nieposzanowanie doby wypoczynkowej. Stawka za godzinę żałosna przy takiej odpowiedzialności, bo w razie problemów odpowiedzialność spada na najniższe ogniwo.
Niektórzy kierownicy stosują mobbing i zachowują się jak osoby z mocnymi zaburzeniami psychicznymi. Kierownik ostatnio zmieniał się co rok -dwa - zbyt duża presja psychiczna. Pracownicy też często przychodzą na chwilę i uciekają.

Maszyny do pracy pozostawiają wiele do życzenia w jakości i działaniu. Za dużo pracy - za mało osób. Klimatyzacja zagrzybiona, wszędzie pełno kurzu i ogólnie panujący brud. Niejednokrotnie brak podstawowych przedmiotów higienicznych.
Opinia
Pracuje na etat żeby wyrobić godziny muszę pracować na innych obiektach.
Pracowałem na Obi nie polecam zwłaszcza w Dąbrowie. Na początku pracowałem na posterunku Ogród który otwarty jest sezonowo. Potem dostałem urlop którego nie chciałem.
Oszukują na wypłacie, pani Sylwia z Katowic wzięła sobie do swojej kieszeni moje pieniądze
Pani Sylwia z Katowic wzięła sobie moje ciężko zarobione pieniądze do swojej kieszeni, obiecuję zwroty za paliwo i dodatki a przy wypłacie nic ci nie daje tylko zabiera do swojej kieszeni, taką firmę trzeba zgłosić złodziejstwo. nie polecam pracy z tą firmą
Miejsce pracy w której jest miła atmosfera
Wypłata na czas zgodna z umową. Miły kierownik i cała kadra.
Fine
I worked 5/6 days for a week. The job was hard on the beginning, but after was better. The worst was that I was so bored but I learned a lot e.g. resposibility.
Tychy zakład
świetny szef fajne zarobki przy godzinach nadliczbowych dostosowanie szefa do zgłoszenia o pilnym wolnym cudowna atmosfera i pracownicy niektórzy wredni jak to w każdej pracy ale większość poukladanych i miłych gości ☺
Plusy
stołówka tania zarobki towarzystwo internet
Minusy
godziny
Suwałki
Ciągłe różnice w wypłacie wynagrodznia. Obchody z zegarkiem w ręku, brak odzieży ochronnej, brak przerwy na posiłek,brak szkolen tylko podpisujesz że miałas takie,pozwalanie na rozpychanie się łokciami, brak poszanowania cudzej własnosci, brak szacunku dla pracownika deszcz nie deszcz obchód 55 min co godzine , jak wyjdzie ci 6 obchodów to dobrze i 10 kilometrów w nogach, brak umundurowania na zmiane, Jesli pracujesz na umowę zlecenie to jak zachorujesz to sam sobie szukasz zmiennika bo inaczej płacisz kary finansowe, chyba że masz uklady. Ciągłe oszustwa i wykorzystywanie pracowników chyba ze masz układy, częśc dowódcow z przypadku bez jakiejkolwiek wiedzy o kierowaniu- gdzie oni ich znależli?Jedni mający układy prawie nie chodza w obchody , za to inni nawet 7 razy. Poza tym fajnie i dużo pracy na świezym powietrzu dobre dla zdrowia. Pierwszy raz spotkałem ochroniarzy( NIE WSZYSCY ) o tak miernym zaangażowaniu. Do tego dochodzi inwigilacja za pomoca systemów CCTV - a to nierówno stoisz, a to zle siedzisz, to za szybko, to za wolno. Byli janusze matematyki, byli janusze budownictwa, a tu są janusze ochrony.
Plusy
Minusy
układy, niskie zarobki
Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera.
Typowy dzień w prace jest spokojny .Mozliwości rozwoju w tej firmie są codzienno.Kultura miejsca pracy jest ok.
Plusy
bdb umundurowanie
Minusy
nie ma stałego sklepu do pracy
Kpina z pracownika
Każdą lukę prawną, którą Konsalnet może wykorzystać by odnieść korzyść majątkową nad pracownikiem - Konsalnet wykorzysta. Praca po 12 godzin bez wymaganego okresu przerwy dzień w dzień bo zrobienie grafiku to wyzwanie intelektualne dla dowódcy, który uważa się za Boga Najwyższego na obiekcie.
Plusy
Minusy
wyzysk, niskie zarobki, pomiatanie ludźmi, niska kultura osobista dowódcy
Liczarz sortownia Bydgoszcz
Praca beznadziejna, liczy się tylko wydajność a nie pracownik. Nie ma dodatków za niedzielę i święta A wszystkie pracujące, zamiast płatnych nadgodzin umowa zlecenie . Grafik zmianie się co chwilę nie mozna sobie nic zapalnowac. Nigdy nie wiesz o której skończysz pracę. Sprzęt do pracy jest niesprawny . Jednym słowem wyzysk. Szefowa lubi plotki i donosicielstwo. Kultura ludzi tam pracujących jest bardzo niska .
Plusy
Pewnosc zatrudnienia ze wzgledu na brak osob do pracy
Minusy
Mobbing przez pracownikow i wyzysk
negatywna
Praca w Bielsku Podlaskim w Rossmanie przy obecnej menadzer to porazka! Ta Pani chyba ma cos z pamiecia i raczej nie ma pojecia o swoich obowiazkach i wyprawia tam cyrki nawet z przelewaniem kasy na konto!-slowna to tez raczej nie jest.Zdecydowanie odradzam-szkoda nerwu!
Konsalnet to firma w której można dobrze zarobić o ile chce się pracować!
Pracowałem w sezonie w Jastarni w biedronce, Kasa świetna , na czas , szef nie problemowy, gorzej z kierownikami samego sklepu ale da się przeżyć. Jeśli chce się pracować i wyrobi się dużo godzin można na prawdę ładnie zarobić.
Plusy
zwrot za bilety, pieniądze na czas, niekonfliktowy szef
Minusy
nadgodziny, zależność od zmiennego, (praca w ochronie z zasady jest nudna)
Atmosfera fatalna
W tej pracy najważniejsze są koszulki 😐, nie szkodzi że nie ma na czym pracować!
Plusy
Fajne kolezanki
Minusy
Niskie zarobki, wyzysk
Ochrona Tesco Koszalin
Fajny zespół, Menadżer sumienny,słowny, dba o ludzi i błyskawicznie reaguje, jeśli ktoś potrzebuje Jego interwencji. Zarobki eleganckie, zawsze na czas, często nawet wcześniej.
Dobra atmosfera w zespole, fajni ludzie o wysokiej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony i życzę wszystkim, żeby też mieli takie doświadczenia z firmą Konsalnet.

Polecam to miejsce.

P.S. Myślę, że naprawdę dużo zależy od Menadżera Regionalnego i Szefa Ochrony, więc jak dobrze traficie, to jest super.

Pozdrawiam
Może być
Dobra kultura pracy. Zarobki na gwarantowanym minimalnym poziomie. Duża liczba godzin.Pensja przelewana na czas.
Moja ocena jest wysoka, nie mam nic nikomu do zarzucenia.
Plusy
towarzystwo
Minusy
zarobki
Oszusty
Witam pracowałem w styczniu 2018 w tej firmie na Dw Centralnym w warszawie i mam kłopot z odebraniem reszty kasy za zlecenie od 20 .02.2018 miało być naliczone wyrównanie i nie mam do dzisiaj.
Jak dzwoniłem do kadr rano 22 02. 2018 to powiedzieli mi że przelew był wysłany dzień wcześniej przez cały dzień sprawdzam konto niema żadnego przelewu czyli oszukali mnie. Powiem tak tylko ta firma to Dno i jeszcze raz dno nie podejmujcie pracy w niej a szczególnie Warszawie na Dw Centralnym.
Plusy
nie
Minusy
oszukują pracowników pod każdym względem.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KONSALNET. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,5
2,3