Keywords Studios

Opinie dot. stanowiska Tester (m/k) w firmie Keywords Studios

Tester (m/k)3 opinie

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (199)

Jak się nie ma co się lubi...

Plusy:- lokalizacja - samo centrum, łatwo dojechać- jako praca na wakacje lub dla studenta bardzo fajna opcja na start jeśli chcesz wejść w ta branże bez żadnego doświadczenia i zobaczyć momentami produkcje od środka albo po prostu mieć mało wymagającą pracę- możliwość nawiązania wielu ciekawych znajomości- jedno lub dwa wyjścia firmowe na rok do baru gdzie alkohol i jedzenie jest do wyczerpania zapasów/zamknięcia- możliwość pracy zdalnej (zależnie od projektu i tego czy klient się zgodzi)- możliwość podszlifowania języka angielskiego- niskie wymagania rekrutacyjne - wystarczy umieć język angielski na poziomie B2 i grać w gry- darmowe owoce- giftpacki na święta (nic specjalnego)- po dwóch miesiącach na projekcie jesteś już w stanie pracować sam i masz wiedzę niemal taka sama jak tester pracujący tam rok oraz robisz dokładnie to samo, a czasem i więcejMinusy:Warunki pracy:- praca jako zwykły trybik w korporacji, która się mocno rozrosła na przestrzeni kilku lat - każdy pracownik jest coraz mniej ceniony i jeszcze łatwiej go można zastąpić w większości nawet nie pamiętają twojego imienia.- gdy jakiś tester nie przyjdzie do pracy z jakiegokolwiek powodu, firma jest w stanie zastąpić go kimkolwiek - nie raz były to osoby z innych działów niż FQA gdzie nie robiły nic ale ilość pracowników się zgadzała i klient był zadowolony.- niskie zarobki w stosunku do wykonywanej pracy - na moment kiedy pracowałem to na start zlecenie 3700 brutto, po około roku jak się wykażesz to 4050 na UoP (lvl 1), a później co pół roku możliwość podwyżki o zawrotne 300zł brutto aż -

16 grudnia 2022
Thank you for taking the time and writing such a thorough review. We would love to discuss all of these in more detail with you; therefore we encourage you to contact your HR Business Partner or line manager. We are open to hearing your feedback and discuss any areas of concern or issues you may face in your everyday work.

Najlepsze miejsce do rozwinięcia myśli samobójczych :)

Wypłaty to żart, za coraz więcej obowiązków nie jest się nagradzanym ani docenianym. Pracowałem w tym korpo zdecydowanie za długo i straciłem całą pewność siebie i poczucie kompetencji, musiałem iść na terapię. Leadowie i managerzy kłamią, nie przekazują testerom istotnych decyzji i informacji. Wielu z nich również nie mówi po angielsku :)Awanse są wybierane na zasadzie kto się z kim przyjaźni, feedback po rozmowach o awans jest nietrafiony i nieadekwatny. Nie polecam całym sercem.

27 listopada 2022
Thank you for sharing your feedback with us. All employees are our most valuable asset and we constantly review market to ensure we are paying a fair market rate to all Keywordians. We constantly challenge ourselves and analyze our processes in order for us to be able to identify areas for improvement. One of those being recruitment process and a follow up feedback. We hope that our actions will ensure all applicants are taken care of from feedback perspective and receive relevant support from their leads to progress their career within Keywords. We are sorry to hear your opinion about our leaders. We certainly want to be transparent in our communication with employees and share most important details with all Keywordians through various communication channels ranging from town halls during which our senior executives meet with employees to share key information down to Team’s chats where we communicate information that are relevant to local Keywords societies. We are sorry to hear about your emotional deterioration. The well-being of our employees, both physical and mental, is our priority. We provide all our Studio staff with free access to an online platform offering psychological support.

Świetne miejsce do rozpoczęcia przygody w branży gier wideo

W biurze przede wszystkim pracują młode, pełne energii osoby mające okazje wykorzystania swoich umiejętności jako gracze z życia prywatnego w pracy, która bardzo nagradza spostrzegawczość i komunikacje w zespole. Projekty są bardzo różne, można mieć styczność z grami na wiele platform i z mniej lub bardziej popularnych gatunków co jest dużym plusem bo nie ma generalnie nudy. Atmosfera w dziale FQA jest bardzo luźna, nie ma dress-code'u ani sztywnego respektowania hierarchii (lead/senior zwraca się po koleżeńsku do testera/testerki). Dostępne są dwa chill roomy z konsolami, kawą, herbatą i owocami w normalnych warunkach (bez pandemii). Największym plusem jest możliwość wejścia do branży gier i testowania bez żadnych poprzednich umiejętności/doświadczenia, jedyne co jest wymagane to dobry język angielski.

Plusy

Atmosfera, middle management, zarobki, poznanie gier od technicznej strony

Minusy

Na najniższym stanowisku nie ma gwarancji stałej pracy na pełny etat, malo benefitow poza zarobkami

18 sierpnia 2020
Thank you for sharing your experience with us. It is great that you are enjoying working with video games and friendly atmosphere in our FQA department. We make sure our employees are constantly learning and have opportunities to grow. Positive and casual environment is additional perk, we all appreciate.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Keywords Studios. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu