Keywords Studios

Opinie dot. stanowiska Agent (m/k) w firmie Keywords Studios

Agent (m/k)1 opinia
Polska1 opinia

2,6Bezpieczeństwo i rozwój

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (199)

Najgorsza firma w jakiej pracowałam

Jeśli zastanawiacie się, skąd te ostatnie 5-tki,to wam powiem: pracownikom doradza się, aby wystawiali swoje pozytywne opinie. Szkoda, że nie maja wiele wspólnego z rzeczywistością. To, co dzieje sie w srodku tego "amazing and exciting studio" - troche wykracza poza rozumowanie inteligentnej osoby, ktora już miala jakies doswiadczenia zawodowe. Brudne, stare biuro - to już bylo napisane, ale powiedzmy, że nie jest wazne, jeśli firma jest spoko. Ale brak komunikacji z pracownikami, nepotyzm (dziewczyna jednego z managerów w rekrutacji, toż to żart), robienie tajemnic z wielu rzeczy co skutkuje tym, że wszystko jest załatwiane po kątach, dziwne i niezrozumiale awanse, zwalnianie tych którzy głośną manifestują (słuszne) niezadowolenie - to jest codziennosc tego miejsca. byc moze jak jesteś student i masz czas - można przyjsc, napic się kawy i pośmieszkować. Dla kogoś, kto pracowal juz pare lat z DOROSŁYMI ludźmi, ta firma to kompletna porażka. Zatrudniają na akord ludzi na zlecenie i chwalą się "amazing growth", postują w social media jakieś managerskie brednie gościa, który sprawia, że codzienność całego biura to koszmarek, ale wszyscy skaczą koło niego jak koło jajka XD no kino. AHA, i nagminnie łamią DGPR (RODO), bo skoro w rekrutacji zatrudnia się przestraszoną amatorszczyznę, to takie są skutki. podpisujesz jakiś śmieszny świst przy wejściu, a potem nie odpiszą Ci nawet na temat danych, których jesteś wlascicielem. Absolutnie, szczerze, całkowicie - odradzam.

Oficjalna odpowiedź od firmy Keywords Studios

2 marca 2021
Witamy i dziękujemy za opinię!Jesteśmy rozczarowani zgłoszonymi przez Ciebie zastrzeżeniami i weźmiemy je do serca, dokładając wszelkich starań, aby poprawić employee experience.Tworzenie zachęcającego i przyjaznego środowiska pracy dla naszych Pracowników jest jednym z kluczowych obszarów, na którym koncentrujemy się w naszym Studio, podobnie jak komunikacja z pracownikami. Każdy awans wewnętrzny jest poprzedzony przejrzystym procesem rekrutacji, po którym wszyscy uczestnicy procesu otrzymują informację zwrotną.Przestrzeganie przepisów RODO to obowiązek, który traktujemy bardzo poważnie. Dane kandydatów / pracowników zbierane są przy pomocy formularzy, zawierających zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli masz wątpliwości lub chciałbyś zapytać o swoje dane osobowe, skontaktuj się z nami pod adresem DataProtectionManager@keywordsstudios.com. Dopilnujemy, aby została Ci zapewniona potrzebna pomoc.Dziękujemy za czas spędzony z nami. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Keywords Studios. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu