Kaufland
Zobacz wszystkie opinie o firmie Kaufland

Opinia pracownika firmy Kaufland

Atmosfera

Nerwowo, stresujące sytuacje, zwykły pracownik wie więcej o procesie niż przełożony.

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Kaufland

Pracowałam w Kauflandzie 9 lat i za żadne skarby nie wróciła bym tam.Obóz pracy.Ciągła gonitwa,tysiące rzeczy do zrobienia na już,zmiany w grafiku z dnia na dzień pomimo tego,że grafik był ustalany na cały miesiąc. Mała obsada co przekładało się na ilość pracy dla jednej osoby. Jedna pensja a pracowało się za trzy osoby. Zero premii. Ciągłe wizytacje powodowały zamiatanie całego brudu i syfu pod "dywan" ,byle z wierzchu było super. Praca w ciągłym stresie. Nie polecam,chyba że chcecie się nabawić depresji i bólu kręgosłupa.

Plusy

jedynie socjal

Minusy

Brak premii, praca za darmo po godzinach, stres, znoszenie z uśmiechem chamskich klientów, presja czasu

Chorzów Kościuszki 9

Gdyby nie to ze obiecano mi po pół roku caly etat a niestety kolejna umowa na 3/4 to bym się nie zwolniła.Było mi tam dobrze.Dział kas/kasa głowna -bardzo fajna atmosfera rodzinna,reszta personelu spoko,wszyscy pomocni,kierownictwo też .Może będą przyjmować na etat to chętnie wrócę.

Plusy

Miła atmosfera, wyplata na czas, nie ma stojacych i nekajacych kierownikow

Minusy

Słaby socjal w porównaniu z innymi marketami, umowy tylko na 3/4 etatu mimo obietnic ze po pol roku będzie caly etat -niestety

Fun and hardworking place.

Kaufland is overall a good place if you match it with other shops. You can earn some money and relax your head, because the tasks you get are easy and repetetive.

Plusy

Flexible work hours, 35 minute break

Minusy

Even if you work as a baker, you still have to do other things if other people don't comd to work.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu