Kaufland
Zobacz wszystkie opinie o firmie Kaufland

Opinia pracownika firmy Kaufland

Chorzów Kościuszki 9

Gdyby nie to ze obiecano mi po pół roku caly etat a niestety kolejna umowa na 3/4 to bym się nie zwolniła.Było mi tam dobrze.Dział kas/kasa głowna -bardzo fajna atmosfera rodzinna,reszta personelu spoko,wszyscy pomocni,kierownictwo też .Może będą przyjmować na etat to chętnie wrócę.

Plusy

Miła atmosfera, wyplata na czas, nie ma stojacych i nekajacych kierownikow

Minusy

Słaby socjal w porównaniu z innymi marketami, umowy tylko na 3/4 etatu mimo obietnic ze po pol roku będzie caly etat -niestety

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Market jak market

Grunt to umiejętności gry w zespole i przyjacielskie nastawienie do wszystkich głównie innych pracowników. Ważne jest opanowanie i ugryzienie się w język tzn nie kłócić się z klientami bo oni lubią składać skardi, co za tym idzie trzeba być uprzejmym i wchodzić kupującym do dupy jeśli trzeba. Ważne jest oddzielnie pracy od życia prywatnego więcej lepiej nie "kolegować" się z kolegami Z PRACY po pracy no chyba że się chce żeby wszyscy pracownicy wszystko o tobie wiedzieli. Ogólnie praca dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących jak coś się dzieje i odpornych na głupotę ludzką

Plusy

Możliwość rozwoju poprzez pracę na różnych stanowiskach sklepowych

Minusy

Wieści bardzo szybko się rozchodzą

Zła atmosfera pracy

Zła atmosfera pracy powodowana przez zarząd Kauflandu

Plusy

współpracownicy

Minusy

polityka firmy

Kaufland

Pracowałam w Kauflandzie 9 lat i za żadne skarby nie wróciła bym tam.Obóz pracy.Ciągła gonitwa,tysiące rzeczy do zrobienia na już,zmiany w grafiku z dnia na dzień pomimo tego,że grafik był ustalany na cały miesiąc. Mała obsada co przekładało się na ilość pracy dla jednej osoby. Jedna pensja a pracowało się za trzy osoby. Zero premii. Ciągłe wizytacje powodowały zamiatanie całego brudu i syfu pod "dywan" ,byle z wierzchu było super. Praca w ciągłym stresie. Nie polecam,chyba że chcecie się nabawić depresji i bólu kręgosłupa.

Plusy

jedynie socjal

Minusy

Brak premii, praca za darmo po godzinach, stres, znoszenie z uśmiechem chamskich klientów, presja czasu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu