Kaufland

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Kaufland

Sprzedawca/kasjer (m/k)53 opinie
Pracowałam tam miesiąc ale dobrze zostałam wynagrodzona
Bardzo mi się podobała taka praca. Jest ruchliwa ale dobra.
Jeżeli przeżyjesz pracę w firmie Kaufland, poradzisz sobie wszędzie.
Pracowałam 4 lata w Kauflandzie najpierw na dziale słodycze i artykuły spożywcze a potem na nabiale. Praca na nabiale była świetna ale głównie ze względu na kierownika i pracowników tego działu.
Zero szans na awans jakikolwiek. Ludzie pracują po 10 lat na stanowisku kierownika, teraz to się nazywa lider zespołu i nie awansują mimo że są świetni na swoich stanowiskach. Podczas kiedy przychodzi absolwent studiów niezwiązanych w ogóle z praca w handlu, który nie ma pojęcia o pracy w sklepie, nie wie z czym to się je, nigdy nie pracował w sklepie, czy nawet na tzw. serwisie. Takie osoby się szkolą na dyrektora przez rok i nagle nim zostają bez żadnego doświadczenia. To jak maja się czuć osoby z długoletnim stażem, które skończyły studia? Wynika z tego fakt, że ważniejsze są znajomości wśród odpowiednich ludzi aniżeli doświadczenie i lojalność pracowników.
Bardzo fajna praca, wszyscy uprzejmi mili, polecam bardzo
Pracuję w firmie jako kasjer kasjerka ale tylko na umowie, w rzeczywistości jestem pracownikiem działu przemysłowego chyba najcięższego gdzie kreatywność i siła hi mena jest wymagana codziennie za niższą pensję niż kasjer. Pracuję również jako kierownik ponieważ nikt nie ogarnia tego działu ( nawet dyrektor i WBL) za tę samą pensję oczywiście. Poza tym w ciągu kilku miesięcy szkolę 7 lub więcej serwisantów. Nie do ogarnięcia ((.tak
Brak szacunku do pracownika brak wypłaty wynagrodzenia za chorobowe prawo i pip po stronie pracownika a Pani personalna twierdzi że pip i zus nie mają racji brawo......
Problem rodzinnymi zwolnienie z pracy gdzie wiedzieli że jestem jedyną osobą pracująca i utrzymująca dom i dziecko.
Brak wyrozumiałości wobec drugiej osoby w trudnej sytuacji życiowej spowodowane choroba dziecka gdzie mogło umrzeć.
W kauflandzie spotkałam się z uczciwością i jasnością moich obowiązków wobec pracodawcy, polecam ,świetna jakość artykułów w dobrej cenie.
za nic w świecie nie polecam pracy w tej firmie. Jedyne plusy są takie, że jako tako można się dogadać z działem personalnym co do grafiku ale niestety rzadko się zdarza aby życzenia grafikowe były spełnione. Dużym plusem są współpracownicy i ich przyjazne nastawienie. Chore moim zdaniem jest to, że dzwoni się o 7:00 rano aby pilnie wziąć UŻ a od działu personalnego za każdym razem się słyszy, że się nie zgadza po czym straszą, że sprawę zgłoszą do regionalnego. Po roku pracy odchodzę złożyłam wypowiedzenie i kierownictwo przestało się do mnie odzywać. Przynajmniej wiem, że nie będę żałowała tej decyzji.
Plusy
chyba nie da się wymienić :(
Minusy
zbyt niskie zarobki i brak przyszłości w firmie
Nie polecam pracy w tym kołchozie pracowałem 6 lat wymagania jak na Akordzie praktycznie wszystko trzeba robić od kasy i towarowania towau i wykładania aż do dbania czystości w kiblu po klientach a do nas przychodzą bezdomni i się myją tam a w zimę koczuja no smród niemiłośierny ale jak wypłata to 2100 na ręke po 6 latach ,myślałem że coś się zmieni piszą że podwyżki w Kaufland dostał ale zauważcie jak ceny poszły w góre czyli stoimy w miejscu .Nie moge czytać tej rubryki o pakecie socjalnym np.BONY NA ŚWIETA tylko w kaufland do wykorzystania a suma UWAGA!!!!!! 300ZŁ BRUTTO ,dofinansowanie socjalne nie istnieje bo dają co drugi rok i tu SZOK 300zł brutto ,no można se powczasować pod gruszą nie ma co ,jedyne to pakiet zdrowotny jest OK bo tylko częśc płacimy ale powiem że jak zachorujesz to kierownictwo już uwagi zwraca typu niecenzuralnego taka przyjazna atmosfera a wiadomo praca fizyczna podnoszenie towarów sprzyja różnego rodzaju chorobom ,po kilu latach to wymyślili że dadzą 400zł ale tym co zachorują to już nie bo chory to biedny taka pomoc .Brak klimatyzacji w lato koszmar jak pracujesz fizycznie a dach blaszany .Ofert pracy super opisane zachęcająco i po co ludzie przyjda popracują i idą bo kłamstwa nie przechodzą .
Plusy
pakiet zdrowotny
Minusy
niskie zarobki, socjal
Dobre zarobki, ale atmosfera średnio przyjazna. Kasjerka, która dostała awans na managera strasznie się wywyższa, nie pozwala zjeść w spokoju
Zgrany zespół, fajni ludzie ,atmosfera bardzo dobra.
Plusy
Bony świąteczne
Minusy
Zła atmosfera pracy powodowana przez zarząd Kauflandu
Plusy
współpracownicy
Minusy
polityka firmy
Pacę oceniam na cięzką,nieadekwatną do zarobków,dużo obowiązków na raz
Plusy
praca w duzżym gronie ludzi
Minusy
niskie zraobki, małe szanse na awans
Witajcie,

Jeśli macie negatywne doświadczenia i przeżyliście złe traktowanie w TYM sklepie piszcie na e-maila. Chce zebrać najwięcej ludzi z podobnymi historiami.

sara.golda@o2. pl
Obóz pracy, dyrektor regionu do degradacji !!! Jedna wielka sitwa.Wyzbywają się dobrych menedżerów, zastępują kolesiostwem z własnego grona.Firma zeszła na dno. Spadki obrotów i marży,puste brudne półki.Panie Prezesie może czas zainteresować się jak trwonione są pieniądze firmy.Oszczędzacie na pracownikach, a pieniądze w marketach wyrzucane są do bakutili.Zwolniliście najlepszą kadrę dyrektorów okręgu i regionu,najlepszych handlowców. Zarządzie jaką drogą idziecie???
Plusy
Obecnie brak
Minusy
Za wąska rubryka, by wymieniać
Pracuję w tef firmie ponad 11 lat i z roku na rok jest coraz gorzej,latem pracuje się tragicznie,nie ma klimatyzacji na hali .Załoga w miarę zgrana i pomocna ale kierownictwo traktuje pracowników na zasadzie " równy i równiejszy"
Plusy
wypłata zawsze na czas
Minusy
socjalne bardzo słabe
Zbyt nerwowa atmosfera pracy . Duży nacisk przełożonych
Kaufland to jedno wielkie bagno w którym wszystko sie kotluje. Niby właścicielem jest niemiec, a firma o wiele gorsza od polskich firm.Niestety firma bazuje na oszczedzaniu kosztem pracownikow. Właściciel zaklada ze polacy dadza sie wykorzystac za małe pieniadze. W ten oto sposób zamiast przyjac odpowiednia liczbe ludzi zatyka dziury. Dlatego sprzątaczka po umyciu toalet laduje na miesnym lub na kasie, z miesnego laduja na informacji, z informacji na kasie, ukladajacy towar tez laduja na kasie itd. Jest jeden wielki syf. Bo pracownik z info, ukladajacy towar i sprzataczka nie kasuje tak szybko jak kasjerka, a pracownik z miesnego nie ma pojecia o pracy na info itd. I robi sie ogolny bajzer. Sklep wygląda jak po armagedonie. Klienci chodza wkurzeni bo widza syf, ceny na półkach sie nie zgadzaja, albo ktos kto wyladowal akurat na info nie potrafi zrobic faktury lub zwrotu. Kasjerka ktora w rzeczywistości jest sprzątaczka lub z info itp czesto sie myli. Aktualnie kaufland nalezy do miejsca w ktorym ludzie nie szukaja pracy widzac ten jeden wielki syf, a klienci uważają, ze praca w tej firmie to najwieksza kara jaka moglaby ich spotkac i czesto strasza dzieci, ze jesli nie beda grzeczne ro beda musialy pracowac w kauflandzie.. Reasumując nie dajcie sie oszukac ze was przyjma na sprzataczke, miesny czy na informacje i tak predzej czy później musicie wyladowac wszędzie. Klienci ogólnie wciąż oceniaja kaufland poniżej biedronki i niestety muszę przyznać ze maja racje...
Plusy
Wyplata na czas
Minusy
Za mało pracowników .Brak organizacji, niezgodność z prawda tego o czym mowa podczas przyjmowania pracownika
Fajni pracownicy, kadra zarządzająca na poziomie przedszkola, chociaż wiele mogli by się nauczyć od dzieciaczków. Kto nie plotkuje-nie jest przydupasem, a to ważna "funkcja" owej firmy. Kierowniczka kas stosuje mobing, kilkadzięsiąt kasjerek od otwarcia marketu(kilkanaście lat) się zwolniło, zastraszanie, pracownicy korzystają z pomocy psychologa, psychiatry... Masakra... Ubliżają na każdym kroku, klienci zauważają jak są traktowani pracownicy. Nie równe traktowanie, grafiki robione" za kare", miesiącami można chodzić tylko na popołudniu.Praca z klientami super, z przełożonymi-żenada.Nie można siedzieć przy kasie, przerwy są wydawane po 1,5 h od przyjścia do pracy, pracownicy są wyczerpani. Płaca jako tako, nie najgorzej, socjal jest, ale słaby.Ogólnie nie polecam, gdyby nie zarządzający praca byłaby super, ale cóż zwykłym robolem się nikt nie przejmuje, szkoda, fakty mówią same za siebie, w ciągu kilku m-cy odeszło z firmy w jednym markecie ok. 10 ludzi, o czymś to świadczy, a i dalsze odejścia się szykują. Tak samo jak robione są nam tzw "wózki testowe", tak samo powinny być kontrolowane kierownictwo, dyrektorstwo jak traktują pracownika, bo jesteśmy ludzmi, więc poprosze o traktowanie nas jak ludzi! Pozdrawiam pracowników Kauflandu jak i przełożych tej firmy, którzy nie zapomnieli "być człowiekiem". Miej serce i patrzaj w serce...
Plusy
Pomocni koledzy "po fachu"
Minusy
Ludzie zarządzający marketem