Kaufland

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Kaufland

Sprzedawca/kasjer (m/k)57 opinii

Znaleziono 57 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (665)

Dobra atmosfera, każdy sobie chętnie pomaga

Pracowałam tam miesiąc ale dobrze zostałam wynagrodzona

brak słów, żenada. dobrze, że tam już nie pracuje

po rozmowie kwalifikacyjnej byłam pełna pozytywnej energii i zapału do pracy w nowym miejscu. niestety po krótkim czasie ww energia i zapał zaczęły tracić na sile. układano grafik miesięczny, a zmiany w nim były wprowadzane codziennie także nie wiem po co w ogóle był robiony na cały miesiąc. plotki, dziwne spojrzenia pracowników którzy pracują tam od x lat sprawiają, że nowa osoba czuje się obco, niechciana w miejscu pracy. pracownicy, a w szczególności pracownice z długoletnim stażem próbują nowym osobom "pomóc". żadna to pomoc, skoro każda z obecnych długoletnich pracownic mówi co innego i nigdzie nie ma wspólnego punktu, żeby zrozumieć cokolwiek. wyścig szczurów między pracownicami.. każda na swój sposób próbuje być "naj". wszystkie niby tak się lubią, wspierają itp, a jedna drugą obgaduje za plecami. nowi pracownicy nie mają szans na rozwój, ponieważ panie dłużej pracujące potrafią posunąć się do naprawdę ohydnych i paskudnych zachowań (w tym mobbing i celowe wprowadzanie w błąd), tylko po to by zwolniono pracownika który jest dla owych kobiet po prostu 'niewygodny'. mimo krótkiej pracy w kauflandzie dostałam naprawdę niezłą szkołę życia. współpracownicy wszystkimi niepowodzeniami obarczają nowych, wyżywają się na nich i wylewają swoje frustracje myśląc, że ujdzie im to na sucho. sama przekonałam się w ciągu kilku miesięcy pracy, że kierownictwo bierze stronę osób które najnormalniej w świecie kłamią bez mrugnięcia okiem, a nie osoby której naprawdę zależało na pracy. pracownicy, a zwłaszcza część kobieca która ma za sobą duży bagaż doświadczeń potrafi manipulować, łżeć, -

Plusy

kończenie zmiany

Minusy

zarobki, atmosfera, wpółpracownicy, wywższanie się, mobbing, ciosy poniżej pasa i wiele wiele wiele inyych

Dałam się zwieść, ale udało mi się zmienić pracę

Po rozmowie byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tej pracy. Dałam się głupio zwieść sztuczną i obłudną relacją pracownik - pracodawca w „przyjacielskiej” formie (zachęcanie pracowników do mówienia pracodawcy po imieniu, zainteresowanie życiem prywatnym pracownika itp), co okazało się jedynie nieprofesjonalne i powodowało ciągłe próby manipulacji pracownikami, a kiedy nic nie dawało się ugrać to płynne przechodzenie od perswazji do wymuszeń i gróźb ;(Wynagrodzenie zwyczajnie niskie (najniższa krajowa + 100 brutto) Absolutny brak szacunku do pracowników. Klient ma prawo nas zwyzywać przy świadkach, a nawet machać łapami, czy nas popychać! Dyrektor przybiegnie bardzo szybko…żeby przeprosić klienta a nas za coś takiego zrugać przy nim (jaki był mój szok za pierwszym razem). Za to okaże swoją sympatię rzucając żarciki i wesołe cześć mijając nas między alejkami.Nie traktują pracownika poważnie. Na wieść o wypowiedzeniu reagowanie śmiechem. Ciągłe próby wmawiania pracownikowi różnych bzdur zakładając, że pracownik to zwykły debil i pewnie się nie połapie…to chyba najbardziej przykre, kiedy pracodawca najpierw się przymila/uśmiecha a chwilę później pokazuje, że tak naprawdę ma swoich podwładnych za głupich idiotów.Jedynym jasnym punktem są inni współpracownicy. Dobre, wspierające i pomocne koleżanki i koledzy.Nikomu nie polecam pracy w tej zakłamanej firmie ;(

Plusy

Wspaniali współpracownicy, terminowe wyplaty

Minusy

Podłe zarobki, brak szacunku, kłamstwa, zamiatanie pod dywan

Market jak market

Grunt to umiejętności gry w zespole i przyjacielskie nastawienie do wszystkich głównie innych pracowników. Ważne jest opanowanie i ugryzienie się w język tzn nie kłócić się z klientami bo oni lubią składać skardi, co za tym idzie trzeba być uprzejmym i wchodzić kupującym do dupy jeśli trzeba. Ważne jest oddzielnie pracy od życia prywatnego więcej lepiej nie "kolegować" się z kolegami Z PRACY po pracy no chyba że się chce żeby wszyscy pracownicy wszystko o tobie wiedzieli. Ogólnie praca dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących jak coś się dzieje i odpornych na głupotę ludzką

Plusy

Możliwość rozwoju poprzez pracę na różnych stanowiskach sklepowych

Minusy

Wieści bardzo szybko się rozchodzą

Miejsce pracy w którym panuję miła atmosfera

Praca w firmie nie przysporzy większych problemów, gdyż każda osoba zostaje odpowiednio przygotowana do wykonywania swoich obowiązków (bez doświadczenia w handlu. Nowe kasy, które mają wprowadzone kody plu. Wystarczą chęci i zapał do pracy). Szkolenia BHP są przestrzegane, więc można się czuć bezpiecznie...

Plusy

Darmowe posiłki: brak

Minusy

Praca na stałe: zależy od rodzaju umowy

Super

Bardzo mi się podobała taka praca. Jest ruchliwa ale dobra.

Szkoła przetrwania

Jeżeli przeżyjesz pracę w firmie Kaufland, poradzisz sobie wszędzie.

Brak szansy na awans

Pracowałam 4 lata w Kauflandzie najpierw na dziale słodycze i artykuły spożywcze a potem na nabiale. Praca na nabiale była świetna ale głównie ze względu na kierownika i pracowników tego działu. Zero szans na awans jakikolwiek. Ludzie pracują po 10 lat na stanowisku kierownika, teraz to się nazywa lider zespołu i nie awansują mimo że są świetni na swoich stanowiskach. Podczas kiedy przychodzi absolwent studiów niezwiązanych w ogóle z praca w handlu, który nie ma pojęcia o pracy w sklepie, nie wie z czym to się je, nigdy nie pracował w sklepie, czy nawet na tzw. serwisie. Takie osoby się szkolą na dyrektora przez rok i nagle nim zostają bez żadnego doświadczenia. To jak maja się czuć osoby z długoletnim stażem, które skończyły studia? Wynika z tego fakt, że ważniejsze są znajomości wśród odpowiednich ludzi aniżeli doświadczenie i lojalność pracowników.

Suwałki

Bardzo fajna praca, wszyscy uprzejmi mili, polecam bardzo

Kasjer sprzedawca od wszystkiego

Pracuję w firmie jako kasjer kasjerka ale tylko na umowie, w rzeczywistości jestem pracownikiem działu przemysłowego chyba najcięższego gdzie kreatywność i siła hi mena jest wymagana codziennie za niższą pensję niż kasjer. Pracuję również jako kierownik ponieważ nikt nie ogarnia tego działu ( nawet dyrektor i WBL) za tę samą pensję oczywiście. Poza tym w ciągu kilku miesięcy szkolę 7 lub więcej serwisantów. Nie do ogarnięcia ((.tak

Nie Polecam

Brak szacunku do pracownika brak wypłaty wynagrodzenia za chorobowe prawo i pip po stronie pracownika a Pani personalna twierdzi że pip i zus nie mają racji brawo......

Zle podejscie do pracownika

Problem rodzinnymi zwolnienie z pracy gdzie wiedzieli że jestem jedyną osobą pracująca i utrzymująca dom i dziecko. Brak wyrozumiałości wobec drugiej osoby w trudnej sytuacji życiowej spowodowane choroba dziecka gdzie mogło umrzeć.

Kaufland to dobry sklep.

W kauflandzie spotkałam się z uczciwością i jasnością moich obowiązków wobec pracodawcy, polecam ,świetna jakość artykułów w dobrej cenie.

nie polecam!

za nic w świecie nie polecam pracy w tej firmie. Jedyne plusy są takie, że jako tako można się dogadać z działem personalnym co do grafiku ale niestety rzadko się zdarza aby życzenia grafikowe były spełnione. Dużym plusem są współpracownicy i ich przyjazne nastawienie. Chore moim zdaniem jest to, że dzwoni się o 7:00 rano aby pilnie wziąć UŻ a od działu personalnego za każdym razem się słyszy, że się nie zgadza po czym straszą, że sprawę zgłoszą do regionalnego. Po roku pracy odchodzę złożyłam wypowiedzenie i kierownictwo przestało się do mnie odzywać. Przynajmniej wiem, że nie będę żałowała tej decyzji.

Plusy

chyba nie da się wymienić :(

Minusy

zbyt niskie zarobki i brak przyszłości w firmie

Pracownik moje odczucia

Nie polecam pracy w tym kołchozie pracowałem 6 lat wymagania jak na Akordzie praktycznie wszystko trzeba robić od kasy i towarowania towau i wykładania aż do dbania czystości w kiblu po klientach a do nas przychodzą bezdomni i się myją tam a w zimę koczuja no smród niemiłośierny ale jak wypłata to 2100 na ręke po 6 latach ,myślałem że coś się zmieni piszą że podwyżki w Kaufland dostał ale zauważcie jak ceny poszły w góre czyli stoimy w miejscu .Nie moge czytać tej rubryki o pakecie socjalnym np.BONY NA ŚWIETA tylko w kaufland do wykorzystania a suma UWAGA!!!!!! 300ZŁ BRUTTO ,dofinansowanie socjalne nie istnieje bo dają co drugi rok i tu SZOK 300zł brutto ,no można se powczasować pod gruszą nie ma co ,jedyne to pakiet zdrowotny jest OK bo tylko częśc płacimy ale powiem że jak zachorujesz to kierownictwo już uwagi zwraca typu niecenzuralnego taka przyjazna atmosfera a wiadomo praca fizyczna podnoszenie towarów sprzyja różnego rodzaju chorobom ,po kilu latach to wymyślili że dadzą 400zł ale tym co zachorują to już nie bo chory to biedny taka pomoc .Brak klimatyzacji w lato koszmar jak pracujesz fizycznie a dach blaszany .Ofert pracy super opisane zachęcająco i po co ludzie przyjda popracują i idą bo kłamstwa nie przechodzą .

Plusy

pakiet zdrowotny

Minusy

niskie zarobki, socjal

śrenio przyjazne

Dobre zarobki, ale atmosfera średnio przyjazna. Kasjerka, która dostała awans na managera strasznie się wywyższa, nie pozwala zjeść w spokoju

Ekipa fajnych ludzi

Zgrany zespół, fajni ludzie ,atmosfera bardzo dobra.

Plusy

Bony świąteczne

Zła atmosfera pracy

Zła atmosfera pracy powodowana przez zarząd Kauflandu

Plusy

współpracownicy

Minusy

polityka firmy

średnio

Pacę oceniam na cięzką,nieadekwatną do zarobków,dużo obowiązków na raz

Plusy

praca w duzżym gronie ludzi

Minusy

niskie zraobki, małe szanse na awans

Kraków

Witajcie, Jeśli macie negatywne doświadczenia i przeżyliście złe traktowanie w TYM sklepie piszcie na e-maila. Chce zebrać najwięcej ludzi z podobnymi historiami. sara.golda@o2. pl

łódzkie

Obóz pracy, dyrektor regionu do degradacji !!! Jedna wielka sitwa.Wyzbywają się dobrych menedżerów, zastępują kolesiostwem z własnego grona.Firma zeszła na dno. Spadki obrotów i marży,puste brudne półki.Panie Prezesie może czas zainteresować się jak trwonione są pieniądze firmy.Oszczędzacie na pracownikach, a pieniądze w marketach wyrzucane są do bakutili.Zwolniliście najlepszą kadrę dyrektorów okręgu i regionu,najlepszych handlowców. Zarządzie jaką drogą idziecie???

Plusy

Obecnie brak

Minusy

Za wąska rubryka, by wymieniać

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.3

3.0