Kaufland

Opinie pracowników firmy Kaufland - Wrocław, dolnośląskie

Wrocław, dolnośląskie6 opinii

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (665)

Wroclaw

Jak w każdym markecie najlepiej mieć pięć par rąk i nóg i być w pięciu miejscach na raz oczywiście wykonując jednocześnie 5 prac! Niektórzy kierownicy dnia powinni zostać zwolnieni albo wrócić skąd wyleźli bo zapomnieli jak byli szaraczkami. Sodowa odwaliła do główki. Dyro ok. gościu. Nie ma przydupasów jak poprzedni. Rozumie, że każdy ma dom i rodzinę. Atmosfera zrobiła się bardziej sympatyczna za jego rządów. Niestety grafiki robione są pod przydupasów osoby która je robi. Np. Edna osoba ma wszystkie weekendy wolne (nikt inny nie ma tak dobrze, bo jest to nie możliwe) a reszta pracowników ma tylko jeden weekend wolny. Ta osoba pracuje też tylko na pierwszą zmianę bo ma dziecko. A reszta nie ma???? To jest właśnie pozostałość po kumoterstwie z rządów byłego menadżera.

Plusy

Socjal, umowa na czas nieokreslony

Minusy

Za małe zarobki jak na taki zapieprz, lekkie kumoterstwo

Dałam się zwieść, ale udało mi się zmienić pracę

Po rozmowie byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tej pracy. Dałam się głupio zwieść sztuczną i obłudną relacją pracownik - pracodawca w „przyjacielskiej” formie (zachęcanie pracowników do mówienia pracodawcy po imieniu, zainteresowanie życiem prywatnym pracownika itp), co okazało się jedynie nieprofesjonalne i powodowało ciągłe próby manipulacji pracownikami, a kiedy nic nie dawało się ugrać to płynne przechodzenie od perswazji do wymuszeń i gróźb ;(Wynagrodzenie zwyczajnie niskie (najniższa krajowa + 100 brutto) Absolutny brak szacunku do pracowników. Klient ma prawo nas zwyzywać przy świadkach, a nawet machać łapami, czy nas popychać! Dyrektor przybiegnie bardzo szybko…żeby przeprosić klienta a nas za coś takiego zrugać przy nim (jaki był mój szok za pierwszym razem). Za to okaże swoją sympatię rzucając żarciki i wesołe cześć mijając nas między alejkami.Nie traktują pracownika poważnie. Na wieść o wypowiedzeniu reagowanie śmiechem. Ciągłe próby wmawiania pracownikowi różnych bzdur zakładając, że pracownik to zwykły debil i pewnie się nie połapie…to chyba najbardziej przykre, kiedy pracodawca najpierw się przymila/uśmiecha a chwilę później pokazuje, że tak naprawdę ma swoich podwładnych za głupich idiotów.Jedynym jasnym punktem są inni współpracownicy. Dobre, wspierające i pomocne koleżanki i koledzy.Nikomu nie polecam pracy w tej zakłamanej firmie ;(

Plusy

Wspaniali współpracownicy, terminowe wyplaty

Minusy

Podłe zarobki, brak szacunku, kłamstwa, zamiatanie pod dywan

Nie polecam - dramat, brak szacunku, demotywująca atmosfera pracy.

Minusy

Brak szacunku do drugiego człowieka

Nie polecam ponieważ dyrektor marketu ma swoich pupilków z którymi trzyma a reszta pracownikow to się nie liczy

Plusy

Żadnych

Minusy

Niskie zarobki, zła atmosfera w pracy która stwarza dyrektor

Centrala Wrocław Kaufland

Zbyt mała liczba pracowników w stosunku do ilosci zadań. Wynagrodzenie nieadekwatne w stosunku do kwalifikacji.

Dobra atmosfera w pracy wyplata zawsze na czas

Firma w porzadku dobre zarobki i fajni pracownicy w kadrach .Za wcześnie musialam byc w pracy bo o 4 rano w wyniku tego musialam wstawac o 2 w nocy zeby dojechac na czas

Minusy

Daleki dojazd do pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.3

3.0