Kaufland

Opinie pracowników firmy Kaufland - Wejherowo, pomorskie

Wejherowo, pomorskie2 opinie
Nie polecam pracy w tym kołchozie pracowałem 6 lat wymagania jak na Akordzie praktycznie wszystko trzeba robić od kasy i towarowania towau i wykładania aż do dbania czystości w kiblu po klientach a do nas przychodzą bezdomni i się myją tam a w zimę koczuja no smród niemiłośierny ale jak wypłata to 2100 na ręke po 6 latach ,myślałem że coś się zmieni piszą że podwyżki w Kaufland dostał ale zauważcie jak ceny poszły w góre czyli stoimy w miejscu .Nie moge czytać tej rubryki o pakecie socjalnym np.BONY NA ŚWIETA tylko w kaufland do wykorzystania a suma UWAGA!!!!!! 300ZŁ BRUTTO ,dofinansowanie socjalne nie istnieje bo dają co drugi rok i tu SZOK 300zł brutto ,no można se powczasować pod gruszą nie ma co ,jedyne to pakiet zdrowotny jest OK bo tylko częśc płacimy ale powiem że jak zachorujesz to kierownictwo już uwagi zwraca typu niecenzuralnego taka przyjazna atmosfera a wiadomo praca fizyczna podnoszenie towarów sprzyja różnego rodzaju chorobom ,po kilu latach to wymyślili że dadzą 400zł ale tym co zachorują to już nie bo chory to biedny taka pomoc .Brak klimatyzacji w lato koszmar jak pracujesz fizycznie a dach blaszany .Ofert pracy super opisane zachęcająco i po co ludzie przyjda popracują i idą bo kłamstwa nie przechodzą .
Plusy
pakiet zdrowotny
Minusy
niskie zarobki, socjal
nice people, great place, not enough salary to live in Poland.
Will recomended for students or part time job. very helpfull staff. will be back with offer more money