Kaufland

Opinie pracowników firmy Kaufland - Chrzanów, małopolskie

Chrzanów, małopolskie2 opinie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (665)

Miejsce pracy gdzie panuje zła atmosfera

Dzień w takim Markecie zaczyna się jak zwykle od postawienia sklepu na tzn nogi.Wyczołowanie półek poprawienie czołówek dorobieniu cen i innych.Najważniejsze jest to aby sobie pomagać jeśli trzeba.Tu niestety gdzie ja pracuję nikt sobie nie pomagaNawet kadra zarządzająca nie potrafi się dogadać .Potafią nawet szkodzić na rzecz innego pracownika.Na moim dziale nie mam probemu z koleżanką swietnie rozumiemy się bez słow.Najtrudniejszą rzeczą to wymiana czołówek wymaga dużo wysiłku ale wszystko się da jak tylko się chce.Najprzyjemniejsza rzecz to oczywiste jest jak dział lub sklep wygląda pięknie pod każdym względem.

Plusy

żadnych

Minusy

Niskie zarobki, zawiść ludzi jeden do drugiego

Kasjer sprzedawca od wszystkiego

Pracuję w firmie jako kasjer kasjerka ale tylko na umowie, w rzeczywistości jestem pracownikiem działu przemysłowego chyba najcięższego gdzie kreatywność i siła hi mena jest wymagana codziennie za niższą pensję niż kasjer. Pracuję również jako kierownik ponieważ nikt nie ogarnia tego działu ( nawet dyrektor i WBL) za tę samą pensję oczywiście. Poza tym w ciągu kilku miesięcy szkolę 7 lub więcej serwisantów. Nie do ogarnięcia ((.tak

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.3

3.0
3.3
3.1
2.9
3.0

Opinie o firmie Kaufland wg stanowisk

• Kaufland
  • Chrzanów, małopolskie