Kaufland

Opinie pracowników firmy Kaufland

Pracowałam tam miesiąc ale dobrze zostałam wynagrodzona
Jestem 57 letnim człowiekiem ,prawie 15 lat pracy , poświęcenia dla firmy ,przychodzenia na wolnym ,na urlopie by pomóc firmie i ludziom . Człowiek się starał pracował bez nagany ,upomnien i co nagle otrzymuje wypowiedzenie z pracy rzekome likwidacja stanowiska bez jakichkolwiek propozycji innego stanowiska. Potraktowano mnie jak cytryne wycisnieto i wyrzucono ooo.ostrzegam
Bardzo mi się podobała taka praca. Jest ruchliwa ale dobra.
Jeżeli przeżyjesz pracę w firmie Kaufland, poradzisz sobie wszędzie.
Pracowałam 4 lata w Kauflandzie najpierw na dziale słodycze i artykuły spożywcze a potem na nabiale. Praca na nabiale była świetna ale głównie ze względu na kierownika i pracowników tego działu.
Zero szans na awans jakikolwiek. Ludzie pracują po 10 lat na stanowisku kierownika, teraz to się nazywa lider zespołu i nie awansują mimo że są świetni na swoich stanowiskach. Podczas kiedy przychodzi absolwent studiów niezwiązanych w ogóle z praca w handlu, który nie ma pojęcia o pracy w sklepie, nie wie z czym to się je, nigdy nie pracował w sklepie, czy nawet na tzw. serwisie. Takie osoby się szkolą na dyrektora przez rok i nagle nim zostają bez żadnego doświadczenia. To jak maja się czuć osoby z długoletnim stażem, które skończyły studia? Wynika z tego fakt, że ważniejsze są znajomości wśród odpowiednich ludzi aniżeli doświadczenie i lojalność pracowników.
Bardzo fajna praca, wszyscy uprzejmi mili, polecam bardzo
Kultura na wysokim poziomie
Praca w grupie

Elastyczne godziny pracy
Plusy
Umowa na stałe
Minusy
Atmosfera
Roznoszę gazetki od wtorku do środy.
Rano we środę o 8.00 mam odbiór gazetek, roznoszenie zajmuje ok 5 godzin.
Not for everyone ,stressful with many preasure . But good social benefits and good selery. Give chance to learn and many posibility to integrate together .
Pracuję w firmie jako kasjer kasjerka ale tylko na umowie, w rzeczywistości jestem pracownikiem działu przemysłowego chyba najcięższego gdzie kreatywność i siła hi mena jest wymagana codziennie za niższą pensję niż kasjer. Pracuję również jako kierownik ponieważ nikt nie ogarnia tego działu ( nawet dyrektor i WBL) za tę samą pensję oczywiście. Poza tym w ciągu kilku miesięcy szkolę 7 lub więcej serwisantów. Nie do ogarnięcia ((.tak
Nie polecam ponieważ dyrektor marketu ma swoich pupilków z którymi trzyma a reszta pracownikow to się nie liczy
Plusy
Żadnych
Minusy
Niskie zarobki, zła atmosfera w pracy która stwarza dyrektor
Brak szacunku do pracownika brak wypłaty wynagrodzenia za chorobowe prawo i pip po stronie pracownika a Pani personalna twierdzi że pip i zus nie mają racji brawo......
Zbyt mała liczba pracowników w stosunku do ilosci zadań. Wynagrodzenie nieadekwatne w stosunku do kwalifikacji.
Maskara nie polecam tej firmy .Gonitwa za stanowiskiem .
Problem rodzinnymi zwolnienie z pracy gdzie wiedzieli że jestem jedyną osobą pracująca i utrzymująca dom i dziecko.
Brak wyrozumiałości wobec drugiej osoby w trudnej sytuacji życiowej spowodowane choroba dziecka gdzie mogło umrzeć.
W kauflandzie spotkałam się z uczciwością i jasnością moich obowiązków wobec pracodawcy, polecam ,świetna jakość artykułów w dobrej cenie.
za nic w świecie nie polecam pracy w tej firmie. Jedyne plusy są takie, że jako tako można się dogadać z działem personalnym co do grafiku ale niestety rzadko się zdarza aby życzenia grafikowe były spełnione. Dużym plusem są współpracownicy i ich przyjazne nastawienie. Chore moim zdaniem jest to, że dzwoni się o 7:00 rano aby pilnie wziąć UŻ a od działu personalnego za każdym razem się słyszy, że się nie zgadza po czym straszą, że sprawę zgłoszą do regionalnego. Po roku pracy odchodzę złożyłam wypowiedzenie i kierownictwo przestało się do mnie odzywać. Przynajmniej wiem, że nie będę żałowała tej decyzji.
Plusy
chyba nie da się wymienić :(
Minusy
zbyt niskie zarobki i brak przyszłości w firmie
Super wspaniała praca miła atmosfera super koleżanki super kadra kierowników wspaniała pani dyrektor bardzo fajny socjal .Pozdrawiam serdecznie kaufland Zgorzelec
Plusy
Fajne zarobki podwyżki umowa na czas nieokreślony
Minusy
Nie płatne toalety
Nie polecam pracy w Kaufland Zabrze, lider zespołu do na tradycji zapierdol sprzedaż mięsa po terminie ale wielka przecena a gdy się pojawia kontrola to do bakutila a jak pojadą zaś na lade. Byłam pracownica 12 lat dziękuję za taką patologie
Plusy
Bony
Minusy
Kierownik
Pleasant work, learning how to use a cash register, settlement, computer service. Getting to know new interesting people, how to deal with the client.
Nie polecam pracy w tym kołchozie pracowałem 6 lat wymagania jak na Akordzie praktycznie wszystko trzeba robić od kasy i towarowania towau i wykładania aż do dbania czystości w kiblu po klientach a do nas przychodzą bezdomni i się myją tam a w zimę koczuja no smród niemiłośierny ale jak wypłata to 2100 na ręke po 6 latach ,myślałem że coś się zmieni piszą że podwyżki w Kaufland dostał ale zauważcie jak ceny poszły w góre czyli stoimy w miejscu .Nie moge czytać tej rubryki o pakecie socjalnym np.BONY NA ŚWIETA tylko w kaufland do wykorzystania a suma UWAGA!!!!!! 300ZŁ BRUTTO ,dofinansowanie socjalne nie istnieje bo dają co drugi rok i tu SZOK 300zł brutto ,no można se powczasować pod gruszą nie ma co ,jedyne to pakiet zdrowotny jest OK bo tylko częśc płacimy ale powiem że jak zachorujesz to kierownictwo już uwagi zwraca typu niecenzuralnego taka przyjazna atmosfera a wiadomo praca fizyczna podnoszenie towarów sprzyja różnego rodzaju chorobom ,po kilu latach to wymyślili że dadzą 400zł ale tym co zachorują to już nie bo chory to biedny taka pomoc .Brak klimatyzacji w lato koszmar jak pracujesz fizycznie a dach blaszany .Ofert pracy super opisane zachęcająco i po co ludzie przyjda popracują i idą bo kłamstwa nie przechodzą .
Plusy
pakiet zdrowotny
Minusy
niskie zarobki, socjal
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,4
3,1