Kaufland

Opinie pracowników firmy Kaufland

Pracowałam tam miesiąc ale dobrze zostałam wynagrodzona
Brak dobrych relacji na lini kierownik -dyrektor.
Plusy
Praca zmianowa
Minusy
Atmosfera w pracy
Grunt to umiejętności gry w zespole i przyjacielskie nastawienie do wszystkich głównie innych pracowników. Ważne jest opanowanie i ugryzienie się w język tzn nie kłócić się z klientami bo oni lubią składać skardi, co za tym idzie trzeba być uprzejmym i wchodzić kupującym do dupy jeśli trzeba. Ważne jest oddzielnie pracy od życia prywatnego więcej lepiej nie "kolegować" się z kolegami Z PRACY po pracy no chyba że się chce żeby wszyscy pracownicy wszystko o tobie wiedzieli. Ogólnie praca dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących jak coś się dzieje i odpornych na głupotę ludzką
Plusy
Możliwość rozwoju poprzez pracę na różnych stanowiskach sklepowych
Minusy
Wieści bardzo szybko się rozchodzą
Praca w firmie nie przysporzy większych problemów, gdyż każda osoba zostaje odpowiednio przygotowana do wykonywania swoich obowiązków (bez doświadczenia w handlu. Nowe kasy, które mają wprowadzone kody plu. Wystarczą chęci i zapał do pracy). Szkolenia BHP są przestrzegane, więc można się czuć bezpiecznie...
Plusy
Darmowe posiłki: brak
Minusy
Praca na stałe: zależy od rodzaju umowy
Jestem 57 letnim człowiekiem ,prawie 15 lat pracy , poświęcenia dla firmy ,przychodzenia na wolnym ,na urlopie by pomóc firmie i ludziom . Człowiek się starał pracował bez nagany ,upomnien i co nagle otrzymuje wypowiedzenie z pracy rzekome likwidacja stanowiska bez jakichkolwiek propozycji innego stanowiska. Potraktowano mnie jak cytryne wycisnieto i wyrzucono ooo.ostrzegam
Bardzo mi się podobała taka praca. Jest ruchliwa ale dobra.
Jeżeli przeżyjesz pracę w firmie Kaufland, poradzisz sobie wszędzie.
Pracowałam 4 lata w Kauflandzie najpierw na dziale słodycze i artykuły spożywcze a potem na nabiale. Praca na nabiale była świetna ale głównie ze względu na kierownika i pracowników tego działu. Zero szans na awans jakikolwiek. Ludzie pracują po 10 lat na stanowisku kierownika, teraz to się nazywa lider zespołu i nie awansują mimo że są świetni na swoich stanowiskach. Podczas kiedy przychodzi absolwent studiów niezwiązanych w ogóle z praca w handlu, który nie ma pojęcia o pracy w sklepie, nie wie z czym to się je, nigdy nie pracował w sklepie, czy nawet na tzw. serwisie. Takie osoby się szkolą na dyrektora przez rok i nagle nim zostają bez żadnego doświadczenia. To jak maja się czuć osoby z długoletnim stażem, które skończyły studia? Wynika z tego fakt, że ważniejsze są znajomości wśród odpowiednich ludzi aniżeli doświadczenie i lojalność pracowników.
Bardzo fajna praca, wszyscy uprzejmi mili, polecam bardzo
Kultura na wysokim poziomie Praca w grupie Elastyczne godziny pracy
Plusy
Umowa na stałe
Minusy
Atmosfera
Roznoszę gazetki od wtorku do środy. Rano we środę o 8.00 mam odbiór gazetek, roznoszenie zajmuje ok 5 godzin.
Not for everyone ,stressful with many preasure . But good social benefits and good selery. Give chance to learn and many posibility to integrate together .
Pracuję w firmie jako kasjer kasjerka ale tylko na umowie, w rzeczywistości jestem pracownikiem działu przemysłowego chyba najcięższego gdzie kreatywność i siła hi mena jest wymagana codziennie za niższą pensję niż kasjer. Pracuję również jako kierownik ponieważ nikt nie ogarnia tego działu ( nawet dyrektor i WBL) za tę samą pensję oczywiście. Poza tym w ciągu kilku miesięcy szkolę 7 lub więcej serwisantów. Nie do ogarnięcia ((.tak
Nie polecam ponieważ dyrektor marketu ma swoich pupilków z którymi trzyma a reszta pracownikow to się nie liczy
Plusy
Żadnych
Minusy
Niskie zarobki, zła atmosfera w pracy która stwarza dyrektor
Brak szacunku do pracownika brak wypłaty wynagrodzenia za chorobowe prawo i pip po stronie pracownika a Pani personalna twierdzi że pip i zus nie mają racji brawo......
Zbyt mała liczba pracowników w stosunku do ilosci zadań. Wynagrodzenie nieadekwatne w stosunku do kwalifikacji.
Maskara nie polecam tej firmy .Gonitwa za stanowiskiem .
Problem rodzinnymi zwolnienie z pracy gdzie wiedzieli że jestem jedyną osobą pracująca i utrzymująca dom i dziecko. Brak wyrozumiałości wobec drugiej osoby w trudnej sytuacji życiowej spowodowane choroba dziecka gdzie mogło umrzeć.
W kauflandzie spotkałam się z uczciwością i jasnością moich obowiązków wobec pracodawcy, polecam ,świetna jakość artykułów w dobrej cenie.
za nic w świecie nie polecam pracy w tej firmie. Jedyne plusy są takie, że jako tako można się dogadać z działem personalnym co do grafiku ale niestety rzadko się zdarza aby życzenia grafikowe były spełnione. Dużym plusem są współpracownicy i ich przyjazne nastawienie. Chore moim zdaniem jest to, że dzwoni się o 7:00 rano aby pilnie wziąć UŻ a od działu personalnego za każdym razem się słyszy, że się nie zgadza po czym straszą, że sprawę zgłoszą do regionalnego. Po roku pracy odchodzę złożyłam wypowiedzenie i kierownictwo przestało się do mnie odzywać. Przynajmniej wiem, że nie będę żałowała tej decyzji.
Plusy
chyba nie da się wymienić :(
Minusy
zbyt niskie zarobki i brak przyszłości w firmie
Super wspaniała praca miła atmosfera super koleżanki super kadra kierowników wspaniała pani dyrektor bardzo fajny socjal .Pozdrawiam serdecznie kaufland Zgorzelec
Plusy
Fajne zarobki podwyżki umowa na czas nieokreślony
Minusy
Nie płatne toalety