Oceny firmy Kaufland

Znaleziono 67 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (335)
łódzkie
sprzedawca/kasjer (były pracownik) –  Łódź, łódzkie14 sierpnia 2018
Obóz pracy, dyrektor regionu do degradacji !!! Jedna wielka sitwa.Wyzbywają się dobrych menedżerów, zastępują kolesiostwem z własnego grona.Firma zeszła na dno. Spadki obrotów i marży,puste brudne półki.Panie Prezesie może czas zainteresować się jak trwonione są pieniądze firmy.Oszczędzacie na pracownikach, a pieniądze w marketach wyrzucane są do bakutili.Zwolniliście najlepszą kadrę dyrektorów okręgu i regionu,najlepszych handlowców. Zarządzie jaką drogą idziecie???
Plusy
Obecnie brak
Minusy
Za wąska rubryka, by wymieniać
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Kasjer główny (obecny pracownik) –  Giżycko, warmińsko-mazurskie7 sierpnia 2018
Pracuję w tef firmie ponad 11 lat i z roku na rok jest coraz gorzej,latem pracuje się tragicznie,nie ma klimatyzacji na hali .Załoga w miarę zgrana i pomocna ale kierownictwo traktuje pracowników na zasadzie " równy i równiejszy"
Plusy
wypłata zawsze na czas
Minusy
socjalne bardzo słabe
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1NieZgłoś
Inowrocław
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Inowrocław, kujawsko-pomorskie6 sierpnia 2018
Zbyt nerwowa atmosfera pracy . Duży nacisk przełożonych
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1NieZgłoś
Namyslow
Wykladanie towaru (były pracownik) –  Namysłów, opolskie28 lipca 2018
Bardzo dobra obsługa mila atmosfera wszystko jest na swoim miejscu.sklep jest dobrze zatowarowany.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 1Zgłoś
nie znam
kierownik dzialu owoce warzywa (były pracownik) –  Wągrowiec, wielkopolskie26 lipca 2018
ocena słaba duzy stres i brak szacunku dla pracownika
Plusy
wypłata na czas
Minusy
stres
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 2NieZgłoś
Miejsce bez widoku na przyszłość
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  dolnośląskie25 czerwca 2018
Kaufland to jedno wielkie bagno w którym wszystko sie kotluje. Niby właścicielem jest niemiec, a firma o wiele gorsza od polskich firm.Niestety firma bazuje na oszczedzaniu kosztem pracownikow. Właściciel zaklada ze polacy dadza sie wykorzystac za małe pieniadze. W ten oto sposób zamiast przyjac odpowiednia liczbe ludzi zatyka dziury. Dlatego sprzątaczka po umyciu toalet laduje na miesnym lub na kasie, z miesnego laduja na informacji, z informacji na kasie, ukladajacy towar tez laduja na kasie itd. Jest jeden wielki syf. Bo pracownik z info, ukladajacy towar i sprzataczka nie kasuje tak szybko jak kasjerka, a pracownik z miesnego nie ma pojecia o pracy na info itd. I robi sie ogolny bajzer. Sklep wygląda jak po armagedonie. Klienci chodza wkurzeni bo widza syf, ceny na półkach sie nie zgadzaja, albo ktos kto wyladowal akurat na info nie potrafi zrobic faktury lub zwrotu. Kasjerka ktora w rzeczywistości jest sprzątaczka lub z info itp czesto sie myli. Aktualnie kaufland nalezy do miejsca w ktorym ludzie nie szukaja pracy widzac ten jeden wielki syf, a klienci uważają, ze praca w tej firmie to najwieksza kara jaka moglaby ich spotkac i czesto strasza dzieci, ze jesli nie beda grzeczne ro beda musialy pracowac w kauflandzie.. Reasumując nie dajcie sie oszukac ze was przyjma na sprzataczke, miesny czy na informacje i tak predzej czy później musicie wyladowac wszędzie. Klienci ogólnie wciąż oceniaja kaufland poniżej biedronki i niestety muszę przyznać ze maja racje...
Plusy
Wyplata na czas
Minusy
Za mało pracowników .Brak organizacji, niezgodność z prawda tego o czym mowa podczas przyjmowania pracownika
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 25Nie 1Zgłoś
Obóz pracy
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  pomorskie23 maja 2018
Fajni pracownicy, kadra zarządzająca na poziomie przedszkola, chociaż wiele mogli by się nauczyć od dzieciaczków. Kto nie plotkuje-nie jest przydupasem, a to ważna "funkcja" owej firmy. Kierowniczka kas stosuje mobing, kilkadzięsiąt kasjerek od otwarcia marketu(kilkanaście lat) się zwolniło, zastraszanie, pracownicy korzystają z pomocy psychologa, psychiatry... Masakra... Ubliżają na każdym kroku, klienci zauważają jak są traktowani pracownicy. Nie równe traktowanie, grafiki robione" za kare", miesiącami można chodzić tylko na popołudniu.Praca z klientami super, z przełożonymi-żenada.Nie można siedzieć przy kasie, przerwy są wydawane po 1,5 h od przyjścia do pracy, pracownicy są wyczerpani. Płaca jako tako, nie najgorzej, socjal jest, ale słaby.Ogólnie nie polecam, gdyby nie zarządzający praca byłaby super, ale cóż zwykłym robolem się nikt nie przejmuje, szkoda, fakty mówią same za siebie, w ciągu kilku m-cy odeszło z firmy w jednym markecie ok. 10 ludzi, o czymś to świadczy, a i dalsze odejścia się szykują. Tak samo jak robione są nam tzw "wózki testowe", tak samo powinny być kontrolowane kierownictwo, dyrektorstwo jak traktują pracownika, bo jesteśmy ludzmi, więc poprosze o traktowanie nas jak ludzi! Pozdrawiam pracowników Kauflandu jak i przełożych tej firmy, którzy nie zapomnieli "być człowiekiem". Miej serce i patrzaj w serce...
Plusy
Pomocni koledzy "po fachu"
Minusy
Ludzie zarządzający marketem
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 21Nie 3Zgłoś
Łask
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Łask, łódzkie25 kwietnia 2018
Nagminne łamanie praw pracowniczy przez kadrę zarządzającą.Mobbing, bardzo nierówne traktowanie pracowników, nieprzestrzeganie podstawowych zasad BHP, bardzo duża presja,ogromne wymagania nieadekwatne do płacy. Szczucie pracownika przeciw pracownikowi, ocenianie i komentowanie zwolnień lekarskich, grafiki układane "za karę", kadra zarządzająca bez podstawowej wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi . Przełożeni nie reagujący na sugestie pracowników dotyczących pracy i atmosfery w zakładzie a nawet próbują zastraszać. Zarówno w punkcie Kadra zarządzajaca jak i Kultura pracy moim zdaniem nie należy się żadna gwiazdka!
Plusy
Bycie pracownikiem ;)
Minusy
Nieodpowiednie proporcje między pracą a płacą, mobbing.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 42Nie 6Zgłoś
Musztra gorsza niż w w wojsku
serwisant (były pracownik) –  Nowa sól22 kwietnia 2018
Chcę w tym miejscu otworzyć Wam oczy na pewne fakty i wewnętrzny mobbing, który nie ujrzał jeszcze nigdy światła dziennego i nie wyszły zza ścian marketu. Inni nowi pracownicy odchodzą na własną prośbę z podkulonym ogonem ze strachu.
Chodzi tu głównie o pracowników działów słodycze, kolonial, drogeria świeże i KIEROWNICTWO "NIEBIESKICH KOSZUL

Takie "praktyki" są w każdym sklepie tej marki w Polsce. Jeżelli ktoś nie pasuje do "kliki" starych pracowników, to trzeba go zgnoić psychicznie i doprowadzić aby sam odszedł. A przede wszystkim za dużo nie widział. co się wyrabia.

JAK MACIE ODROBINĘ SZACUNKU DO SIEBIE, OMIJAJCIE TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 25Nie 1Zgłoś
Dobra
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Świnoujście, zachodniopomorskie19 kwietnia 2018
Ogólnie zajmuje się utrzymaniem czystości na hali sprzedaży oraz w obrębie marketu. Także wykładam towar i obsługuję na kasie.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 2Nie 8Zgłoś
nie wiem
Kierownik działu (obecny pracownik) –  Przemyśl, podkarpackie17 kwietnia 2018
Pracuję bo muszę i tyle jak bym miała inną pracę to bym od razu z tej firmy odeszła na początku było lepiej ale teraz takie rzeczy wyczyniają
Plusy
jest praca
Minusy
traktója nas jak ścierwo
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 13Nie 1Zgłoś
Good place to start your career
Junior Buyer / Project Manager (były pracownik) –  dolnośląskie13 kwietnia 2018
I learned that excellent team work is the best way to get nice results. Work is very demanding - you have to act quickly, the tasks are many, often the conditions change dynamically.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 4Zgłoś
Fun workplace
Shop staff/cashier part time (były pracownik) –  Poland3 marca 2018
Day to day tasks in supermarket give me a lot of fun and I gain a lot of communication skills due to daily dealing with coustimers. Good management and high culture of work.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 4Zgłoś
Piła
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Piła, wielkopolskie28 lutego 2018
Wysoka kultura osobista pracowników I kadry zażądzającej .Możliwośc awansu.Dobra organizacja I miła atmosfera między pracownikami.Polecam pracodawcę.
Plusy
PACZKI NA ŚWIĘTA, PREMIE DODATKOWE UBEZPIECZENIE
Minusy
ZBYT MAŁO PRACOWNIKÓW NA TAK DUŻY SKLEP
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 5Nie 23Zgłoś
Dobra atmosfera w pracy wyplata zawsze na czas
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie27 lutego 2018
Firma w porzadku dobre zarobki i fajni pracownicy w kadrach .Za wcześnie musialam byc w pracy bo o 4 rano w wyniku tego musialam wstawac o 2 w nocy zeby dojechac na czas
Minusy
Daleki dojazd do pracy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 12Zgłoś
Problem z urlopem na rzadanie
sprzedawca-kasje (obecny pracownik) –  Suwałki, podlaskie21 lutego 2018
Likwidacja stanowiska, zmiany na gorsze to znaczy nowy system Oliwier jednym słowem robisz na czas i na akord brak możliwości rozwoju
Plusy
Umowa o pracę
Minusy
Za długo otwarty w niedzielę
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 41Nie 8Zgłoś
Kaufland Szczytno
sprzedawca , dział swieże (obecny pracownik) –  Szczytno, warmińsko-mazurskie9 lutego 2018
Witam ,. pracuje w firmie dosyć długo i mogę śmiało stwierdzić , nie jest to z pewnościa tylko moje zdanie, wszystko zalezy od osób jakimi się otaczamy , sama polityka wewnatrz firmy jest naprawdę bez zarzutu , mam świetna Panią dyrektor która dba o pracowników , w kazdym aspekcie , dyrektor regionalny tak jak wszyscy wykonuje swoje obowiązki , piszę o tym ponieważ wielu osobom bardzo niepodobają się ciągłe kontrole , sa czasami uciążliwe ale taka jest polityka dużych marketów , jak wiecie , mamy wszystko to , co powinien zapewnić pracodawca. Wszystkie osoby które uczyły się zaocznie , w tej chwili są na wyższych stanowiskach , tak jest właśnie w moim zakładzie pracy , zaznaczę że jestem szeregowym pracownikiem , nie chcę nikomu się podlizać ani nic z tych rzeczy , od tego jestem daleka , firma stawia pracownikom duże wymagania , ale jeśli naprawdę chce się pracować to nie stanowi żadnego problemu .
Zawsze będę polecać pracę w kauflandzie , chociaż byłam nękana (mobbing) przez jedną z pań kierowniczek , wystarczyło jedno pismo żeby wszystko wróciło do normy , tutaj naprawde dbają o pracowników , bardzo dużo zależy od osób które z nami pracują , no ale na to nie mamy juz takiego wpływu , ja jestem zadowolona , naprawdę M
Plusy
Same plusy
Minusy
Minusów brak
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 8Nie 39Zgłoś
Okropna praca
Amrad Komputer SC. Computer shop (były pracownik) –  wielkopolskie1 lutego 2018
Praca w kauflandzie jedna z gorszych.. wszystko na zasadzie "musisz to zrobic i mnie nic innego nie obchodzi" duzo zakazow malo przywilejow
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 37Nie 5Zgłoś
Pierwsza Kadra Zarządzająca - osobiście daje największą liczbę gwiazdek z +, natomiast obecna kadra tego marketu - uważam, że dwie gwiazdki to aż nadt
pracownik fizyczny (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie25 stycznia 2018
Ogólnie byłam zadowolona. Jednakże zmiana kadry Zarządzającej tym marketem odebrała mi chęci do pracy, Ludi się szanuje i docenia za dobrą pracę, a nie poniża przy klientach. To wstrętne i świadczy o braku kultury.
Plusy
paczki, bony na święta, pomoc socjalna dla pracowników
Minusy
brak szacunku dla pracownika
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 16Nie 1Zgłoś
Średnia ocena
Kasjer - sprzedawca (obecny pracownik) –  Łódź, łódzkie24 stycznia 2018
za mało ludzi do pracy
braki w kadrze
duży stres odnośnie pracy
Minusy
Brak paczek dla dzieci itp.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 9Nie 1Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,5
Na podstawie 336 ocen