Oceny firmy Kaufland

Znaleziono 61 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (316)
Obóz pracy
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  pomorskie23 maja 2018
Fajni pracownicy, kadra zarządzająca na poziomie przedszkola, chociaż wiele mogli by się nauczyć od dzieciaczków. Kto nie plotkuje-nie jest przydupasem, a to ważna "funkcja" owej firmy. Kierowniczka kas stosuje mobing, kilkadzięsiąt kasjerek od otwarcia marketu(kilkanaście lat) się zwolniło, zastraszanie, pracownicy korzystają z pomocy psychologa, psychiatry... Masakra... Ubliżają na każdym kroku, klienci zauważają jak są traktowani pracownicy. Nie równe traktowanie, grafiki robione" za kare", miesiącami można chodzić tylko na popołudniu.Praca z klientami super, z przełożonymi-żenada.Nie można siedzieć przy kasie, przerwy są wydawane po 1,5 h od przyjścia do pracy, pracownicy są wyczerpani. Płaca jako tako, nie najgorzej, socjal jest, ale słaby.Ogólnie nie polecam, gdyby nie zarządzający praca byłaby super, ale cóż zwykłym robolem się nikt nie przejmuje, szkoda, fakty mówią same za siebie, w ciągu kilku m-cy odeszło z firmy w jednym markecie ok. 10 ludzi, o czymś to świadczy, a i dalsze odejścia się szykują. Tak samo jak robione są nam tzw "wózki testowe", tak samo powinny być kontrolowane kierownictwo, dyrektorstwo jak traktują pracownika, bo jesteśmy ludzmi, więc poprosze o traktowanie nas jak ludzi! Pozdrawiam pracowników Kauflandu jak i przełożych tej firmy, którzy nie zapomnieli "być człowiekiem". Miej serce i patrzaj w serce...
Plusy
Pomocni koledzy "po fachu"
Minusy
Ludzie zarządzający marketem
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 11Nie 2Zgłoś
Łask
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Łask, łódzkie25 kwietnia 2018
Nagminne łamanie praw pracowniczy przez kadrę zarządzającą.Mobbing, bardzo nierówne traktowanie pracowników, nieprzestrzeganie podstawowych zasad BHP, bardzo duża presja,ogromne wymagania nieadekwatne do płacy. Szczucie pracownika przeciw pracownikowi, ocenianie i komentowanie zwolnień lekarskich, grafiki układane "za karę", kadra zarządzająca bez podstawowej wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi . Przełożeni nie reagujący na sugestie pracowników dotyczących pracy i atmosfery w zakładzie a nawet próbują zastraszać. Zarówno w punkcie Kadra zarządzajaca jak i Kultura pracy moim zdaniem nie należy się żadna gwiazdka!
Plusy
Bycie pracownikiem ;)
Minusy
Nieodpowiednie proporcje między pracą a płacą, mobbing.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 26Nie 5Zgłoś
Musztra gorsza niż w w wojsku
serwisant (były pracownik) –  Nowa sól22 kwietnia 2018
Chcę w tym miejscu otworzyć Wam oczy na pewne fakty i wewnętrzny mobbing, który nie ujrzał jeszcze nigdy światła dziennego i nie wyszły zza ścian marketu. Inni nowi pracownicy odchodzą na własną prośbę z podkulonym ogonem ze strachu.
Chodzi tu głównie o pracowników działów słodycze, kolonial, drogeria świeże i KIEROWNICTWO "NIEBIESKICH KOSZUL

Takie "praktyki" są w każdym sklepie tej marki w Polsce. Jeżelli ktoś nie pasuje do "kliki" starych pracowników, to trzeba go zgnoić psychicznie i doprowadzić aby sam odszedł. A przede wszystkim za dużo nie widział. co się wyrabia.

JAK MACIE ODROBINĘ SZACUNKU DO SIEBIE, OMIJAJCIE TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 18Nie 1Zgłoś
Dobra
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Świnoujście, zachodniopomorskie19 kwietnia 2018
Ogólnie zajmuje się utrzymaniem czystości na hali sprzedaży oraz w obrębie marketu. Także wykładam towar i obsługuję na kasie.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 4Zgłoś
nie wiem
Kierownik działu (obecny pracownik) –  Przemyśl, podkarpackie17 kwietnia 2018
Pracuję bo muszę i tyle jak bym miała inną pracę to bym od razu z tej firmy odeszła na początku było lepiej ale teraz takie rzeczy wyczyniają
Plusy
jest praca
Minusy
traktója nas jak ścierwo
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 6Nie 1Zgłoś
Good place to start your career
Junior Buyer / Project Manager (były pracownik) –  dolnośląskie13 kwietnia 2018
I learned that excellent team work is the best way to get nice results. Work is very demanding - you have to act quickly, the tasks are many, often the conditions change dynamically.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 1Zgłoś
Fun workplace
Shop staff/cashier part time (były pracownik) –  Poland3 marca 2018
Day to day tasks in supermarket give me a lot of fun and I gain a lot of communication skills due to daily dealing with coustimers. Good management and high culture of work.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Piła
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Piła, wielkopolskie28 lutego 2018
Wysoka kultura osobista pracowników I kadry zażądzającej .Możliwośc awansu.Dobra organizacja I miła atmosfera między pracownikami.Polecam pracodawcę.
Plusy
PACZKI NA ŚWIĘTA, PREMIE DODATKOWE UBEZPIECZENIE
Minusy
ZBYT MAŁO PRACOWNIKÓW NA TAK DUŻY SKLEP
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 4Nie 12Zgłoś
Dobra atmosfera w pracy wyplata zawsze na czas
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie27 lutego 2018
Firma w porzadku dobre zarobki i fajni pracownicy w kadrach .Za wcześnie musialam byc w pracy bo o 4 rano w wyniku tego musialam wstawac o 2 w nocy zeby dojechac na czas
Minusy
Daleki dojazd do pracy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 5Zgłoś
Problem z urlopem na rzadanie
sprzedawca-kasje (obecny pracownik) –  Suwałki, podlaskie21 lutego 2018
Likwidacja stanowiska, zmiany na gorsze to znaczy nowy system Oliwier jednym słowem robisz na czas i na akord brak możliwości rozwoju
Plusy
Umowa o pracę
Minusy
Za długo otwarty w niedzielę
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 33Nie 7Zgłoś
Kaufland Szczytno
sprzedawca , dział swieże (obecny pracownik) –  Szczytno, warmińsko-mazurskie9 lutego 2018
Witam ,. pracuje w firmie dosyć długo i mogę śmiało stwierdzić , nie jest to z pewnościa tylko moje zdanie, wszystko zalezy od osób jakimi się otaczamy , sama polityka wewnatrz firmy jest naprawdę bez zarzutu , mam świetna Panią dyrektor która dba o pracowników , w kazdym aspekcie , dyrektor regionalny tak jak wszyscy wykonuje swoje obowiązki , piszę o tym ponieważ wielu osobom bardzo niepodobają się ciągłe kontrole , sa czasami uciążliwe ale taka jest polityka dużych marketów , jak wiecie , mamy wszystko to , co powinien zapewnić pracodawca. Wszystkie osoby które uczyły się zaocznie , w tej chwili są na wyższych stanowiskach , tak jest właśnie w moim zakładzie pracy , zaznaczę że jestem szeregowym pracownikiem , nie chcę nikomu się podlizać ani nic z tych rzeczy , od tego jestem daleka , firma stawia pracownikom duże wymagania , ale jeśli naprawdę chce się pracować to nie stanowi żadnego problemu .
Zawsze będę polecać pracę w kauflandzie , chociaż byłam nękana (mobbing) przez jedną z pań kierowniczek , wystarczyło jedno pismo żeby wszystko wróciło do normy , tutaj naprawde dbają o pracowników , bardzo dużo zależy od osób które z nami pracują , no ale na to nie mamy juz takiego wpływu , ja jestem zadowolona , naprawdę M
Plusy
Same plusy
Minusy
Minusów brak
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 7Nie 34Zgłoś
Okropna praca
Amrad Komputer SC. Computer shop (były pracownik) –  wielkopolskie1 lutego 2018
Praca w kauflandzie jedna z gorszych.. wszystko na zasadzie "musisz to zrobic i mnie nic innego nie obchodzi" duzo zakazow malo przywilejow
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 32Nie 5Zgłoś
Pierwsza Kadra Zarządzająca - osobiście daje największą liczbę gwiazdek z +, natomiast obecna kadra tego marketu - uważam, że dwie gwiazdki to aż nadt
pracownik fizyczny (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie25 stycznia 2018
Ogólnie byłam zadowolona. Jednakże zmiana kadry Zarządzającej tym marketem odebrała mi chęci do pracy, Ludi się szanuje i docenia za dobrą pracę, a nie poniża przy klientach. To wstrętne i świadczy o braku kultury.
Plusy
paczki, bony na święta, pomoc socjalna dla pracowników
Minusy
brak szacunku dla pracownika
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 7Nie 1Zgłoś
Średnia ocena
Kasjer - sprzedawca (obecny pracownik) –  Łódź, łódzkie24 stycznia 2018
za mało ludzi do pracy
braki w kadrze
duży stres odnośnie pracy
Minusy
Brak paczek dla dzieci itp.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 5Nie 1Zgłoś
Miejsce pracy w którym panuje miła atmosfera
Komisjoner (obecny pracownik) –  Donersdorf14 stycznia 2018
Pracuje wśród Polaków którzy stanowią prawie 70 procent zakładu
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 3Zgłoś
Kaufland
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Bytom, śląskie4 stycznia 2018
Zdobyłam doświadczenie w pracy z ludźmi z klientem, pracownikami. Nauczyłam się wiele o podległym mi dziale (owoce/warzywa), jak obchodzić się z towarem jak go wyeksponować , jak przechowywać odpowiednie produkty.
Jako kierownik zdobyłam doświadczenie w zarządzaniu działem i sklepem.
Plusy
Umowan na czas nieokreślony
Minusy
zmiany w firmie
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 1Zgłoś
productive
Team Leader/Supervisor (były pracownik) –  Wejherowo3 grudnia 2017
nice people, great place, not enough salary to live in Poland.
Will recomended for students or part time job. very helpfull staff. will be back with offer more money
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 2Zgłoś
Kaufland Bydgoszcz Solskiego
pracownik (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie30 października 2017
Pracuję w firmie już jakiś czas i to prawda że różnie bywałokiedyś, jedank teraz w naszym markecie jest normalnie, tzn wszyscy pracuja po 8.15 przestrzegane są przerwy a jesli są nadgodziny to są one sumiennie zapłacone, jedynie kierownicy zostają dłużej ale widocznie płacą im za to, bo nadgodzin nie mogą mieć.
Minusem w ostatnim czasie były degradacje niektórzy na to naprawde nie zasługiwali. Porażką są też kasy samoobsługowe u nas ich na razie nie ma i mamy nadzieję ża nigdy nie będzie bo w innych marketach są i wszyscy strasznie narzekaja na nie. Maja tez zlikwidowac informacje i wstawić automat do butelek, porażka- Żule całej Bydgoszczy bedą zachwyceni bo wszystkie nawet najbardziej smierdzące i ufajdane gów...butelki ten badziew przyjmie a potem Ty sie martw w ogóle wiele zmian wprowadzonych w ostatnich miesiącach jest nie przemyślanych a jeszcze próbuje wmówić się nam że do dla naszego dobra i poprawy efektywności naszej pracy a naprawdę chodzi o to żeby coraz mniej ludzi wykonywało coraz więcej pracy, niestety na to wszytko ani dyrektor ani kierownicy w markecie nie mają wpływu ale ktoś w zarządzie powinien popracować miesiąc w markecie na kasie, ladzie, lub informacji wtedy zmieniłby NA PEWNO punkt widzenia
Nasz dyrektor jest normalny jak trzeba to potrafi przeprowadzić rozmowę z pracownikiem ale nigdy nie słyszałam, żeby na kogoś krzyczał. Jak czytam opisy innych o pracy w Kauflandzie to naprwdę ciarki mnie przechodzą z drugiej strony po co ludzie zgadzają się na takie traktowanie? Podsumowując w markecie na Solskiego pracuje się dobrze i chyba w pozostałych marketach
  więcej... bydgoskch też. Kierownicy też są ok, czasem zdarzaja się jakieś spięcia jak wszędzie ale nie narzekajmy zarabiamy całkiem nieźle moje koleżnki w innych sieciach nie maja powyżej 2K a my tak, poza tym paczki, bony na święta, pakiet medyczny i sportowy dla chętnych. Tak naprawde jedynym minusem sa chorobowe bo wtedy brak ludzi powoduje stres u wszystkich, nie rozumiem ludzi którym nie chce sie pracować i tylko wstrzymują etat dla kogoś kto chętnie by do pracy chodził, ściemy nikt nie lubi.  zwiń
Plusy
bony świąteczne, wczasy pod gruszą
Minusy
brak odp.ilości ludzi ostatnie zmiany organizacyjne
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 15Nie 10Zgłoś
negatywna
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  dolnośląskie15 października 2017
W handlu przepracowałam kupę lat. Lecz to co dzieje sie w tym sklepie zakrawa o sąd pracy. Dostajesz kasetkę z bilonem, nie masz możliwości sprawdzenia, czy tam napewno saldo kasjerskie to 800 zł. I jedziesz na niezliczonej kastce 8 godzin. Potem zabierają i same liczą. Kuźwa i masz...Brakuje Ci kasy. Jakim prawem, liczą tę kasetkę beze mnie. Ja za to odpowiadam, mam więc prawo uczestniczyć w liczeniu. W każdym sklepie tak jest. Jeśli Pani z kasy głównej ma ciągotki do pieniędzy. Zawsze będą braki. W tej firmie awansują pracownicy, którzy dyrektorowi robią kawę i za własne pieniądze kupują śniadanie. Zero kompetencji, tu liczą sie tylko symapatie. Osoby, które z innych sklepów zostały w cichy sposób zwolnione za mobbing, teraz są kierownikami. Pytam się się, jakim cudem. Tu kierownik przegania kierownika. Jeden lepszy od drugiego. Za Biedronki się wzięli, czas na Kauland. Warunki pracy oraz traktowanie pracownika pozostawiają wiele do życzenia.
Plusy
Żadnych
Minusy
Jak wyżej
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 69Nie 4Zgłoś
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Bełchatów, łódzkie24 września 2017
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 9Nie 9Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,5
Na podstawie 316 ocen