Kaufland

Opinie pracowników firmy Kaufland

Znaleziono 118 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (654)

Dobra atmosfera, każdy sobie chętnie pomaga

Pracowałam tam miesiąc ale dobrze zostałam wynagrodzona

. Wyzysk przez kierownikow . Caly czas kaza robic szybko i szybciej.

Nie polecam . Obiecują normalna pracę a w rzeczywistości praca na akord i wymyślone normy na godzine

Plusy

Zadnych plusow

Minusy

Niemiec za te zarobki nawet z luzka nie wstanie .

Dałam się zwieść, ale udało mi się zmienić pracę

Po rozmowie byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tej pracy. Dałam się głupio zwieść sztuczną i obłudną relacją pracownik - pracodawca w „przyjacielskiej” formie (zachęcanie pracowników do mówienia pracodawcy po imieniu, zainteresowanie życiem prywatnym pracownika itp), co okazało się jedynie nieprofesjonalne i powodowało ciągłe próby manipulacji pracownikami, a kiedy nic nie dawało się ugrać to płynne przechodzenie od perswazji do wymuszeń i gróźb ;(Wynagrodzenie zwyczajnie niskie (najniższa krajowa + 100 brutto) Absolutny brak szacunku do pracowników. Klient ma prawo nas zwyzywać przy świadkach, a nawet machać łapami, czy nas popychać! Dyrektor przybiegnie bardzo szybko…żeby przeprosić klienta a nas za coś takiego zrugać przy nim (jaki był mój szok za pierwszym razem). Za to okaże swoją sympatię rzucając żarciki i wesołe cześć mijając nas między alejkami.Nie traktują pracownika poważnie. Na wieść o wypowiedzeniu reagowanie śmiechem. Ciągłe próby wmawiania pracownikowi różnych bzdur zakładając, że pracownik to zwykły debil i pewnie się nie połapie…to chyba najbardziej przykre, kiedy pracodawca najpierw się przymila/uśmiecha a chwilę później pokazuje, że tak naprawdę ma swoich podwładnych za głupich idiotów.Jedynym jasnym punktem są inni współpracownicy. Dobre, wspierające i pomocne koleżanki i koledzy.Nikomu nie polecam pracy w tej zakłamanej firmie ;(

Plusy

Wspaniali współpracownicy, terminowe wyplaty

Minusy

Podłe zarobki, brak szacunku, kłamstwa, zamiatanie pod dywan

Dramat

Najbardziej istotne na początku, w porównaniu z tym ogromem obowiązków i presją zarobki nie są adekwatne. A teraz reszta:Na rozmowie kwalifikacyjnej ściemniacze, dopiero po czasie wyszło że przy L4 zabierają wszystkie dodatki a nie „tylko motywacyjny za obecność”. Co ról jest głośno o podwyżkach ale jakoś zarobki mam takie same jak w roku poprzednim mimo podwyższenia płacy minimalnej.Grafik często jest dawany w ostatni dzień przed nowym miesiącem, do jest niezgodne z regulaminem Kauflandu. Potrafi też być zmieniany z dnia na dzień bez wiedzy i zgody pracownika a później są przez to problemy.Pełno zadań do wykonania, trzeba biegać z jednego końca hali na drugi.Wydłużone godziny otwarcia marketu, kiedyś 7-22 teraz 6-23, sprawiają że trzeba już obsadzić 3 zmiany i jest problem z pracownikami, nie każdy kasjer może zostać do końca no i trzeba obsadzić 3 zmiany kierowników. Nierówne obowiązki wśród kierownictwa tzw Liderów, jeden zapierdziela a drugi nie wykonuje nawet 50% tych obowiązków.Kierownik dnia (ale oczywiście nie każdy bo inni mają wsparcie) musi się zajmować warzywami, przyjąć wieczorną dostawę, sprzątnąć magazyn, rampę i jeszcze popracować na swoim dziale (wykładając towar), posprzątać sklep z kartonów, przyjmować skargi i użerać się z klientami na informacji. Wszystko w jednym wielkim biegu bo jest na tej drugiej zmianie SAM.Za mało kasjerek, jest ciągła presja, kolejki długie, klienci są strasznie niemili, przychodzą się wyżyć i wykrzyczeć a my mamy się uśmiechać i udawać, że wszystko jest ok, nic się nie stało. Niekiedy nawet dochodziło do rękoczynów ze strony -

Plusy

Większość ludzi jest w porządku

Minusy

Ogromna presja, atmosfera

Nie polecam - dramat, brak szacunku, demotywująca atmosfera pracy.

Minusy

Brak szacunku do drugiego człowieka

nie ma

nie chce wypowiadac sie dziekuje i nie polecam trzymajcie sie z daleka

Plusy

Minusy

wszystko na minus

Dobre miejsce pracy

Brak dobrych relacji na lini kierownik -dyrektor.

Plusy

Praca zmianowa

Minusy

Atmosfera w pracy

Market jak market

Grunt to umiejętności gry w zespole i przyjacielskie nastawienie do wszystkich głównie innych pracowników. Ważne jest opanowanie i ugryzienie się w język tzn nie kłócić się z klientami bo oni lubią składać skardi, co za tym idzie trzeba być uprzejmym i wchodzić kupującym do dupy jeśli trzeba. Ważne jest oddzielnie pracy od życia prywatnego więcej lepiej nie "kolegować" się z kolegami Z PRACY po pracy no chyba że się chce żeby wszyscy pracownicy wszystko o tobie wiedzieli. Ogólnie praca dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących jak coś się dzieje i odpornych na głupotę ludzką

Plusy

Możliwość rozwoju poprzez pracę na różnych stanowiskach sklepowych

Minusy

Wieści bardzo szybko się rozchodzą

Miejsce pracy w którym panuję miła atmosfera

Praca w firmie nie przysporzy większych problemów, gdyż każda osoba zostaje odpowiednio przygotowana do wykonywania swoich obowiązków (bez doświadczenia w handlu. Nowe kasy, które mają wprowadzone kody plu. Wystarczą chęci i zapał do pracy). Szkolenia BHP są przestrzegane, więc można się czuć bezpiecznie...

Plusy

Darmowe posiłki: brak

Minusy

Praca na stałe: zależy od rodzaju umowy

Wypowiedzenie z pracy

Jestem 57 letnim człowiekiem ,prawie 15 lat pracy , poświęcenia dla firmy ,przychodzenia na wolnym ,na urlopie by pomóc firmie i ludziom . Człowiek się starał pracował bez nagany ,upomnien i co nagle otrzymuje wypowiedzenie z pracy rzekome likwidacja stanowiska bez jakichkolwiek propozycji innego stanowiska. Potraktowano mnie jak cytryne wycisnieto i wyrzucono ooo.ostrzegam

Super

Bardzo mi się podobała taka praca. Jest ruchliwa ale dobra.

Szkoła przetrwania

Jeżeli przeżyjesz pracę w firmie Kaufland, poradzisz sobie wszędzie.

Brak szansy na awans

Pracowałam 4 lata w Kauflandzie najpierw na dziale słodycze i artykuły spożywcze a potem na nabiale. Praca na nabiale była świetna ale głównie ze względu na kierownika i pracowników tego działu. Zero szans na awans jakikolwiek. Ludzie pracują po 10 lat na stanowisku kierownika, teraz to się nazywa lider zespołu i nie awansują mimo że są świetni na swoich stanowiskach. Podczas kiedy przychodzi absolwent studiów niezwiązanych w ogóle z praca w handlu, który nie ma pojęcia o pracy w sklepie, nie wie z czym to się je, nigdy nie pracował w sklepie, czy nawet na tzw. serwisie. Takie osoby się szkolą na dyrektora przez rok i nagle nim zostają bez żadnego doświadczenia. To jak maja się czuć osoby z długoletnim stażem, które skończyły studia? Wynika z tego fakt, że ważniejsze są znajomości wśród odpowiednich ludzi aniżeli doświadczenie i lojalność pracowników.

Suwałki

Bardzo fajna praca, wszyscy uprzejmi mili, polecam bardzo

Dobra

Kultura na wysokim poziomie Praca w grupie Elastyczne godziny pracy

Plusy

Umowa na stałe

Minusy

Atmosfera

Praca jako roznosiciel gazet.

Roznoszę gazetki od wtorku do środy. Rano we środę o 8.00 mam odbiór gazetek, roznoszenie zajmuje ok 5 godzin.

I learn much , good crew.

Not for everyone ,stressful with many preasure . But good social benefits and good selery. Give chance to learn and many posibility to integrate together .

Kasjer sprzedawca od wszystkiego

Pracuję w firmie jako kasjer kasjerka ale tylko na umowie, w rzeczywistości jestem pracownikiem działu przemysłowego chyba najcięższego gdzie kreatywność i siła hi mena jest wymagana codziennie za niższą pensję niż kasjer. Pracuję również jako kierownik ponieważ nikt nie ogarnia tego działu ( nawet dyrektor i WBL) za tę samą pensję oczywiście. Poza tym w ciągu kilku miesięcy szkolę 7 lub więcej serwisantów. Nie do ogarnięcia ((.tak

Nie polecam ponieważ dyrektor marketu ma swoich pupilków z którymi trzyma a reszta pracownikow to się nie liczy

Plusy

Żadnych

Minusy

Niskie zarobki, zła atmosfera w pracy która stwarza dyrektor

Nie Polecam

Brak szacunku do pracownika brak wypłaty wynagrodzenia za chorobowe prawo i pip po stronie pracownika a Pani personalna twierdzi że pip i zus nie mają racji brawo......

Centrala Wrocław Kaufland

Zbyt mała liczba pracowników w stosunku do ilosci zadań. Wynagrodzenie nieadekwatne w stosunku do kwalifikacji.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kaufland. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.3

• Kaufland