Kantar

Opinie pracowników firmy Kantar

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1238)

Ankieter

Niestety, ale praca zbyt nisko płatna, nie można się z niej utrzymać. To przykre, ale nikt z zarządu, jak widać, nie przejmuje się specjalnie tym. Jednak anketerzy, w bezpośrednim kontakcie z respondentem, klientem, reprezentują firmę i tworzą dobry PR (czy nie warto to docenić?). Połączenia się zrywają, co ma wpływ na efektywność pracy i zamiast zarabiać więcej, w stosunku do poprzednich okresów, ankieterzy zarabiają mniej. Praca nie jest skomplikowana, raczej monotonna i eksploatująca głos. Nie widać możliwości rozwoju, systemu motywacyjnego brak.

Plusy

Praca nie jest nieskomplikowana, elastyczny grafik

Minusy

Niskie zarobki, monotonia pracy, męczy krtań, niedoceniona

Masakryczna firma

Kierownictwo nie potrafi wspierać pracowników. Pracować trzeba z domu na swoim sprzęcie. System ciągle się zawiesza i są przerwy w pracy, za które nie płacą. Nie dają wskazówek ani nie rozwiewają wątpliwości, gdy pytasz. Nie odbierają telefonów, gdy masz pytania. Nie polecam.

Plusy

Minusy

wszystko inne

Zaangażowany zespół

płaska struktura sprzyja współpracy, pracownicy nie mają uprzedzeń, są otwarci

Praca lekka, dodatkowa, niskie zarobki

Praca w dobrych warunkach, elastyczne godziny pracy, trochę stresująca i monotonna.

Plusy

elastyczne godziny pracy

Perfect coordination

1. To coordinate and supervise the work in realization of qualitative research - Cooperation with other departments - Writing orders and distributing tasks to my employess/subordinate - Current tasks

Plusy

the best atmosphere; easy going, smart people

Perfect place if you up for a challenge

Multitasking is the key skill in this role and in this company. You will face different clients, having different needs and desires and you will need to juggle with multiple tasks. Amazing opportunity to work across different markets and cultures. One thing about this work - it's never boring.

praca w różnych warunkach

Praca w bezpośrednim kontakcie z respondentami jest bardzo ciekawa ale i bywa stresująca

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kantar. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Kantar z

Informacje o firmie Kantar w popularnych lokalizacjach

• Kantar