Opinia pracownika firmy Kancelaria komornicza

Zobacz wszystkie opinie o firmie Kancelaria komornicza

dobra atmosfera
Własna działalność gospodarcza (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie11 marca 2019
Możliwość rozwoju zawodowego oraz wypracowania wynagrodzenia adekwatnego do wykonanej pracy
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 2Zgłoś

Inne opinie pracowników firmy Kancelaria komornicza

Brak rozwoju
pracownik biurowy (były pracownik) –  Biała Podlaska, lubelskie1 stycznia 2019
Zgadzam się z przedmowca. Niestety te miejsce nie należy do CIEKAWTYCH.pracownicy nie są dążeni szacunkiem. nagminnie swoje frustrację wylewa na pracowników pani Asesor. słaba płacą ,a także słaba atmosfera w pracy.nie polecam
Plusy
Minusy
Atmosfera, pieniadze, organizacja pracy
wszedzie
pracownik biurowy (były pracownik) –  Biała Podlaska, lubelskie27 grudnia 2018
Zdecydowanie nie polecam. Praca bez perspektyw. Warunki pracy uwlaczajace!
Szef sknera liczy tylko na stazystow. Szefostwo wymaga zostawania po godzinach ZA DARMO!!! Wykorzystywanie pracowników do jazdy własnym samochodem po godzinach w celu załatwienia spraw kancelaryjnych. Brak szacunku do pracowników ze strony przełożonych. Nie profesjonalne zachowanie p.Asesor w stosunku do innych pracowników...podchodzące pod mobbing. Nastawienie pracowników przeciwko sobie.Wieczne obrażanie pracowników i mieszanie z błotem przez szanowną żone szefa. Ciągła rotacja pracowników,ponieważ nikt nie wytrzymuje z ciągłym obrażaniem i poniżaniem. Czasem brak przerwy na posiłek. Problemy z odbieraniem dni wolnych.
Plusy
nie ma
Minusy
brak szacunku do pracowników, kancelaria oparta na stażystach, brak możliwości rozwoju

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Kancelaria komornicza. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,5