Kancelaria komornicza

Opinie pracowników firmy Kancelaria komornicza

Wyświetlono wszystkie opinie (7)
Możliwość rozwoju zawodowego oraz wypracowania wynagrodzenia adekwatnego do wykonanej pracy
Rozmowa kwalifikacyjna bardzo sympatyczna i na tym sie skończyło. 3 dni w pracy i Pani Komornik myśli,że będzie się robiło tak,jak ona by chciała,a jeszcze nikt geniuszem się nie urodził. O każdym wszystko wie, komentuje każdego a sama przykładem nie świeci-caly dzien dostaje głośne wiad.na messangerze i jak tu sie skupic na pracy? Nie polecam
Zgadzam się z przedmowca. Niestety te miejsce nie należy do CIEKAWTYCH.pracownicy nie są dążeni szacunkiem. nagminnie swoje frustrację wylewa na pracowników pani Asesor. słaba płacą ,a także słaba atmosfera w pracy.nie polecam
Plusy
Minusy
Atmosfera, pieniadze, organizacja pracy
Zdecydowanie nie polecam. Praca bez perspektyw. Warunki pracy uwlaczajace!
Szef sknera liczy tylko na stazystow. Szefostwo wymaga zostawania po godzinach ZA DARMO!!! Wykorzystywanie pracowników do jazdy własnym samochodem po godzinach w celu załatwienia spraw kancelaryjnych. Brak szacunku do pracowników ze strony przełożonych. Nie profesjonalne zachowanie p.Asesor w stosunku do innych pracowników...podchodzące pod mobbing. Nastawienie pracowników przeciwko sobie.Wieczne obrażanie pracowników i mieszanie z błotem przez szanowną żone szefa. Ciągła rotacja pracowników,ponieważ nikt nie wytrzymuje z ciągłym obrażaniem i poniżaniem. Czasem brak przerwy na posiłek. Problemy z odbieraniem dni wolnych.
Plusy
nie ma
Minusy
brak szacunku do pracowników, kancelaria oparta na stażystach, brak możliwości rozwoju
W miejscu pracy panuje dobra atmosfera między pracownikami
Możliwość rozwoju, wysoka kultura osobista, mądre zarządzanie firmą
receiving correspondence, answering phone call, preparation of documentation, I learned to work in team, perform duties quickly and efficiently , nice atmosphere at work