KFC
Zobacz wszystkie opinie o firmie KFC

KFC

Opinia pracownika firmy KFC

Całkiem przyzwoite miejsce do pracy

W kfc pracuje już prawie rok, ogólnie moje zdanie o tej pracy jest raczej pozytywne. Do zalet należą przejrzyste zasady panujące w branży, szkolenia na poszczególnych stanowiskach, dostęp do systemu gdzie wszystko jest ładnie opisane (warunki zatrudnienia, standardy kfc, rozwój, itp).Wszystko tak naprawdę zależy od twojego zaangażowania i od ludzi, z którymi pracujesz. Jedni stwarzają lepszą atmosferę tak, że chce się pracować, z innymi natomiast trzeba się trochę pomęczyć - zwłaszcza z niektórymi kierownikami zmiany (ale w jakiej pracy nie ma tego problemu?) Pozostałe zalety to bardzo elastyczny grafik gdzie sam zaznaczysz dni, które chcesz miec wolne. Dodatkowe premie wpadają za dobre wyniki na kasie oraz za np. pomoc w innej restauracji. Duży plus to możliwość dosyć szybkiego rozwoju na wyższe stanowiska lecz niestety moim zdaniem nieadekwatnie płatne względem ilości obowiązków. Jest karta sportowa, są grupowe ubezpieczenia zdrowotne, sporadyczne konkursy gdzie można wygrać gotówkę, premie za poleconego pracownika. Ważną zaletą są także posiłki pracownicze, które kosztują ok. 5zl, czasami nawet za darmo, zależy od restauracji. Przejdźmy do minusów - amrest to typowa korporacja nastawiona na zysk, więc oszczędza się tam na wszystkim na czym się da. Sama stawka godzinowa to minimalna krajowa, na szczęście dochodzą też różne premie. Jeśli chodzi o ilość obowiązków to jest ich sporo, ale nie okłamujmy sie - każda praca w gastro jest stresogenna i wymaga pewnych umiejętności pracy pod presją, możliwie szybko i efektywnie. Nie każdy sobie tu poradzi bo nie każdy -

Plusy

Premie, posiłki, benefity, elastyczny grafik, łatwy rozwój, kontakt z młodymi ludźmi

Minusy

Przeciętne zarobki, dość ciężka praca, stres

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Zdecydowanie nie polecam !!

Praca bardzo ciężka. Mimo,że nie była moją pierwszą pracą, jednak ciężko się przyzwyczaić do takiej "orki". Pensja -żenada,na przetrwanie.Nawet poniżej minimum.Czarują cię,że będzie większa. Brak premii, dodatków. Szkoda,że kadra kierownicza daje się wkręcić w oszukiwanie nowych - nowo przyjętych pracowników.

Plusy

nie zauważyłem

Minusy

najniższe zarobki w kraju, praca za 3 osoby, brak premi, dodatków

Good place for students

Good place for students, good shift, nice people to work. Very busy but time flies. I was never bored there. Salary could be better... I didn't enjoy contact with managers, they were always stressed and it was hard to reach help from them. Customer service brings lot of fun, I recommend this job for hardworking, open and friendly people.

Plusy

Cheap lunch

Minusy

Salary

good salary structure.

KFC as an employer is one of the biggest fast food chains in the world. Due to the top management changes it has effected their core business during recent times. works hard towards staff training but sometimes its a little more then what is required. hard to keep work/life balance as this job is too demanding.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • KFC
  • Całkiem przyzwoite miejsce do pracy