Opinie dot. stanowiska serwis/kasa w firmie KFC

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Zobacz wszystkie opinie (28 944)
Pracowałam niecałe pół roku. Praca strasznie wykańcza psychicznie - ciągły stres, w pośpiechu trzeba robić bo dużo zamówień. Oszczędzają na pracownikach, na produktach - ogółem na wszystkim na czym się da. Nie rozpisują na zmiany więcej osób z uwagi na oszczędności co skutkuje tym, że jedna osoba robi na np: dwóch stanowiskach (wiem z doświadczenia bo niestety byłam do tego zmuszona). Spotkałam się również z nepotyzmem co wiąże się z tym, że jako nowa osoba jesteś od razu na gorszej pozycji, bo rodzinka jest najważniejsza. Atmosfera w pracy nie jest najlepsza - owszem, są osoby które naprawdę są w porządku ale są też takie które będą w Twoją stronę się unosić i kurw....ać :) Menadżerzy często sobie siedzą w biurze i cała odpowiedzialność ciąży na zwykłym pracowniku. Wielce sie chwalą że awans, szansa na rozwój a prawda jest taka, że jeżeli masz odmienne zdanie niż reszta to o awansie możesz zapomnieć (bo nie liżesz d... kierownikowi) :) Jak ktoś potrzebuje dorobić na już, to jest okej ale na dłuższą metę człowiek się wykończy.
Plusy
bon ampetit, staff w pracy
Minusy
stres, niemili goście, praca w pośpiechu