Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie KFC

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (25 608)
KFC śląsk
kasjer (obecny pracownik) –  śląskie27 września 2019
Najgorsza firma jaka moze byc.brak chetnych do pracy bo stawki są zenujace, awansowanie byle kogo masz rece to chodz.regionalna tnie ile moze premie i imprezy.jak jest zle to zabiera ale jak juz cos jest ok to zero pochwały czy premii. robi się za trzech bo niema komu a na koniec slyszysz ze niema premii.gora sie zajebicie bawi na instagramie pokazujac relacje a pracownicy nawet wyjscia na piwo nie mają a sorry raz w roku piknik z 3 piwami na łeb i pizza na rest 2szt. gdzie ci pracujacy do 1/2 w nocy nie maja juz po co jechac.
Kierownictwo spoko bardzo z pozytywna energią.

NIE POLECAM TAM PRACY
Plusy
MILE KIEROWNICTWO
Minusy
zarobki, chamstwo regionalnej, wykorzystywanie za 3, brak premii.
Porażka
Kucharz, kasjer (obecny pracownik) –  pomorskie10 września 2019
Pracuje 2 lata w Kfc, na dwóch stanowiskach. jedyną siłą tej restauracji są ludzie, cała reszta kuleje. Amrest jest typową korporacją nastawioną na zyski minimalizując straty co jest zrozumiałe. Niestety oszczędza również na swoim najważniejszym elemencie - na nas, pracownikach.
Przez takie oszczędności ludzie tracą chęć wywiązywania się ze swoich obowiązków z dokładnością, robią wszystko byle jak bo przecież płacą od godziny i to jeszcze kiepsko. Efektem są niezadowoleni klienci, wszechobecny brud oraz psujące się maszyny.
Fakt że muszę płacić za posiłek jest dla mnie zabawny, co z tego że dostaje za dużo mniejszą cenę skoro ja pracuję cały dzień, utarg z tego dnia to np. 20.000 a im szkoda na pracowników 30zł żeby nie chodzili głodni, lepiej wziąć 5zł (nie takie symboliczne bo wychodzą na tym na +).
Premie w postaci "kropek" jest to iluzja która ma powodować nasz zachwyt podczas wpatrywania się w dużą ich ilość na tablicy podczas gdy tak naprawdę jest to mało i nieadekwatne do włożonej pracy (bo przecież to 5zł BRUTTO). Weekendy są opłacane tą samą stawką a na normalne premie nie ma co liczyć bo dawane są w wyjątkowo wyjątkowych sytuacjach takich jak zmiana w innej restauracji.
Niejednokrotnie ratowałem restauracje, za co dostawałem jedną może dwie kropki. Czuję się bardzo niedoceniony.
Niska ilość pracowników nie jest rzadka co przy pracy "za trzech" powoduje kolejne zwolnienia.
O awanse nie jest trudno, ale stawka jest ta sama przy trzykrotnie większej ilości pracy, no i nie oszukujmy się, nie ma co się chwalić awansem w obrębie restauracji, a wyżej to już ciężko
  więcej... i bez znajomości nie ma co liczyć.
Gdyby nie moi kumple z pracy to bym się nawet nie zastanawiał co robić.
Nie polecam nikomu, nie róbcie tego. Wasza psychika ucierpi.
  zwiń
Praca kfc w Płocku
Runner(a powinien być kasjer) (obecny pracownik) –  Płock19 lipca 2019
Nie polecam pracy w kfc!!!duzo stresu. Mimo ze jestem no powiedzmy nowym pracownikiem,to już mam depreche przez nich. Pracownicy są nieodpowiedzialni,obgadują za plecami. Ci ,,normalni" sami odeszli . Obgadują za plecami a potem udają wielce miłych i rzekomo to ma być ta ,,miła atmosfera " którą pracodawcy zapewniali. Do nikogo się nie mozna zwrócić o pomoc,gdyż każdy jakiś problem z tego robi. Na początku kariery każdy pracownik inaczej mi kazał robić różne rzeczy przez co już sam nie wiedziałem czy robie dobrze czy nie(tak było na szkoleniu a w czasie normalnej pracy nie wiedzialem czy dobrze robię). Kierownicy nie dotrzymali tego co było w umowie. Miałem iść na kasę a ostatnio mi powiedzieli że na kasie jednak nie będę. Dużo tu jest kłamstw i stresu i dlatego rezygnuję. W ogóle straszna harówka za tak małe pieniądze. Jest coraz mniej pracowników. Jeden pracownik już nie wytrzymał i zwolnił się z płaczem, gdyż miał dosyć traktowania jak rzecz. Nie polecam pracy ,szczególnie młodym osobom jeśli nie chcą nabawić się depresji w młodym wieku
Plusy
Tylko karta ze zniżkami
Minusy
Reszta(chamska atmosfera, obgadywanie przez pracowników, niedotrzymanie warunkowo umowy, stres, depresja, załamanie nerwowe, jedna osoba robi za trzech, jedna osoba sprząta praktycznie cały lokal)
kasjer (były pracownik) –  Gdańsk17 lipca 2014
Możliwość rozwoju w firmie KFC jest bardzo łatwa. Praca była trudna, stresująca, ale współpracownicy byli sympatyczni przez co praca stawała się przyjemnością. Wielkim minusem była jedna z kierowniczek, która psuła całą atmosferę każdego dnia, kiedy tylko ona prowadziła zmianę. Najtrudniejsze było sprzątanie, które wiązało się z ciężką pracą (szorowaniem tłustych lad itp.). Najprzyjemniejszy był kontakt z ludźmi, którzy pracowali w KFC:)
miła atmosfera
kasjer (były pracownik) –  Warszawa, MZ14 listopada 2013
praca fizyczna, mało opłacalna, miła atmosfera w pracy, mało rozwojowa
Plusy
posiłek, kontakt z ludzmi
Miła atmosfera w pracy.
Kasjer, pracownik serwisu (były pracownik) –  Wrocław21 stycznia 2013
Najgorsze : stanie przez 8 h w pracy, krótka przerwa 20-minutowa przez cały dzień.
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
ciężka, fizyczna praca na stojąco przez 8 h.

Zobacz więcej opinii o firmie KFC

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6