Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie KFC

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (24 783)
Praca kfc w Płocku
Runner(a powinien być kasjer) (obecny pracownik) –  Płock19 lipca 2019
Nie polecam pracy w kfc!!!duzo stresu. Mimo ze jestem no powiedzmy nowym pracownikiem,to już mam depreche przez nich. Pracownicy są nieodpowiedzialni,obgadują za plecami. Ci ,,normalni" sami odeszli . Obgadują za plecami a potem udają wielce miłych i rzekomo to ma być ta ,,miła atmosfera " którą pracodawcy zapewniali. Do nikogo się nie mozna zwrócić o pomoc,gdyż każdy jakiś problem z tego robi. Na początku kariery każdy pracownik inaczej mi kazał robić różne rzeczy przez co już sam nie wiedziałem czy robie dobrze czy nie(tak było na szkoleniu a w czasie normalnej pracy nie wiedzialem czy dobrze robię). Kierownicy nie dotrzymali tego co było w umowie. Miałem iść na kasę a ostatnio mi powiedzieli że na kasie jednak nie będę. Dużo tu jest kłamstw i stresu i dlatego rezygnuję. W ogóle straszna harówka za tak małe pieniądze. Jest coraz mniej pracowników. Jeden pracownik już nie wytrzymał i zwolnił się z płaczem, gdyż miał dosyć traktowania jak rzecz. Nie polecam pracy ,szczególnie młodym osobom jeśli nie chcą nabawić się depresji w młodym wieku
Plusy
Tylko karta ze zniżkami
Minusy
Reszta(chamska atmosfera, obgadywanie przez pracowników, niedotrzymanie warunkowo umowy, stres, depresja, załamanie nerwowe, jedna osoba robi za trzech, jedna osoba sprząta praktycznie cały lokal)
miła atmosfera
kasjer (były pracownik) –  Warszawa, MZ14 listopada 2013
praca fizyczna, mało opłacalna, miła atmosfera w pracy, mało rozwojowa
Plusy
posiłek, kontakt z ludzmi
Miła atmosfera w pracy.
Kasjer, pracownik serwisu (były pracownik) –  Wrocław21 stycznia 2013
Najgorsze : stanie przez 8 h w pracy, krótka przerwa 20-minutowa przez cały dzień.
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
ciężka, fizyczna praca na stojąco przez 8 h.

Zobacz więcej opinii o firmie KFC

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6