KFC

Opinie dot. stanowiska Pracownik restauracji (m/k) w firmie KFC

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (29,911)

Wszystko było bardzo dobrze

Pierwsza poważna praca po skończeniu technikum , było ok I dbano o pracowników kasy.

Kfc zgorzelec

Brak awansów szczególnie osoby starsze nie mają takich możliwości pracując w kfc 1,5 roku ponad rok prosiłam o pracę rannera niestety niedoczekałamam się stronniczośćwiczenia na każdym kroku jednak osoba weekendy wolne druga musi pracować

Plusy

Minus niema darmowych posiłków

Minusy

Zarobki niskie w 1miesiacu zarobisz 1600 zl w drugim 1100

Nienajgorsze zarobki bez edukacji i doświadczenia

Przygotowywanie kurczaków nie wymaga bycia inżynierem rakietowym, a i tak płacono 7 zł za godzinę + bardzo częste premie w czasach gdy można było płacić 5 zł za godzinę a nawet mniej na umowach śmieciowych. Można było do tego awansowac na instruktorów i jeszcze bardziej podwyższyć wynagrodzenie. Niestety kadra zarządzająca nie do końca kompetentna, jedna Pani kazała wewnętrzne boki maszyn z olejem środkami chemicznymi, co nie do końca jest dozwolone i bezpieczne dla żołądków, i ogólnie dużo krzyku mało wiedzy. Ale byli też managerowie którzy byli bardzo w porządku. Ludzie świetni, można było sobie rozmawiać na kuchni. Najtrudniejsza rzecz to wyrobienie sie ze smażeniem gdy sa spore kolejki, w godz. 16-18. A najprzyjemniejsza rzecz to posiłek pracowniczy - dowolny zestaw za 1 zł.

Plusy

Posiłek pracowniczy za 1 zły

Minusy

Dość nieprzyjemne kierownictwo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC
  • Pracownik restauracji (m/k)