KFC

Opinie dot. stanowiska Manager (m/k) w firmie KFC

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (29,911)

Miejsce pełne stresu

KFC można określić mianem typowej korporacji. Mimo, że mówią wam, głównie, że liczą się ludzie, tak naprawdę znaczenie mają liczby, które pokazuje im system, i które nie mają jakiegokolwiek przełożenia, co tak naprawdę się dzieję w trakcie pracy. Pracowałam w tej firmie 2 lata, najpierw jako zwykły pracownik, następnie jako instruktor i w końcu jako menadżer. To co się tam działo przekraczało czasami wszelkie granice. Wielkim problemem KFC jest to, że sami tak naprawdę nie wiedzą czym tak naprawdę chcą być. Z jednej strony mówią ci, że na pierwszym miejscu stawiają gości, z drugiej walą ci takie standardy, że nie wiesz jak masz ich przestrzegać, będąc przy tym jednocześnie szybki i dokładny w realizacji zadań pierwszorzędnych, czyli tych dotyczących głównie obsługi klientów. Problematyczne są też audyty, gdzie przychodzi audytor i wytyka ci uchybienia, o których nawet nie wiedziałeś, że są uchybieniami, ponieważ firma, mimo iż inwestuje w aplikacje, gdzie niby znajdują się wszystkie potrzebne informacje, nie potrafi ich tam zamieszczać, przez co na wyżej wspomnianych audytach wychodzą niezłe smaczki, przez które restauracja potrafi oblać kontrolę. Panuje powszechna zasada " Jak jest audyt przestrzegaj standardów, jak nie ma, to nie musisz bo tylko cię spowalniają" co uważam jest prawdą. Wieczne ucinanie godzin pracownikom, bo podobno jest ich za dużo na zmianie, skutkuje często zaniedbaniem czystości. Pracowałam łącznie na 4 restauracjach KFC i każda miała ten sam problem - brud. Pracownikom nie chcę się sprzątać, a kierownicy nie sprawdzają im tego dokładnie, ale co się dziwić, -

Plusy

Karta zniżkowa

Minusy

Stres, praca w dużym ruchu, wymagania firmy, małe zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC