KFC

Opinie pracowników firmy KFC - Toruń, kujawsko-pomorskie

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (29,911)

Dla studenta ok

Pracowałam ponad dwa lata, jako kasjer-sprzedawca, instruktor. Prawdą jest, że jedna osoba robi za trzy - lata jak szalona między stanowiskami a od menagera zależy czy zechce Ci pomóc. Coraz mniej zmian jest obstawionych więc kasjer sprząta, obsługuje, wydaje a później jeszcze myje bo nie ma na zmianie zlewu. U mnie kadra menagerska świetna, kierownik regionalny też w porządku. Na standardy nie ma co narzekać - trzeba się wykuć i tyle. To co najbardziej męczyło mnie w tej pracy to w dużej mierze roszczeniowi i nieprzyjemni ludzie uważający się za królów życia i panów świata po kupieniu bsmarta za 5.45 - traktują nas kasjerów jak totalne zera bądź patrzą jak na nieudaczników życiowych. Oczywiście kasjer nie może nic odpowiedzieć takowemu delikwentowi co jest słabe - szacunek powinien być obopólny. Grafik elastyczny, ja nigdy nie miałam problemu z wolnym choć niektórzy znajomi z pracy narzekali. Kontakt między kasjerami według mnie super, w naszej ekipie nie było fałszywości. Jeśli jest ogarnięta i fajna kadra menagerów a w szczególności kierownik restauracji można wyciągnąć zadowalające premie realizując postawione na dany miesiąc cele. Nie jadłam tam za dużo wiec o plusach tzw staffów się nie wypowiem ale były płatne. Przerwę mieliśmy zawsze.

Plusy

Świetna załoga, atmosfera między pracownikami i menagerami, zarobki dla studenta w porządku, elastyczny grafik

Minusy

Stres, nieprzyjemni i roszczeniowi klienci, jedna osoba pracuje za trzyt

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

Opinie o firmie KFC wg stanowisk

• KFC
  • Toruń, kujawsko-pomorskie