Opinie pracowników firmy KFC - Katowice, śląskie

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Zobacz wszystkie opinie (28 941)
Najgorsza praca dostawcy na jaką mogłem trafić. Kierownictwo chamskie i wykorzystujące pracowników jak się tylko da.Klient płaci sporo pieniędzy żeby móc zjeść dobry posiłek a w zamian dostaje zimne jedzenie, które jest bardzo ubogie bo wszystkich składników jest dosłownie odrobina mimo że standardy mówią co innego. W ogłoszeniu na OLX oferują: -wynagrodzenie netto na rękę od 160 zł dziennie -rejon dostaw do ok. 4 km -tygodniowe wynagrodzenie -elastyczny grafik układany co tydzień -praca w młodym zespole -pracę w stabilnej firmie -posiłek pracowniczy Jedyne co się tu zgadza to tygodniowe wynagrodzenie Rejon dostaw z Alpejskiej to 12 km bo pod Sosnowiec za 12 zł. Godzinami stanie w korkach jadąc na Giszowiec. Młodych jest paru na dostawie reszta to emeryci lub przed i dostawcy np z Maxi Pizzy.Posiłek najtańszy pracowniczy za 4 zł (nie darmowy) Płacą za godzinę 12 zł lub za kurs 8 zł. W życiu jak nie pojeździ się 10 h dziennie to nie zarobi się podanej kwoty. A gdzie paliwo i obsługa auta.
Plusy
kiedy chcesz pracujesz
Minusy
chamstwo
  1. Katowice, śląskie