KFC
Zobacz wszystkie opinie o firmie KFC

KFC

Opinia pracownika firmy KFC

Praca kfc w Płocku

Nie polecam pracy w kfc!!!duzo stresu. Mimo ze jestem no powiedzmy nowym pracownikiem,to już mam depreche przez nich. Pracownicy są nieodpowiedzialni,obgadują za plecami. Ci ,,normalni" sami odeszli . Obgadują za plecami a potem udają wielce miłych i rzekomo to ma być ta ,,miła atmosfera " którą pracodawcy zapewniali. Do nikogo się nie mozna zwrócić o pomoc,gdyż każdy jakiś problem z tego robi. Na początku kariery każdy pracownik inaczej mi kazał robić różne rzeczy przez co już sam nie wiedziałem czy robie dobrze czy nie(tak było na szkoleniu a w czasie normalnej pracy nie wiedzialem czy dobrze robię). Kierownicy nie dotrzymali tego co było w umowie. Miałem iść na kasę a ostatnio mi powiedzieli że na kasie jednak nie będę. Dużo tu jest kłamstw i stresu i dlatego rezygnuję. W ogóle straszna harówka za tak małe pieniądze. Jest coraz mniej pracowników. Jeden pracownik już nie wytrzymał i zwolnił się z płaczem, gdyż miał dosyć traktowania jak rzecz. Nie polecam pracy ,szczególnie młodym osobom jeśli nie chcą nabawić się depresji w młodym wieku

Plusy

Tylko karta ze zniżkami

Minusy

Reszta(chamska atmosfera, obgadywanie przez pracowników, niedotrzymanie warunkowo umowy, stres, depresja, załamanie nerwowe, jedna osoba robi za trzech, jedna osoba sprząta praktycznie cały lokal)

Bardzo słabe miejsce pracy

Nie polecam. Dużo obowiązków które teoretycznie nie należą do stanowiska na którym się ma zmianę. Kierownicy niemili. Stawka najniższa. Masz robić swoją pracę i jeszcze za innych. Za dużo obowiązków za mało osób.

Plusy

Minusy

Niska pensja, wiele obowiązków, niemili menagerowie, dużo wymogów, dress code

Było źle, ale nie zawsze...

Pracowałem w KFC pół roku, mam wiele przemyśleń, zacznijmy od kadry, ludzie ogólnie okej, oprócz kierownika (który na samym początku pracy jest miły, a potem coraz gorszy, przy złożeniu wypowiedzenia chamski), zastępcy kierownika, na 4 zastępców tylko jeden miał jakby kija w ....., instruktorka to jest hit, kobieta, która podlizuje się kierownikowi jak się tylko da, wytka ci błędy (których nawet nie zrobiłeś), przy kierowniku dopytuje, czy już to zrobiłeś chodź jej już to wcześniej mówiłeś, a jak zwróciłeś jej uwagę, że coś jest źle, to pretensje. Dramat. Reszta pracowników jak najbardziej normalna i miło się z nimi współpracowało, a zmiany z nimi były miłe w porównaniu do instruktorki czy kierownika. Jedzenie podczas pracy, w cenach 3, 4, 5 i 6 złotych, powiem tak szkoda, że trzeba płacić, ale też nie jest źle. Przerwy, byłem na umowie zlecenie, na początku, pierwsze 15 minut przerwy mialem płatne a dodatkowe 5 minut bezpłatne, po miesiącu się to zmieniło i przerwy były już w całości bezpłatne. Goście, różnie to bywało, raz mili, raz chamy. Konkursy, czyli premie, za sprzedaż dodatków, to było spoko, ale premia o wartości 10 zł za upsell 200% to śmiech na sali. Zdziwieniem było też to, że kierownik nie zna podstawy angielskiego i zwykli pracownicy musieli rozmawiać za niego. Ogólnie mam takie wrażenie, że pracują tam ludzie (nie mówię tu o studentach) którym po prostu nie wyszło w życiu, a swoją frustrację przelewają na pracowników. Do obowiązków pracowników pracujących do zamknięcia było również sprzątanie.

Plusy

Karta zniżkowa, Konkursy, Tanie posiłki

Minusy

Nie miłe szefostwo, Obgadywanie, Pośpiech, Obciąża Psychikę, Niskie Zarobki, Bezpłatne przerwy przy umowie zlecenie

Miejsce pracy w którym panuje tragiczna atmosfera a zarząd ma to gdzieś.

W tej firmie jak najbardziej można się rozwijać, ale ten rozwój nic nikomu nie daje. Ludzie który rządzą tam mają problemy albo ze sobą albo nie poszło im w życiu tak jakby chcieli chyba. Praca jest męcząca i męczą tam ludzi bardzo. Nie polecam ani troche!!!!

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC