KFC
Zobacz wszystkie opinie o firmie KFC

KFC

Opinia pracownika firmy KFC

Pracowałam 2 lata zaczynając jako kasjer, serwisant, potem instruktor. Ciężka praca w hałasie, w szybkim tempie, w dużym ruchu, silnie stresująca. W lato potworny gorąc na kuchni i serwisie. Praca za trzech, a zarobki śmieszne. Klienci potrafią być bezczelni, chamscy i wyżywać się na kasjerach. Duża rotacja pracowników, nowi ludzie przeszkoleni na odwal się, na szybko, przez co są zestresowani na zmianach. Kiedyś mieliśmy fajny zespół, wszyscy sobie pomagali. Wszyscy starzy, doświadczeni pracownicy się pozwalniali jak tylko znaleźli inną pracę. Ciągle brakowało pracowników, przez co moje 3/4 etatu zamieniło się w pełen etat bez żadnego pytania o zgodę. Ciągłe nie wywiązywanie się z obietnic. Brak premii za pracę w godzinach nocnych i ogólnie premii i ciągłe wymówki, że nie ma na nie pieniędzy. Nie ma kiedy pójść na urlop, bo nie ma komu pracować. Jak zaczynałam pracę na zmianie było nas o dwie osoby więcej, teraz po dwóch latach taką samą pracę wykonuje się o dwie osoby mniej. Nie szanują pracowników. Nie polecam. Praca wyniszczająca psychicznie, nie jest tego po prostu warta.

świetna atmosfera

Praca pod presją, ale z możliwością rozwoju, rewelacyjna atmosfera, bardzo dobry pakiet socjalny.

Zdecydowanie nie polecam !!

Praca bardzo ciężka. Mimo,że nie była moją pierwszą pracą, jednak ciężko się przyzwyczaić do takiej "orki". Pensja -żenada,na przetrwanie.Nawet poniżej minimum.Czarują cię,że będzie większa. Brak premii, dodatków. Szkoda,że kadra kierownicza daje się wkręcić w oszukiwanie nowych - nowo przyjętych pracowników.

Plusy

nie zauważyłem

Minusy

najniższe zarobki w kraju, praca za 3 osoby, brak premi, dodatków

Bardzo słabe miejsce pracy

Nie polecam. Dużo obowiązków które teoretycznie nie należą do stanowiska na którym się ma zmianę. Kierownicy niemili. Stawka najniższa. Masz robić swoją pracę i jeszcze za innych. Za dużo obowiązków za mało osób.

Plusy

Minusy

Niska pensja, wiele obowiązków, niemili menagerowie, dużo wymogów, dress code

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC