KFC
Zobacz wszystkie opinie o firmie KFC

KFC

Opinia pracownika firmy KFC

na dłuższą metę nie polecam

Pracowałam niecałe pół roku. Praca strasznie wykańcza psychicznie - ciągły stres, w pośpiechu trzeba robić bo dużo zamówień. Oszczędzają na pracownikach, na produktach - ogółem na wszystkim na czym się da. Nie rozpisują na zmiany więcej osób z uwagi na oszczędności co skutkuje tym, że jedna osoba robi na np: dwóch stanowiskach (wiem z doświadczenia bo niestety byłam do tego zmuszona). Spotkałam się również z nepotyzmem co wiąże się z tym, że jako nowa osoba jesteś od razu na gorszej pozycji, bo rodzinka jest najważniejsza. Atmosfera w pracy nie jest najlepsza - owszem, są osoby które naprawdę są w porządku ale są też takie które będą w Twoją stronę się unosić i kurw....ać :) Menadżerzy często sobie siedzą w biurze i cała odpowiedzialność ciąży na zwykłym pracowniku. Wielce sie chwalą że awans, szansa na rozwój a prawda jest taka, że jeżeli masz odmienne zdanie niż reszta to o awansie możesz zapomnieć (bo nie liżesz d... kierownikowi) :) Jak ktoś potrzebuje dorobić na już, to jest okej ale na dłuższą metę człowiek się wykończy.

Plusy

bon ampetit, staff w pracy

Minusy

stres, niemili goście, praca w pośpiechu

Bardzo słabe miejsce pracy

Nie polecam. Dużo obowiązków które teoretycznie nie należą do stanowiska na którym się ma zmianę. Kierownicy niemili. Stawka najniższa. Masz robić swoją pracę i jeszcze za innych. Za dużo obowiązków za mało osób.

Plusy

Minusy

Niska pensja, wiele obowiązków, niemili menagerowie, dużo wymogów, dress code

Bardzo przyjemna

Masowe przygotowywanie jedzenia. Atmosfera i szefowie w porządku. Gdyby nie nagłe zdarzenie losowe, nie odchodziłbym z tej pracy.

The best job ever

Everything was just perfect food people and freedom as a delivery driver there is no hardest only enjoyable part of the job

Plusy

staff food and 25% discount

Minusy

nothing

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC
  • na dłuższą metę nie polecam