KFC
Zobacz wszystkie opinie o firmie KFC

KFC

Opinia pracownika firmy KFC

Kfc zgorzelec

Brak awansów szczególnie osoby starsze nie mają takich możliwości pracując w kfc 1,5 roku ponad rok prosiłam o pracę rannera niestety niedoczekałamam się stronniczośćwiczenia na każdym kroku jednak osoba weekendy wolne druga musi pracować

Plusy

Minus niema darmowych posiłków

Minusy

Zarobki niskie w 1miesiacu zarobisz 1600 zl w drugim 1100

Wszystko było bardzo dobrze

Pierwsza poważna praca po skończeniu technikum , było ok I dbano o pracowników kasy.

Nienajgorsze zarobki bez edukacji i doświadczenia

Przygotowywanie kurczaków nie wymaga bycia inżynierem rakietowym, a i tak płacono 7 zł za godzinę + bardzo częste premie w czasach gdy można było płacić 5 zł za godzinę a nawet mniej na umowach śmieciowych. Można było do tego awansowac na instruktorów i jeszcze bardziej podwyższyć wynagrodzenie. Niestety kadra zarządzająca nie do końca kompetentna, jedna Pani kazała wewnętrzne boki maszyn z olejem środkami chemicznymi, co nie do końca jest dozwolone i bezpieczne dla żołądków, i ogólnie dużo krzyku mało wiedzy. Ale byli też managerowie którzy byli bardzo w porządku. Ludzie świetni, można było sobie rozmawiać na kuchni. Najtrudniejsza rzecz to wyrobienie sie ze smażeniem gdy sa spore kolejki, w godz. 16-18. A najprzyjemniejsza rzecz to posiłek pracowniczy - dowolny zestaw za 1 zł.

Plusy

Posiłek pracowniczy za 1 zły

Minusy

Dość nieprzyjemne kierownictwo

Zdecydowanie nie polecam !!

Praca bardzo ciężka. Mimo,że nie była moją pierwszą pracą, jednak ciężko się przyzwyczaić do takiej "orki". Pensja -żenada,na przetrwanie.Nawet poniżej minimum.Czarują cię,że będzie większa. Brak premii, dodatków. Szkoda,że kadra kierownicza daje się wkręcić w oszukiwanie nowych - nowo przyjętych pracowników.

Plusy

nie zauważyłem

Minusy

najniższe zarobki w kraju, praca za 3 osoby, brak premi, dodatków

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC