KFC
Zobacz wszystkie opinie o firmie KFC

KFC

Opinia pracownika firmy KFC

It was Alright.

I worked there to pay my high school merch. It is okay to work there. But just cause it wasn't a remembered experience for me doesn't make it less of a company.

good salary structure.

KFC as an employer is one of the biggest fast food chains in the world. Due to the top management changes it has effected their core business during recent times. works hard towards staff training but sometimes its a little more then what is required. hard to keep work/life balance as this job is too demanding.

Zdecydowanie nie polecam !!

Praca bardzo ciężka. Mimo,że nie była moją pierwszą pracą, jednak ciężko się przyzwyczaić do takiej "orki". Pensja -żenada,na przetrwanie.Nawet poniżej minimum.Czarują cię,że będzie większa. Brak premii, dodatków. Szkoda,że kadra kierownicza daje się wkręcić w oszukiwanie nowych - nowo przyjętych pracowników.

Plusy

nie zauważyłem

Minusy

najniższe zarobki w kraju, praca za 3 osoby, brak premi, dodatków

Bardzo słabe miejsce pracy

Nie polecam. Dużo obowiązków które teoretycznie nie należą do stanowiska na którym się ma zmianę. Kierownicy niemili. Stawka najniższa. Masz robić swoją pracę i jeszcze za innych. Za dużo obowiązków za mało osób.

Plusy

Minusy

Niska pensja, wiele obowiązków, niemili menagerowie, dużo wymogów, dress code

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC